18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psalm 23

mariusz3pl • 2020-03-23, 19:39
Psalm. Dawidowy.
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.





8-) 8-)

Sonal

2020-03-24, 08:35
shoe5maker napisał/a:

Ale pamiętaj, jak trzepiesz kapucyna to bóg widzi.



A myślisz, że Buk nie czepie? Tak samo wali konia jak wszyscy...

Zjebany_Ryj

2020-03-24, 08:38
j***ć tą czarną zaraze ha tfuuuu!


Nellum

2020-03-24, 08:38
katolityzm i ogólnie wierzenie w Bogów to najch*jowniejsza sekta na ziemi ja pie**ole 21 wiek a ludzie dalej wierzą w to gówno chcesz być wierzący bądź módl się w domu po ch*j chodzić do tych kościołów i odpie**alać ten cały cyrk a najlepsze jest to, że jest jakies przykazanie "ukryte" które mówi by nie modlić się do obrazów i podobizn jezusa itp ale w kościele jakoś średnio o tym chcą mówić :)

AaronSzechter

2020-03-24, 08:55
Coordinator napisał/a:

Normalnie jak murzyny w Mozambiku... Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?



Bóg nieuku

Szczypek91

2020-03-24, 09:01
Coordinator napisał/a:

Normalnie jak murzyny w Mozambiku... Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?



Jako katol odpowiadam:
nie mam pojęcia co tu się odpie**ala

janlew

2020-03-24, 09:11
Już tłumacze drogie neolaickie żydki, napływowe bolszewiki z dziada pradziada. Religia katolicka jest religią Polaków, a nie parchów i ukraińskiej hołoty-biedoty czy innego tałatajstwa co tu przypełzło ze wschodu za okupanta. I choć już jesteście 3-cim miotem, umiecie po Polsku i dostaliście dowód z orzełkiem, niczego to nie zmienia. Podsumowując: Nie wasza sprawa, i ch*j wam do tego co robią Polacy czy katolicy.

Mietek7567

2020-03-24, 09:16
weltbild napisał/a:

kto takie rzeczy finansuje?



Z tego co wiem to właściciel użyczył za darmo swój samolot.

castagir napisał/a:

Dodatkowo jest organizowana zrzutka przez zwykłych obywateli na - do tej pory .
Dane mówią same za siebie i pozostawię to bez swojego komentarza.
Pozdrawiam!



Ale wiesz ,że kościół jest największą organizacją charytatywną na świecie?

Nellum napisał/a:

katolityzm i ogólnie wierzenie w Bogów to najch*jowniejsza sekta na ziemi ja pie**ole 21 wiek a ludzie dalej wierzą w to gówno chcesz być wierzący bądź módl się w domu po ch*j chodzić do tych kościołów i odpie**alać ten cały cyrk a najlepsze jest to, że jest jakies przykazanie "ukryte" które mówi by nie modlić się do obrazów i podobizn jezusa itp ale w kościele jakoś średnio o tym chcą mówić



A to twoja sprawa gdzie kto chodzi i co robi?

roman970227

2020-03-24, 10:07
Jestem wierzący ale k***a co za brany tam latają...

silwerbalk

2020-03-24, 10:38
Ja jestem apostatą...... Mam wyj***ne na to czy ktoś wierzy czy nie bo każdego spotka śmierć i każdny z nią zatańczy ale wierze w to że ludzie potrafią pomagać sobie jak są takie ch*jowe chwile jak ta teraz i to się nazywa altruizm

Vesimten

2020-03-24, 10:43
par00wka napisał/a:

Rok po twojej śmierci nikt nie wspomni nawet twojego imienia, będziesz zapomniany jak mucha która zabiłem rok temu na ścianie, ludzie którzy wierzą w Boga, tworzą jakąś społeczność której przyświeca jakiś cel w życiu, wartości i zasady moralne. Ty jesteś pusty jak dzban, i wyj***ne mam na ateistów i nie lubię jak ktokolwiek szydzi i drze łacha z wiary. Nie wierzysz? Nie krytykuj i nie wyśmiewaj, miej wyj***ne jak ja na ciebie.
P.S przyznaje, ksiądz poszedł po bandzie


MadDave

2020-03-24, 11:06
janlew napisał/a:

Już tłumacze drogie neolaickie żydki, napływowe bolszewiki z dziada pradziada. Religia katolicka jest religią Polaków, a nie parchów i ukraińskiej hołoty-biedoty czy innego tałatajstwa co tu przypełzło ze wschodu za okupanta. I choć już jesteście 3-cim miotem, umiecie po Polsku i dostaliście dowód z orzełkiem, niczego to nie zmienia. Podsumowując: Nie wasza sprawa, i ch*j wam do tego co robią Polacy czy katolicy.



O matko ale z Ciebie j***ny hipokryta :roll: sam piszesz że to nie ich sprawa A sam się przypie**alasz do ludzi którzy pytają się "po co? Czemu ma to służyć?" Religia katolicka jest wyznawana na calym świecie nie tylko przez Polaków. W ogóle skąd ten pomysł że katolicyzm to wiara Polaków? To jest typ gimbusiarskiego stawiania nas Polaków! katolików! nad innymi. Szczególnie że przyjęliśmy tą Wiarę troche ze straschu zeby nas nie doj***li.
Sam jestem ateistą z wyboru ale nikomu się z tym nie wpie**alam tak samo jak szanuje A raczej staram się szanować decyzje ludzi w wierzę.
Stawianie na równi ateistów z wyboru do ukraińców i temu podobnym ludom ze wschodu uważam za objaw wybitnego niedoj***nia mózgowego. Ale już nie raz dało się o tym przekonać dzbanie. Typowy k***a Polak patryjota pod publiczkę.
Lot helikopterem tylko po to żeby odwalić szopkę uważam po prostu za niepotrzebne trwonienie kasy chyba że ktoś mu zasponsorwował.

Catchcart

2020-03-24, 11:06
Szanujcie bo to może być ostatnią rzecz która was uratuje

htp

2020-03-24, 11:12
castagir napisał/a:


Polski Kościół Katolicki - 0zł.
Fundacja "Lux Veritatis" - 0zł.

Dodatkowo jest organizowana zrzutka przez zwykłych obywateli na - do tej pory .
Dane mówią same za siebie i pozostawię to bez swojego komentarza.
Pozdrawiam!


Dopisz Tadeusza R. - ale on ze znakiem minus. Na epidemii też umie zarobić.