18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychologia

Kyubie • 2012-07-27, 18:26
Co nie co na temat psychologii

unax

2012-07-28, 17:50
czemu przy tym kretynie nie ma opcji ignoruj...

dziarski

2012-07-28, 19:10
Na filmiku jest morda Dębskiego od razu, więc jak nie lubicie go to nie włączajcie filmiku. Połowa osób, która jedzie Dębskiego nie wie co to żart czy ironia bo żeby brać na serio każde słowo z filmiku w internecie to chyba na prawdę macie jakieś zaburzenia psychiczne stąd nie dziwię się że takie oburzenie na filmik. Z takich jak wy się właśnie śmieją, "ogarnij się" jeden z drugim a nie tylko gimbus/gimbaza/gimbusiarnia, na wszystko co wam się nie podoba ten sam komentarz...

dzakop

2012-07-28, 19:15
!Timon napisał/a:

Psycholog tudzież psychoanalityk to po prostu przyjaciel za pieniądze. Masz ogarniętych przyjaciół/rodziców nie musisz biegać do nikogo i opowiadać mu o swoich problemach.
Z psychiatrami jest ciut inaczej bo jeśli masz 'fizyczne' choroby układu nerwowego dające objawy psychiczne to już dobre słowo nie pomoże.


Zależy kto i jak podejdzie do spotkań z psychologiem. Warto też zauważyć że są różne specjalizacje psychologów. Terapia zwykła może kojarzyć się właśnie z rozmową z przyjaciółmi czy rodziną, ale psycholog naprowadza na dobrą drogę. Szuka Twoich słabych punktów, dotyka problemów itp. Idąc do psychologa masz podświadomość tego, że to osoba którą obowiązuje tajemnica lekarska, więc możesz jechać na prawdę z grubej rury. Są rzeczy o której nie wie matka/żona/ dziewczyna czy nawet przyjaciele. Rzeczy których się wstydzisz itp. Inna sprawa to terapia poznawczo-behawioralna, Tam to już wygląda całkowicie inaczej. Zostajesz oceniany przez terapeutę, dostajesz zadania, uczysz się dobrze reagować, poznajesz swoją "chorobę" od podstaw. Ta terapia jest trudna bo wymaga wyciągnięcia z Ciebie największego gówna żeby zobaczyć od czego coś Ci się wzięło itp... mam na razie małe doświadczenie ale wydaje mi się że dobrego psychologa nie zastąpisz rodziną/przyjaciółmi, i jeżeli nie miałeś styczności z psychologiem to trzymam za Ciebie kciuki żebyś nigdy nie musiał korzystać jego usług :)

Czik3r

2012-07-28, 19:18
jakie to było głupie...mam do niego jeszcze resztki szacunku za bongosy

arkadiuss92

2012-07-28, 19:19
"i pomyślał sobie... wrzucę ch*jowy film na jutubie i tym

night666dragon

2012-07-28, 22:07
Myślę że przydałby się mu psychiatra

kaiel

2012-07-28, 22:33
kurde, po co ja to oglądałem ?

drinq

2012-07-28, 22:53
Widzę, że same obrażone studenciaki psychologii na tym portalu. Nagrajcie lepsze. Ach no i przecież, czekam na hejty <bierze popcorn> ; __;

orzech95

2012-07-29, 01:17
Tak szczególnie takie choroby jak schizofrenia depresji czy stany lekowe to choroby wymyślone i co z tego że ludzie się zabijają mordują dziesiątki innych . po ch*j ja to oglądałem

Zdrojak

2012-07-29, 02:03
Pierwsza połowa- o czym on k***a pie**oli?
Druga połowa- i kiedy on ostatnio wyszedł z domu

synmackazklanu

2012-07-29, 09:56
wydrunio napisał/a:

Nigdy nie ogarnę, po co ludzie nagrywają takie vlogi. Nie macie znajomych, że nie macie komu wygadać się ze swoich frustracji?




żeby zarabiać pieniądze w sieci, nie tylko klikać głupoty i dawać przez to komuś zarabiać, ja też nie czaje tych vlogów czy jak to tam się pisze ale cześć osób kroi za to dobrą kasę.

Canibal

2012-07-29, 14:00
Panienki pewnie niema dlatego k***a zachęca do walenia dinozaura....

Gandalf8

2012-08-24, 10:16
Psychologia powstala na potrzeby spoleczenstwa. Przez wieki wymyslalismy urzadzenia ulatwiajace nam zycie, przez co stawalismy sie poniekad madrzejsi, jednak tracilismy na sile fizycznej. Wiaze sie z tym rowniez w pewien sposob utrata sily psychicznej (patrz zalozenia joginow- rownowaga ciala i umyslu). Kiedys w Sparcie slabe dzieci zabijalo sie- teraz wysyla sie im ciezki hajs, zeby egzystowaly we w miare odpowiednich warunkach. To samo ma sie z ludzmi slabymi psychicznie. Depresja to najczesciej wymowka. Zdarza sie, ze czlowiek jest smutny, zly czy zdolowany, jednak jakby skupic sie na poprawie bytu mias na rozpaczaniu psychologowie byliby potrzebni tylko dla ludzi po bardzo traumatycznych przezyciach nie dla malolat, ktore sie tna, bo je chlopak rzucil... To moja prywatna opinia. Zapraszam do dyskusji jesli ktos ma ochote

Gołyniemiec

2015-08-12, 20:50
Tazarr napisał/a:

Dębski śmierdzi !



Wiec mówisz że chodzisz po domach Youtuberów żeby ich wąchać? Ciekawa koncepcja.