18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SmokeTatum

2014-01-07, 22:08
nie kumam po co ten bol dupy, skoro tylu przeciwnikow takich obrazkow jest to jakim ch*jem on sie dostal na glowna z 300 piwami?

Zero_Cool_

2014-01-08, 01:16
@SmokeTatum,

zaraz dostaniesz odpowiedź typu, że się pie**olONA GIMBAZA dobrała do Sadistica albo coś w tym stylu.

wintol55

2014-01-08, 11:18
opusative, podłapałem twój poziom.
stara to może być jeszcze twoja stara, tępy ch*j.
327 piw i się dostało, pewnie mam tyle multikont. nie wiem co takie leszcze jak ten opusative robią cały dzień, ale pewnie hejtują bo przyjdą z gimnazjum i nie wiedzą co ze sobą zrobić. zazdrość cie zżera czy co?
sadola znam i przeglądam od dawien dawna, konto mam od krótkiego czasu i wiem jakie tu wstawki były i wiem jakie tu wstawki są. skoro jakieś gówniane vinesy i wypadki w rosji dostają się na główną to taki obrazek to najmniejszy problem bo mniej zaśmieca stronę, a ty tępy baranie zamiast to scrollować dalej to musisz się wyżyć w internecie bo jesteś pewnie typową p*zdą, która widząc 2 osoby na chodniku sp***ala na drugą stronę.
wiec grzecznie cie proszę jeszcze raz - sp***alaj z mojego tematu, bo jesteś dla mnie zwykłym pie**olonym leszczem, który siedzi cały dzień na komputerze i przegląda wszystkie strony typu kwejk, jebzdzidy itd

op...........ve

2014-01-08, 14:01
wintol55 napisał/a:

opusative, podłapałem twój poziom.
stara to może być jeszcze twoja stara, tępy ch*j.
327 piw i się dostało, pewnie mam tyle multikont. nie wiem co takie leszcze jak ten opusative robią cały dzień, ale pewnie hejtują bo przyjdą z gimnazjum i nie wiedzą co ze sobą zrobić. zazdrość cie zżera czy co?
sadola znam i przeglądam od dawien dawna, konto mam od krótkiego czasu i wiem jakie tu wstawki były i wiem jakie tu wstawki są. skoro jakieś gówniane vinesy i wypadki w rosji dostają się na główną to taki obrazek to najmniejszy problem bo mniej zaśmieca stronę, a ty tępy baranie zamiast to scrollować dalej to musisz się wyżyć w internecie bo jesteś pewnie typową p*zdą, która widząc 2 osoby na chodniku sp***ala na drugą stronę.
wiec grzecznie cie proszę jeszcze raz - sp***alaj z mojego tematu, bo jesteś dla mnie zwykłym pie**olonym leszczem, który siedzi cały dzień na komputerze i przegląda wszystkie strony typu kwejk, jebzdzidy itd


Dziecko co ty sobą reprezentujesz ? Twoja stara...litości k***a, tym pościkiem tylko udowadniasz swój w ch*j niski poziom, dorośniesz będziesz patrzył na tego typu rzeczy może inaczej...
hmy powiadasz, że wracam z gimbazy niech ci będzie i tak jeżeli gimbazą nazwiesz firmę gdzie zapie**alam po 8h od 6 rano...
Nie mierz wszystkich swoją miarą, jeżeli chodzisz do gim spokojnie kiedyś je opuścisz, i nie oznacza to w cale, że każdy tutaj k***a zapie**ala do tej "uczelni" :homer:

Zero_Cool_

2014-01-08, 15:19
opusative napisał/a:

Dziecko co ty sobą reprezentujesz ?





Pozdrawiam serdecznie.

op...........ve

2014-01-08, 15:47
Zero_Cool_,
ahh tak bo przy zakładaniu konta tutaj potrzebna jest weryfikacja z dowodem i faktyczną datą urodzenia...jeszcze chyba nie widziałem nikogo kto by dał poniżej 18...
ja pie**olę :ks_homer:
no k***a na sadolu nie ma gimbazy sami dorośli :shock:
tak 18 latek używający tekstów twoja stara :ok:

"Informacja

Ten dział jest dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich. Aby mieć do niego dostęp należy wpisać poprawną datę urodzenia w swoim profilu!"
pozdrawiam ;-)
jak by napisał ci, że masz gówno wpie**olić bo jest zdrowe też byś wierzył?

Ku...........is

2014-01-08, 17:27
@opusative popieram Cie.Ale na przyszłość pisz było napisane,a niepisało.Tak tylko mówie nie żebym chciał Cie obrazić czy coś.A do gimbusów:do szkoły,a nie Sadola zaśmiecacie.

op...........ve

2014-01-08, 17:50
Kutaraksis,
wybacz boląca dupa nie pozwalała mi myśleć racjonalnie w tamtej chwili ;-)

wintol55

2014-01-08, 21:29
opusative, chyba faktycznie jesteś zj***ny. Urodziłem się 23 lutego 1995 roku. I nadal nie zczaiłeś, że piszę tak specjalnie żeby zniżyć się do twojego poziomu.
Jakiś ty biedny, że musisz zapie**alać codziennie... Ja mam jeden dzień szkoły i 4 dni pracy w tygodniu tak samo na 6 rano i 8 godzin roboty, więc nie wiem czym ty się tutaj podniecasz. Skończyłeś szkołę rok temu i jesteś taki zajebisty, czy co? Bo nie rozumiem... Odstaw człowieku tego Sadistica bo ci gówno robi z głowy, albo mniej napinaj swoje dupsko, bo może faktycznie cie już boli

op...........ve

2014-01-09, 09:30
wintol55 napisał/a:

opusative, chyba faktycznie jesteś zj***ny. Urodziłem się 23 lutego 1995 roku. I nadal nie zczaiłeś, że piszę tak specjalnie żeby zniżyć się do twojego poziomu.
Jakiś ty biedny, że musisz zapie**alać codziennie... Ja mam jeden dzień szkoły i 4 dni pracy w tygodniu tak samo na 6 rano i 8 godzin roboty, więc nie wiem czym ty się tutaj podniecasz. Skończyłeś szkołę rok temu i jesteś taki zajebisty, czy co? Bo nie rozumiem... Odstaw człowieku tego Sadistica bo ci gówno robi z głowy, albo mniej napinaj swoje dupsko, bo może faktycznie cie już boli


a ha czyli mamy tutaj gościa z zawodówki :lol:
wszystko się wyjaśniło :lol:

wintol55

2014-01-09, 16:30
opusative, dokładnie tak, trafiłeś w 10. Nie czuje się z tym gorzej, a nawet jak by się nad tym zastanowić, to czuje się nawet lepiej, bo wole mieć zawód i coś umieć, a nie zwykły papierek, że ukończyłem liceum. Oczywiście nie mówię, że liceum czy technikum jest gorsze, ale to nie dla mnie. Więc jeśli chcesz napisać coś debilnego, to niczym mnie nie zaskoczysz, bo już się nasłuchałem jaka ta zawodówka jest zła. A jeśli jesteś następnym ''szlachcicem'' z liceum, który czuje się wyżej, to pal gume

iwantms

2022-07-23, 03:40
op...........ve napisał/a:

"I zdaje sobie sprawę że tak blisko jest do dna
I coraz bardziej tonę" sytuacja sadola
i tu nie chodzi czy k***a kwejk czy inny srejk ale to jest k***a denne i ch*jowe
,
jesteś k***a w gimbazie taki wiek, że ciebie to jara ale k***a tu jest masa ludzi których takie coś wk***ia i irytuję....jak bym chciał coś takiego oglądać to bym odwiedził tego kwejka czy coś w tym stylu, inni zresztą zapewne tak samo...
jakieś 4 lata temu była zupełnie inna strona, pisało sadistic i k***a był sadistic...



Pisało? Gratulację. Co do sadistica racja, ale do wspomnianej gimbazy powinieneś wrócić.