18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psycholog

BongMan • 2015-05-31, 18:28
U psychologa:
– Przykro mi ale zaobserwowałem u pani syna skłonności do różnego rodzaju używek – alkoholu, narkotyków. Prawdopodobnie wcześniej czy później popadnie w konflikt z prawem.
– Mój Boże, czy mogę coś zrobić?
– Tak. Proszę opuścić Katowice.

przemas1234

2015-06-01, 09:57
heh dobre,wiadomo przecież że katosy to wylęgarnia wszelkiego rodzaju patoli,troli leśnych i ogrów dworcowych

Machol

2015-06-01, 10:16
@marciv, Twój dowcip ma sens, zwłaszcza jak ktoś popełni ten błąd i wsiądzie do autobusu w przeciwną stronę i się przekona jaką głupotę zrobił. Wieczór w Sosnowcu - cisza, spokój kontemplacja, paru żuli, nic szczególnego. 20 minut później w Katowicach - centrum miasta, spodek rzut beretem, krzyki, gwałty i rozboje, kolesie ganiający się z tulipanami, paaanie idź pan w w ch*j z tym nowoczesnym centrum.

WeedLover

2015-06-01, 10:41
Nowoczesne centrum bo k***y mają gdzie usiąść. Znajdźcie drugie miasto w którym ulica z kampusem uniwersyteckim jest najbardziej obleganą przez prostytutki. Faktycznie Katowice to miasto "światowe".

Ciekawe też ile osób było na Załężu (o dowolnej godzinie i nie dostało kosy), Murckach (koniec świata bez prądu) czy Ligocie po 20.

zuru86

2015-06-01, 11:33
Cytat:

Ciekawe też ile osób było na Załężu (o dowolnej godzinie i nie dostało kosy), Murckach (koniec świata bez prądu) czy Ligocie po 20.


Ja byłem! :D Zapomniałeś dopisać Szopienic, gdzie jest gorzej niż na Załężu. Dużo gorzej.

BongMan

2015-06-01, 12:05
PRAVDA napisał/a:


Prawda, prawda, oczyszczalnia w Mysło a tylko w Sosnowcu gównem jebie. Przypadek? "Nie sądzę"


Nie otwieraj gęby, to nie będzie j***ć gównem. Proste.

PRAVDA

2015-06-01, 12:50
BongMan napisał/a:


Nie otwieraj gęby, to nie będzie j***ć gównem. Proste.



To samo powiedziała Twoja była po stosunku z Arabami całując Cię w usta.

BongMan

2015-06-01, 12:54
A umyłeś ręce z węgla, zanim dotknąłeś klawiatury?

marciv

2015-06-01, 13:34
zuru86 napisał/a:


Ja byłem! :D Zapomniałeś dopisać Szopienic, gdzie jest gorzej niż na Załężu. Dużo gorzej.



Kaj dużo gorzej :D Od 31 lat zyje miedzy Szopienicami/Nikiszem a Janowem i nie mogę narzekać :D :P

zuru86

2015-06-01, 13:39
@up
Bo swojego nie ruszą ;) Ja mieszkając 23 lata w Dębie zawsze miałem stracha jechać na Twój rejon.

marciv

2015-06-01, 13:51
@up
No co prawda to prawda :)

Sadol łączy ludzi :P

oska_69

2015-06-01, 13:53
U psychologa:
– Przykro mi ale zaobserwowałem u pani syna skłonności do różnego rodzaju używek – alkoholu, narkotyków. Prawdopodobnie wcześniej czy później popadnie w konflikt z prawem.
– Mój Boże, czy mogę coś zrobić?
– Tak. Proszę opuścić Katowice, wrócić do rodzinnego Sosnowca, tam objawy się nasilą i choroba przyjdzie wcześniej

marcin7772

2015-06-01, 14:25
@PRAVDA

To nie przypadek, nawet smród sp***ala z hanysowa :D

baltor2004

2015-06-01, 18:30
Radwan94 napisał/a:

Dobra, tak całkiem serio co wy k***a macie do Sosnowca, miasto jak miasto, nawet ładne bym powiedział (choć Władysławowo to nie jest nie oszukujmy się ;) ). Bardzo więc bym prosił o wytłumaczenie o co chodzi.



Kierwa rozj***ł mnie ten post.
Mieszkam w Będzinie i potwierdzam w Sosnowcu nie ma nic ładnego.. no może poza budynkiem dworca kolejowego w centrum i pałacem Schöna. I jeszcze to zestawienie z Władysławowem jakby to jakiś Paryż był, Sorrento czy inny Budapeszt... Ja pie**ole :homer:

Meph1k

2015-06-01, 18:55
W Katowicach centrum jest naprawdę zajebiste. Niestety takie Szopienice czy Załęże to jedna wielka patologia :D . Gorzej jest w tych wszystkich okolicznych miastach śląskich. Polecam się np. wybrać na Lipiny świętochłowickie i potem pie**olić o Sosnowcu ;)

BongMan

2015-06-01, 19:38
baltor2004 napisał/a:

Mieszkam w Będzinie i potwierdzam w Sosnowcu nie ma nic ładnego


A co powiesz o slumsach koło zamku w Będzinie? To jest dopiero szkaradztwo.