18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyzwyczajanie dzieci do zboczeńców już się zaczeło ...

arbuzzo • 2013-06-25, 12:49
Tak będą wyglądały pierwsze lekcje "gender" w polskich szkołach i przedszkolach. Transwestyta Telimena Feniks na spotkaniu z dziećmi w Lublinie 6.06.2013."



Jeśli ktoś nie wierzy w prawdziwość tego zdjęcia to zapraszamy do przeglądnięcia profilu pana/pani Telimeny.
https://www.facebook.com/telimena.feniks

RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI!!!

Captain's Burger

2013-06-26, 00:40
myha napisał/a:

wydaje mi się że jednak to nie był sarkazm, chyba masz autentyczne obawy że sam jesteś gejem lub trans ale boisz się reakcji społeczeństwa


Obrażasz mnie w tym momencie.
Jeśli autor tekstu zwraca uwagę że pisana fraza jest sarkazmem, to oznacza że właśnie tak ma się rzeczywistość. Ewidentnie masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego, a od nauki języka to są inni ludzie. Wypie**alaj.

Dobrutro

2013-06-26, 15:03
Krokodyl Dundee dowiaduje się, że zaleca się nie do dziewczyny i postanawia przeprowadzić test (nie znalazłem lepszej wersji). :/


r0zpierdalator

2013-06-26, 15:19
w moim mieście takie rzeczy? No nie, po prostu k***a NO NIE. Mam dziecko na etapie przedszkola i widząc dzisiaj ten przewrót aż się zagotowałem. Nie wytrzymałbym na pewno jakbym się dowiedział o takich akcjach z udziałem mojego dziecka. A jeśli coś takiego kiedyś będzie mi lub dziecku postawione jako przymus (jak tu ktoś napisał) to będzie to zapalnik. mam nadzieję, że pójdziecie za mną..