18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psycholog

BongMan • 2015-05-31, 18:28
U psychologa:
– Przykro mi ale zaobserwowałem u pani syna skłonności do różnego rodzaju używek – alkoholu, narkotyków. Prawdopodobnie wcześniej czy później popadnie w konflikt z prawem.
– Mój Boże, czy mogę coś zrobić?
– Tak. Proszę opuścić Katowice.

marciv

2015-05-31, 18:36
U psychologa:
– Przykro mi ale zaobserwowałem u pani syna skłonności do różnego rodzaju używek – alkoholu, narkotyków. Prawdopodobnie wcześniej czy później popadnie w konflikt z prawem.
– Mój Boże, czy mogę coś zrobić?
– Tak. Proszę opuścić Katowice, wrócić do rodzinnego Sosnowca

mi...........80

2015-05-31, 18:40
No to kij wj***ny w mrowisko, tylko czekać aż wejdzie na główną...

KrisCFC

2015-05-31, 18:46
Eee, Detroit by tu lepiej pasowało. :D

Antek01

2015-05-31, 19:02
BongMan zapomniałeś dopisać, żeby wracając do rodzinnego miasta, jak największym łukiem ominąć Sosnowieś, zwany również przez okolicznych Somalią.

Dziku11

2015-05-31, 20:23
Dobra, tak całkiem serio co wy k***a macie do Sosnowca, miasto jak miasto, nawet ładne bym powiedział (choć Władysławowo to nie jest nie oszukujmy się ;) ). Bardzo więc bym prosił o wytłumaczenie o co chodzi.

Sayagin666

2015-05-31, 21:51
@up - nie wiesz? JEDŹ do sosnowca a sie dowiesz... :homer:

Omikron

2015-05-31, 22:24
Odradzam podróż do sosnowca.. jak się wjeżdża do miasta to zaczyna śmierdzieć gównem.. Jak z szamba.. gorzej niż na wsi

Dziku11

2015-06-01, 00:09
Sayagin666 napisał/a:

@up - nie wiesz? JEDŹ do sosnowca a sie dowiesz... :homer:



Byłem niejednokrotnie i nie dostrzegłem tam nic co wzbudzałoby zaintrygowanie, wręcz przeciwnie. Sosnowiec, raczej nie wyróżnia się niczym wielkim od reszty śląska, czyli tam po prostu nic nie ma, co mnie zapalanemu turyście, podróżnikowi by zapadło tak w pamięć. Ba nawet prostytutki niczym się w skali kraju nie wyróżniają. Tak więc Twoja odpowiedź mnie nie usatysfakcjonowała.

BongMan

2015-06-01, 00:47
@up
Masz na myśli ten wjazd od strony Mysłowic, gdzie oczyszczalnia czy jakieś inne śmierdzące gówno? Niestety, ale to prawda :D

natking

2015-06-01, 05:19
Jest konflikt między Sosnowcem a Katowicami od czasów dinozaurów. A że Katowice większe, to mają większą siłę przebicia, a tym samym demokratyczną rację :D

marcin7772

2015-06-01, 06:54
@Omikron

Mam na to radę, jak będziesz wjeżdżał to nie chuchaj sobie pod nos - nie będzie ci śmierdziało :)

@BongMan

Oczyszczalnia jest w Mysłowicach i to hanysowskie gówna śmierdzą.

PRAVDA

2015-06-01, 07:45
BongMan napisał/a:

@up
Masz na myśli ten wjazd od strony Mysłowic, gdzie oczyszczalnia czy jakieś inne śmierdzące gówno? Niestety, ale to prawda :D


Prawda, prawda, oczyszczalnia w Mysło a tylko w Sosnowcu gównem jebie. Przypadek? "Nie sądzę"

TraumaDzieciństwa

2015-06-01, 09:01
Panowie rozsadzę po połowie. Do mojej listy miast wartych zniszczenia i zbudowania od początku dopisuje Sosnowiec.
Tak więc wygląda teraz:
1.Katowice/Sosnowiec
2.Łódź

Przede wszystkim pragnę nadmienić, że chodzi porostu o brzydotę epatującą z tych wyniszczonych miast. Jest to pewien rodzaj estetyki, antyestetyki czy jak zwał. W każdym razie warto by rozważyć burzenie, podpalenie, bombardowanie i ponowną odbudowę w oparciu o jakiś konkretne estetyzacje. A i jak w każdym mieście "wyrwać chwasty"

marciv

2015-06-01, 09:05
@up

przyjedź do Katowic i zobacz jak się zmieniły, to już nie to co kiedyś było, samo centrum jedno z nowoczesniejszych w tym kraju.