18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

psychiatra rozmawia z kobietą

poiuyt838 • 2009-11-02, 15:48
Znany psychiatra został zaproszony na konferencję organizowaną przez Narodową Ligę Kobiet. Po prelekcji jedna z organizatorek podeszła i zapytała:
- Proszę mi powiedzieć doktorze w jaki sposób rozpoznaje pan chorobę psychiczną u osoby zachowującej się normalnie?
- Nic prostszego. Zadaje się łatwe pytanie nie które każdy powinien odpowiedzieć. Jeśli nie, należy taką osobę natychmiast odizolować.
- Jakie to pytanie?
- Kapitan Cook odbył trzy wyprawy wokół ziemi i umarł w trakcie jednej z nich. Która to była?
Kobieta zamarła i zaczęła się śmiać zażenowana:
- Wie pan co doktorze? Nie mógłby pan zadać mi innego pytania? Musze się przyznać, iż nigdy nie byłam zbyt dobra z historii.

poiuyt838

2009-11-03, 17:53
Mogłam nie wrzucać tego kawału... Jeden głupi kawał, a tyle emocji :D

thealbino

2009-11-03, 18:48
Wilczex napisał/a:



A to tylko i wyłącznie dlatego, że to matka się dzieckiem zajmuje. Jeśli byłoby odwrotnie, mogę Cię zapewnić, ze dzieciak wybrałby ojca.


Więc ja w takim razie mogę Cię zapewnić, że dlatego kobieta jest pytana o dzieci podczas rozmowy o pracę :)

ko...........67

2009-11-03, 19:20
Tutenchamonka napisał/a:



a wniosłeś chociaż jedną ? :lodowka:



Nie bój o to.
Mieszkam w jednorodzinnym.
Jaki to ma związek z sytuacjami w których feminizm zawodzi ?
Gdy będzie trzeba pomoge kobiecie a wg mnie skrajny feminizm - "faceci sa gorsi i niepotrzebni" zawodzi i to nie tylko w tej sytuacji.
Jeśli to był argument przeciw temu to chyba trafiłem na "interesującą" reprezentantke waszej płci...

Wilczex

2009-11-03, 19:22
Nie rozwijam dalej tematu, bo się offtop robi. Jak ktoś chętny na dyskusję zapraszam na PW :)

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-11-03, 19:27 ]
i tym bardzo milym akcentem konczymy z :offtopic:
kazdy nastepny post nie na temat konczy sie "Ostrzeżeniem" z bonusowym czerwonym paskiem