18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychiczna właścicielka wybija okna lokatorom

Co...........aa • 2012-10-04, 15:22
Nie mam żadnych informacji, z tego co słychać babka w tle ma zawał (?) :-/



Co udało mi się usłyszeć:

-Taki mróz... o boże

vass

2012-10-04, 15:34
Siła spokoju, działa metodycznie :)

~Sunday

2012-10-04, 15:40
Po głowie niech się postuka głupia c**a!

metal15

2012-10-04, 15:43
a wie ktoś może jak to wygląda od strony prawnej?

Towdi

2012-10-04, 15:55
Sam wynajmuje mieszkanie lokatorom i wiem jak to człowieka wyprowadza z równowagi, więc nie dziwię się owej właścicielce.

Jestem pewny, że nie rozpie**ala szyb z powodu miesięcznego poślizgu w płaceniu czynszu.

A takie numery jak zawał, zasłabnięcie czy też dosłownie zasłanianie się dziećmi to normalne w przypadku lokatorów nie płacących czynszu.

Błażej

2012-10-04, 16:10
@Towdni

a najgorsze jest to, że mimo iż jest to Twoje prywatne, kupione za ciężko zarobione pieniądze mieszkanie, ni ch*ja nie wyjebiesz matki z dzieckiem jak przestanie płacić bo Cię zaskarży i na 100% wygra, a Ty zostaniesz bez kasy za mieszkanie za kilka miesięcy i do tego z nakazem zapłaty odszkodowania.

Towdi

2012-10-04, 16:20
Błażej napisał/a:

@Towdni
... ni ch*ja nie wyjebiesz matki z dzieckiem jak przestanie płacić bo Cię zaskarży i na 100% wygra, a Ty zostaniesz bez kasy za mieszkanie za kilka miesięcy(jak w ogóle uda Ci doprowadzić do ich eksmisji) do tego z grzywną.



Tu się troszkę mylisz.
Wyj***łem samotną matkę z dzieckiem (dwunastoletnią dziewczynką) z mojego mieszkania...
Brzmi brutalnie, ale tak do końca nie było. Nie płaciła przez pół roku, do tego wymieniła zamki w drzwiach.

Miałem tylko szczęście, że była gdzie indziej zameldowana i tam też wywiozłem jej rzeczy.

Kasę za pół roku odzyskałem w dużej części, posłużyłem się chwytem.... Kobieta prosiła mnie, aby mogła wrócić bo od teraz będzie płacić, umowa itd. Zgodziłem się bez wahania, o ile spłaci zaległy czynsz i spisze umowę na moich warunkach.

Dała kasę, a gdy zaczęła czytać umowę o mało jej h*j nie strzelił. Stwierdziła, że jestem poj***ny chcąc 2500 PLN miesięcznie za kawalerkę + kaucje równą trzykrotności miesięcznego czynszu hehehe

P.S. Wcześniej czynsz wynosił 500zl, ale cwana była nie płacąc i do tego dokwaterowała sobie konkubina, dorosłego syna i h*j wie kogo jeszcze jednocześnie mając inne mieszkanie i wiedziałem, że urzęduje w obu.

ramzei

2012-10-04, 16:25
@up, up a pie**olisz Błażej... Jeśli wszystko prowadzisz legalnie. Do tego jeszcze na działalności gospodarczej. Opłacasz ZUS US zatrudniasz ludzi... To tylko zwykły popie**oleniec skaże Ciebie za zapłatę odszkodowania złodziejowi co kryje się za bachorem... Może tu jest dziki kraj ale bez przesady!

Ja...........ro

2012-10-04, 18:00
@up
sam pie**olisz, bo nawet nie tylko matki z dzieckiem nie można wywalić, ale, wedle K.C. nie można wywalić nikogo z mieszkania np. w okresie zimowym. Jak zacznie się zima i chłód, nie można nikogo zmusić do opuszczenia lokalu, chociażby nie wiem co - tylko dobrowolnie sie lokator wyprowadza, wyrzucenie już grozi karą więzienia, sądami, odszkodowaniami itd. Prawo u nas chroni złodziei i lewactwo, wystarczy umieć z tego korzystac.

ściwanek

2012-10-04, 18:22
bardzo dobrze, powinna wypie**olic jak nie placi... jezeli oto chodzilo.

buoba

2012-10-04, 18:43
Chodzi dumnie z tą dzidą jak wódz Zulusów :-)

ziomboy88

2012-10-04, 19:43
metal15 napisał/a:

a wie ktoś może jak to wygląda od strony prawnej?



Z tego co wiem to własność to "czynność" cywilna a zameldowanie i zamieszkanie administracyjna, wiec jeśli jest właścicielką to niszcząc okna psuje "swoje".

Gruby84

2012-10-04, 20:07
Ohoho jaka dyskusja...aż mi się bokobrody zaczęły kręcić.

spiepszaj_dzbanie

2012-10-04, 20:54
jaczuro napisał/a:

@up
sam pie**olisz, bo nawet nie tylko matki z dzieckiem nie można wywalić, ale, wedle K.C. nie można wywalić nikogo z mieszkania...


Ależ oczywiście że możesz wypie**olić na zbity ryj każdego ze swojego mieszkania, jeżeli ten nie wywiązuje się z umowy. Musisz mieć najpierw dobrze spisaną umowę. Najpierw się dowiedz a potem mów innym że pie**olą.

Krzysztof_Jarzyna

2012-10-04, 22:13
Co do niemożności pozbycia się lokatorów w postaci matki z dzieckiem to podajcie podstawę prawną a nie pitolicie po próżnicy.