18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psie nudy

CrazyEdek • 2024-01-27, 13:35
Na tarasie leży leń, nic nie robi cały dzień.


Andrzejas

2024-01-28, 17:44
Rick83 napisał/a:

Nie każdy tak jak ty lubi wylizywać dupsko swojego kundla. A sorry kundel się liże po odbycie a potem twoją morde. j***ni syfiarze, wszystko co jedzą jest z sierścią psa



Co wy macie z tym lizaniem po ryju? k***a każdy jeden, który psów nie lubi, uważa, że ich właściciele się z nimi liżą! O ch*j wam chodzi?
I co? Właściciele żółwi liżą je po skorupie? Właściciele chomików wkładają je sobie do mordy? Akwaryści karmią rybki ustami?
Starzy was chyba po czole lizali, jak wracaliście z podstawówki, bo to nie ma innego wyjaśnienia. :roll:

BigLebovsky

2024-01-28, 19:21
Andrzejas napisał/a:

Co wy macie z tym lizaniem po ryju? k***a każdy jeden, który psów nie lubi, uważa, że ich właściciele się z nimi liżą! O ch*j wam chodzi?
I co? Właściciele żółwi liżą je po skorupie? Właściciele chomików wkładają je sobie do mordy? Akwaryści karmią rybki ustami?
Starzy was chyba po czole lizali, jak wracaliście z podstawówki, bo to nie ma innego wyjaśnienia.



Hahah. Dobre. Może księdza lizał po jajach po lekcjach religii i stąd taka frustracja.

killua napisał/a:

masz świadomość że namawianie do samobójstwa to przestępstwo?



k***a, zesrałem się ze strachu. Co teraz robić?

itakiniehehe

2024-01-28, 23:20
psotna_c*pka napisał/a:

Piękna scena. Kundle jedyne co potrafią to sranie gdzie popadnie i lizanie się po jajach. Jednego szkodnika mniej.


Nawet jeśli tylko srają i liżą się po jajach to i tak w dalszym ciągu są mniejszymi szkodnikami niż Ty, j***ć Ciebie i wszystkich Tobie podobnych, k***y bez empatii, tfu

neo001

2024-01-28, 23:43
BigLebovsky napisał/a:

To najgłupszy wpis jaki czytałem na sadolu, a czytałem wiele. Twoja dalsza egzystencja nie ma sensu, idź się odjebac a nam nagraj dobry materiał.



Wcale nie taki głupi, bo akurat ten kundel do niczego się nie nadaje. Oczywiście są psy wyszkolone w swoim "fachu", ale ten burek stał się karmą da Kotecka psolubie.

rLy

2024-01-29, 11:08
Zly wierszyk.

Na kanapie lezy len , CZARNA skore ma ten nasz kolezka.

xv89

2024-01-29, 12:31
psotna_c*pka napisał/a:

Piękna scena. Kundle jedyne co potrafią to sranie gdzie popadnie i lizanie się po jajach. Jednego szkodnika mniej.



Przykro mi, że masz tylko takie smutne doświadczenia ze zwierzętami domowymi. Ze swoich dotychczasowych obserwacji i doświadczeń, śmiem twierdzić, że zwierzak w znakomitej większości przypadków jest odbiciem właściciela. A Ty zdaje się, do najbardziej lotnych osobników (wnioskując po twojej działalności tu) nie należysz...
W każdym razie - z tym sraniem i lizaniem się, patrząc na Twoje posty, jestem skłonny uwierzyć. Nie wiem tylko czy masz się czym chwalić?

pawel997402

2024-01-29, 12:34
Selekcja naturalna

Selekcja naturalna

ja_nemo napisał/a:

Sam sp***alaj z j***nymi kundlami! Najpierw taki leży i liże sobie otwór a później ciebie psie po ryju ku*asiarzu pie**olony. Jedyne prawo jakie mają zwierzęta to mają prawo być smaczne! I się nie zesrajcie k***y pro animal j***na wasza mać albo sadustic albo wyjebac się do green day czy inne k***a Mac


Dokładnie,wróciłem na sadola po 7-8 latach i widzę że nawet tutaj te ekooszołomy dotarły

DmNQ

2024-01-29, 18:13
Andrzejas napisał/a:

I cyk! Dołączyłeś do wora niedojebów. Fascynujące, jak inny homo sapiens potrafi na własne życzenie ośmieszyć się do tego stopnia, że stawia w wątpliwość definicję człowieka. Rozumiem, czym jest sadyzm i co jest fajnego w obserwowaniu cudzego cierpienia, ale zadawanie go komuś bez najmniejszych powodów jest po prostu słabe. Zajebiście słabe. Moim zdaniem o wiele lepiej się ogląda, jak ktoś takiemu danielowi wbija nóż w brzuch i ten powoli się wykrwawia skamląc jak kundel, którym gardzi.
Taki film daje wtedy poczucie satysfakcji, bo zdycha czynnik chorobotwórczy tkanki społecznej. Podobne uczucie jest, jak się posprząta w domu. Niby za tydzień śladu nie będzie po tym, ale dla komfortu i tak to zrobię, bo liczy się zasada.



Przecież ten danielek to jest jakiś k***a odpał z urazą psychiczną do psów w szczególności. Poczytaj jego posty, w każdym temacie o psach i żydach się wypowiada. Temu by zaj***ł kose, temu kopa, temu by dosypał żyletek do karmy...Takich idiotów powinno się tępić ze społeczeństwa bo są po prostu niebezpieczni. I jak sie wk***ie to w sumie zgłoszę go łącznie z linkami i wpisami w odpowiednie miejsce. Niech imbecyl wie , że nie jest anonimowy w sieci.

Radian1

2024-01-30, 16:05
JebacPis100procent napisał/a:

Ale ból dupy wielbicieli tych obsranych pchlarzy. Coś pięknego



Dokładnie.
Może to po prostu 'Popkowe' klimaty ;)
Gusta są różne xD

psotna_cipka

2024-02-03, 11:47
Jaką piękną gównoburzę rozpętałam. Kategoria 5. Jestem z siebie dumna, łapcie:




DmNQ

2024-02-06, 19:22
psotna_c*pka napisał/a:

Jaką piękną gównoburzę rozpętałam. Kategoria 5. Jestem z siebie dumna, łapcie:



Jedyne co zrobiłaś to się zesrałaś, tak jak na zdjęciu powyżej xd