18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wintol55

2014-01-07, 17:23
opusative, to zrób lekcje i idź pograć w metina panie dorosły.
niby jesteś w moim wieku, a szczekasz tutaj głośniej niż kundle na wszystkich osiedlach

jaskowski

2014-01-07, 17:23
Potwierdzam, to gimbusiarskie gówno pasujące jedynie do kwejka.
Zaraz będzie wylew tego typu twórczości jak jednego po głowie pogłaskają.
A skoro w gimbazie nie jesteś to tam sp***alaj bo to jedyne miejsce to którego pasujesz.
Pozdrawiam

wintol55

2014-01-07, 17:31
jaskowski, oceniać kogoś po jednym obrazku zaj***nym z internetu, ty to musisz być dorosły.
jak się nie podoba to scrolluj dalej, albo po prostu stąd sp***alaj złamasie

op...........ve

2014-01-07, 17:43
nie no debil se jeszcze piwa stawia z 2 konta :samoboj:

Marxe

2014-01-07, 17:47
szczerze to wina leży po stronie moderatorów,że nic nie robią,by takie ch*jostwo z głównej wyj***ć,po to chyba są by wypie**alać do suszu tematy,które są tak ch*jowe,że stykają się z dnem Rowu Mariańskiego

Crewloor

2014-01-07, 17:59
I nagle dowiadujesz sie, że kwejk i sadol mają jednego właściciela.

Nameless

2014-01-07, 18:02
@opusative
Nie zesraj się.
Jestem tu dłużej od Ciebie, wiem jak forum wyglądało od pierwszych dni istnienia i jakoś tak tego nie przeżywam jak Ty. No przynajmniej ta wstawka mnie nie wk***iła.
Chociaż nie powiem, że nie ma takich, za które należy się wpie**ol.

Catacombe

2014-01-07, 18:04
opusative,

Tak cie k***a rozbolało to? To zamiast scrollować dalej, musiałeś wejść w temat i wylewać swój ból.
k***a, znajdź sobie jakieś zajęcie.

op...........ve

2014-01-07, 18:13
Nameless,
przeglądałem sadola długo zanim założyłem konto, także pamiętam co było ;-)

Catacombe napisał/a:

opusative,
Obrazek
Tak cie k***a rozbolało to? To zamiast scrollować dalej, musiałeś wejść w temat i wylewać swój ból.
k***a, znajdź sobie jakieś zajęcie.


jak mam scrolować skoro to robiąc trafiam na kolejne gówno ?

Zero_Cool_

2014-01-07, 18:30
opusative napisał/a:

jesteś k***a w gimbazie taki wiek, że ciebie to jara ale k***a tu jest masa ludzi których takie coś wk***ia i irytuję....jak bym chciał coś takiego oglądać to bym odwiedził tego kwejka czy coś w tym stylu, inni zresztą zapewne tak samo...
jakieś 4 lata temu była zupełnie inna strona, pisało sadistic i k***a był sadistic...



O czym ty w ogóle pie**olisz. Sadistic zacząłem przeglądać będąc w gimbazie/technikum, kiedy nawet jeszcze to pojęcie nie funkcjonowało i k***a właśnie to był portal na którym było pełno dobrego bezsensownego humoru a’la Walaszek. I na prawdę wolę oglądać takie coś niż k***a kolejny wypadek z Rosji albo czytać debilny żart tej k***y z sosnowca przeplatany walką narodowo-wyzwoleńczą (żeby nie było, jakie mam poglądy można stwierdzić po podpisie - przynajmniej powierzchownie).

I nie, nie bronię kwejka, tylko po prostu wk***ia mnie wasze pie**olenie o tym portalu, którego właścicielem jest ten sam człowiek co Sadistic'a – niejaki Dymitr. Twórca Kwejka, który kupił Sadistic.pl :) .

Srogi ku*as w twoje napięte dupsko.

op...........ve

2014-01-07, 18:50
Zero_Cool_,
kiedyś był poj***ny i debilny humor ale miał swój poziom

Aureora

2014-01-07, 19:00
@opusative albo wyjdź albo weź sobie zwal konia ziomek może Ci przejdzie, przypie**alasz się jakby chodziło o twoją matkę.

Nameless

2014-01-07, 19:02
@opusative
Toś doj***ł. Przeczytałeś to co napisałeś?

wintol55

2014-01-07, 20:40
opusative, albo jesteś taki zj***ny na serio, albo udajesz.
dobra rada - rozpędź się, pie**olnij głową w ścianę, poproś starą żeby to nagrała, może będzie dobry materiał na harda i pożytek z ciebie...


ps. albo odetnij sobie internet, bo dla ciebie powinien być w formie telegazety

op...........ve

2014-01-07, 20:43
wintol55,
stara to może być pralka tudzież inne ustrojstwo, gratuluję podejścia do rodziców :ok:
pie**olona gimbaza....