18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psie nudy

CrazyEdek • 2024-01-27, 13:35
Na tarasie leży leń, nic nie robi cały dzień.


Kiblodrzemek88

2024-01-27, 22:46
psotna_c*pka napisał/a:

Piękna scena. Kundle jedyne co potrafią to sranie gdzie popadnie i lizanie się po jajach. Jednego szkodnika mniej.



I jak ci idzie lizanie się po jajach? Kundlu..

:->

bramkarz2

2024-01-28, 00:06
BigLebovsky napisał/a:

najgłupszy



Znaczy sie, kolega lubi pieski. Lubi jak one jego czy on je sam?

smc

2024-01-28, 00:36
Baronessa napisał/a:

Na ch*j on go łapał, jak potem puścił?! Pobawić się z nim chciał...?
Swoją drogą zajebista sprawa mieć chatę w takiej dżunglii. Wychodzisz na spacer i nie wiesz, czy wrócisz do domu żywy...




Łódź, Bałuty... Mówi Ci to coś?

bravo86

2024-01-28, 01:07
psotna_c*pka napisał/a:

Piękna scena. Kundle jedyne co potrafią to sranie gdzie popadnie i lizanie się po jajach. Jednego szkodnika mniej.





Twoja matka jakoś lizala twojemu statemu jaja, współczuję im i tobie.

SraliBaby_W_Rowie

2024-01-28, 04:25
ja_nemo napisał/a:

Sam sp***alaj z j***nymi kundlami! Najpierw taki leży i liże sobie otwór a później ciebie psie po ryju ku*asiarzu pie**olony. Jedyne prawo jakie mają zwierzęta to mają prawo być smaczne! I się nie zesrajcie k***y pro animal j***na wasza mać albo sadustic albo wyjebac się do green day czy inne k***a Mac



Już skończyłeś się pocić? To idź się umyć w tym gangesie już i nie zapomnij nagrać materiału. No i standard, nie odpisuj chyba, że jesteś sflustrowany i masz małego

Andrzejas

2024-01-28, 04:39
Ale wy jesteście zj***ni!

psotna_c*pka, bramkarz2, ja_nemo... O was mowa.
To, że do tej pory nie widzicie zalet psa, które ludzkość widzi od kilkudziesięciu tysięcy lat, nie oznacza, że psy są zj***ne!
To, że ktoś się z wami nie zgadza, nie oznacza od razu, że liże się z kundlami po jajcach! Nawet nie oznacza tego, że je lubi.
Ja tam nie mam ani pchlarza, ani sierściucha, ani żadnego innego zwierza w swoim otoczeniu i jest mi z tym dobrze, ale jak czytam te wasze wyp***y, to oczy mi śpiochami zachodzą, bo mózg broni się przed degradacją.

Jak pomyślę sobie, że na przywitanie podalibyście mi tą samą rękę, którą piszecie te bzdury, to już chyba psia moszna na twarzy jest mniej obrzydliwa!

W dupie mam pieski i kotki, ale dostrzegam ich wartość w kształtowaniu się naszej kultury. My psa udomowiliśmy i był on jedną z cegiełek do zbudowania naszej cywilizacji, która zdominowała świat. Analogicznie, kultura żółtków psy żarła z głodu, bo nigdy nie potrafili zajarzyć ile kaszojadów da się wykarmić z jednego hektara proso. Ci do dzisiaj nie posiadają technologii innej, niż nasza i nie potrafią sobie poradzić z obaleniem komuny. Choć są, zaraz po Hindusach, najliczniejszą grupą etniczną na świecie. Pies ogrywał szalenie ważną rolę w naszym rozwoju i samo to uważam za powód do okazania mu szacunku. Oczywiście j***ć wszystkich wielbicieli czworonogów, bo oni zazwyczaj mają nasrane we łbach, jak wszyscy ekstremiści. j***ć też rasy, które zostały stworzone tylko na pokaz, jak jakieś duszące się mopsy czy zj***ne miniaturki. To właśnie kundel jest najbardziej psem, bo daje sobie radę z takimi rzeczami z którymi nawet człowiek sobie nie poradzi.
Każdy jeden z was, cioty zasrane, jak położy się dzisiaj nago na chodniku i prześpi na nim do rana, ten owej jutrzenki nie doczeka, a praktycznie każdy kundel daje sobie z tym radę bez problemu! Większość infekcji, które on zaliże do skutku, was przekręciłyby w tydzień bez podania antybiotyku, parówczaki! Już nie mówiąc o tym, że jakbym kogoś z was trzymał na posesji do pilnowania chaty, to oj***liby mi ją jakbyście tylko poszli w kimono, bo śpicie jak susły po siedmiogodzinnym waleniu konia do harda i zalewaniu ryja piwskiem z puchy! Ba! Wy nawet rządu sobie wybrać nie umiecie od dekad, a każde psie stado ma hierarchię ogarniętą od tysięcy lat, ciule zj***ne kolorowe! Fetyszyści, co każdą rękę macie lewą! Muszę żyć z wami w tym zj***nym świecie, bo nie potraficie ogarnąć nawet jego podstawowych zasad! Większość z was nie zna nawet historii swojej własnej rodziny, a co dopiero narodu! Nie umiecie nawet zadbać o bezpieczeństwo w świecie, w którym od dawna nie mamy naturalnych wrogów!
Taki pies, mimo, że żaden z niego uczony, lepiej ogarnia życie niż 80% ludzkości. Stulcie zatem ryje i podziękujcie burkom, że waszych parówkowatych pradziadów nie wpie**oliły niedźwiedzie, wilki, kuny i inne jenoty!

W dupie byliście, gówno wiecie! Ot co!

POLAN1978

2024-01-28, 04:49
Używaj znaków interpunkcyjnych. Uwierz mi, to nie boli. Wtedy to co piszesz, choć wygląda jakbyś wyszedł z rynsztoka, będzie miało jakiś sens. A tak czyta się to jak jeden wielki bełkot. Jeśli zaś nie wiesz, co oznaczają takowe znaki, to wracaj tam skąd wypełzłeś...

To co wcześniej napisałem jest skierowane do- ja_nemo

JebacPis100procent

2024-01-28, 05:16
Ale ból dupy wielbicieli tych obsranych pchlarzy. Coś pięknego :beka:

danielxc717

2024-01-28, 08:16
ja_nemo napisał/a:

Sam sp***alaj z j***nymi kundlami! Najpierw taki leży i liże sobie otwór a później ciebie psie po ryju ku*asiarzu pie**olony. Jedyne prawo jakie mają zwierzęta to mają prawo być smaczne! I się nie zesrajcie k***y pro animal j***na wasza mać albo sadustic albo wyjebac się do green day czy inne k***a Mac



Jeden z piękniejszych wpisów na sadolu. Też jestem uradowany jak te sraluchy są przejechane albo jak ktoś im wbija nóż w brzuch i powoli zdychają

Andrzejas

2024-01-28, 08:54
danielxc717 napisał/a:

Jeden z piękniejszych wpisów na sadolu. Też jestem uradowany jak te sraluchy są przejechane albo jak ktoś im wbija nóż w brzuch i powoli zdychają



I cyk! Dołączyłeś do wora niedojebów. Fascynujące, jak inny homo sapiens potrafi na własne życzenie ośmieszyć się do tego stopnia, że stawia w wątpliwość definicję człowieka. Rozumiem, czym jest sadyzm i co jest fajnego w obserwowaniu cudzego cierpienia, ale zadawanie go komuś bez najmniejszych powodów jest po prostu słabe. Zajebiście słabe. Moim zdaniem o wiele lepiej się ogląda, jak ktoś takiemu danielowi wbija nóż w brzuch i ten powoli się wykrwawia skamląc jak kundel, którym gardzi. :->
Taki film daje wtedy poczucie satysfakcji, bo zdycha czynnik chorobotwórczy tkanki społecznej. Podobne uczucie jest, jak się posprząta w domu. Niby za tydzień śladu nie będzie po tym, ale dla komfortu i tak to zrobię, bo liczy się zasada.

BigLebovsky

2024-01-28, 10:48
ja_nemo napisał/a:

Sam sp***alaj z j***nymi kundlami! Najpierw taki leży i liże sobie otwór a później ciebie psie po ryju ku*asiarzu pie**olony. Jedyne prawo jakie mają zwierzęta to mają prawo być smaczne! I się nie zesrajcie k***y pro animal j***na wasza mać albo sadustic albo wyjebac się do green day czy inne k***a Mac



Tylko potwierdzasz to co napisałem wcześniej. Nawet to że masz 13 lat cię nie usprawiedliwia. Zdychaj w męczarniach ch*joplącie.

Rick83

2024-01-28, 11:56
BigLebovsky napisał/a:

To najgłupszy wpis jaki czytałem na sadolu, a czytałem wiele. Twoja dalsza egzystencja nie ma sensu, idź się odjebac a nam nagraj dobry materiał.



Nie każdy tak jak ty lubi wylizywać dupsko swojego kundla. A sorry kundel się liże po odbycie a potem twoją morde. j***ni syfiarze, wszystko co jedzą jest z sierścią psa

:-P

killua

2024-01-28, 12:56
BigLebovsky napisał/a:

To najgłupszy wpis jaki czytałem na sadolu, a czytałem wiele. Twoja dalsza egzystencja nie ma sensu, idź się odjebac a nam nagraj dobry materiał.



masz świadomość że namawianie do samobójstwa to przestępstwo?

juhc_nimda

2024-01-28, 15:55
psotna_c*pka napisał/a:

Piękna scena. Kundle jedyne co potrafią to sranie gdzie popadnie i lizanie się po jajach. Jednego szkodnika mniej.



to tak samo jak cała twoja rodzina wraz z tobą.