18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychiczna właścicielka wybija okna lokatorom

Co...........aa • 2012-10-04, 15:22
Nie mam żadnych informacji, z tego co słychać babka w tle ma zawał (?) :-/



Co udało mi się usłyszeć:

-Taki mróz... o boże

kenzol

2012-10-04, 22:17
W tym kraju mogą zdarzyć się lepsze rzeczy. Wyjeżdżasz sobie na wakacje z rodziną, wracacie po tygodniu, a w waszym mieszkaniu na waszej kanapie siedzi sobie jakąś obca rodzinka, np cygańska. I co możesz w tej sytuacji zrobić? Nie możesz ich wyrzucić, musisz wyjść, poszukać sobie innego lokum i udowodnić przed sądem, że to mieszkanie jest waszą własnością, a nie ich i dopiero wtedy można pokusić się o wyeksmitowanie ich. A jeśli to będzie zima, to trzeba będzie poczekać aż minie, bo nie można wyeksmitować ludzi na mróz :)

Nihil

2012-10-04, 22:38
@Kenzol
Nie można wtedy potraktować tego jako wtargnięcie/włamanie? Wtedy i tak muszą ich wyj***ć, przynajmniej na dołek, a w międzyczasie można sporządzić listę strat, zamki wymienić itd.
Poza tym, jak nie można ich wywalić, skoro nie ma żadnej umowy czy prawa żeby tam mieszkali? :D

plugnplay

2012-10-04, 23:07
@up
mozesz potraktowac wtedy takiego cygana z buta w morde i kazac mu spadac na drzewo
powaznie

masafahi

2012-10-04, 23:10
Jej dom, to wybija, jak tamtym zimno, to wypie**alać, a jak nie, to niech zapłacą czynsz i za nowe okna.

cannabis7777

2012-10-05, 10:56
nie płacą na pewno. Domyślam się, że nawet prąd im odcieli bo przedłużacz idzie przez okno...