18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psalm 23

mariusz3pl • 2020-03-23, 19:39
Psalm. Dawidowy.
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.





8-) 8-)

fun88

2020-03-24, 11:35
Coordinator napisał/a:

Normalnie jak murzyny w Mozambiku... Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?




Wyjasnie ci to szybko.
To ze ty jestes bogaty, nie znaczy ze wszyscy sa.
Tak samo tutaj to ze ten ksiądz jest dziwakiem nie znaczy ze wszyscy sa.

daihat

2020-03-24, 11:35
"Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? "

Nic nie kumasz, kapłan pełni rolę wzmacniacza i drastycznie poprawia działanie zaklęć leczących.

Wiewór

2020-03-24, 13:07
Mój ulubiony mem o polskim k***idołku lenniku Watykanu :amused:


philiphser

2020-03-24, 13:19
Coordinator napisał/a:

Normalnie jak murzyny w Mozambiku... Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?



Ten artefakt to hostia czyli ciało Chrystusa. Ciała Chrystusa nie ma wszędzie tylko w Hostii.

DoubleBorger

2020-03-24, 14:33
Job mi się przypomniał:
-zamszowe?
-Nie za swoje

Je...........ik

2020-03-24, 16:04
HAL9000/2 napisał/a:

pokalaj się lepiej synu.. nie bojąc się tez można umrzeć...



Ale k***a pokazales klasę haha gratuluję jesli każdy katol robi tak jak Ty, nie mam zamiaru sie pokalać bo jestem dumnym czlowiekiem i znam swoją wartość przykro mi ze masz inaczej

pokalać
1. «zhańbić, skompromitować, zbezcześcić»
2. «powiedzieć lub zrobić coś, co przynosi ujmę»
3. daw. «zanieczyścić, pobrudzić»
pokalać się «zhańbić się

fieryangel

2020-03-24, 16:11
Wiara w czary w XXI wieku jest żenująca. Religia jest dla osób prostych, głupich(mało inteligentnych) i tych, którzy nie odbyli poprawnej edukacji na temat tego jak powstał i jak działa świat.

Nie dziwi mnie, że tyle lat religia dobrze się trzymała, bo łatwo było kontrolować nią głupie tłumy. Ale w dzisiejszych czasach? Przy tym dostępie do wiedzy, przy tej ogromnej wolności jaką każdy posiada? Jak można być tak ograniczonym umysłowo, żeby wierzyć w takie bajki?!

Niepojęte.

mystery0987

2020-03-25, 00:36
Coordinator napisał/a:

Normalnie jak murzyny w Mozambiku... Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?



Możesz przestać pierdo**ć, za przeproszeniem.
Przez takich jak Ty, ONI już widzą że ludzie powoli zaczynają myśleć.
I zaczynają zastawiac nowe pułapki.
Przez te nikomu niepotrzebne rewolucje w Honkogu czy w Francji, żółte kamizelki.
Wypuścili małego sk***hsynka.
Lepiej było siedzieć w domu i dalej sobie klepać niewolniczą dole. :evil:

Vesimten

2020-03-25, 02:04
Mitologia XXI wieku. Ciekawe co będzie za kolejne 2-3 tysiące lat, ludzie wierza ze strachu przed ciemnością po śmierci. Wez tu udowodnij, ze nie ma czegoś czego nie widać. Chcialbym widziec jak ta cala gleboko brazylijska bieda w końcu ma co do garnka wlozyc i nie mieszka na slamsie. Religia to zaraza gorsza od COVIDa.

Nellum

2020-03-25, 10:57
Mietek7567 napisał/a:

A to twoja sprawa gdzie kto chodzi i co robi?



Tak gdzie byłeś i co robiłeś pucuj się! :D

AdeSMG

2020-03-25, 22:47
to już się zalicza pod fanatyzm

KaprysLosu

2020-03-26, 22:36
tjaa, lecimy z tą mszą... :) jak by go wysłali w kosmos, to z pół ziemi by ogarnął :)

lolcat

2020-03-31, 20:14
Teraz i zawsze, i na wieki wieków amen :dead:




freaky

2020-03-31, 20:19
Czyli Spirytus Sanctus to taki, który jest święcony i ma 70% zawartości alkoholu o działaniu bakteriobójczym.

big.zbig

2020-03-31, 22:34
Moderatorze!!!!!!!! popatrz na lasery nak***iające z monstrancji i posłuchaj muzyki w tle. To nie jest duplikat wcześniejszego materiału. Pierwszy upload został skasowany stąd ten apel