18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyzwyczajanie dzieci do zboczeńców już się zaczeło ...

arbuzzo • 2013-06-25, 12:49
Tak będą wyglądały pierwsze lekcje "gender" w polskich szkołach i przedszkolach. Transwestyta Telimena Feniks na spotkaniu z dziećmi w Lublinie 6.06.2013."



Jeśli ktoś nie wierzy w prawdziwość tego zdjęcia to zapraszamy do przeglądnięcia profilu pana/pani Telimeny.
https://www.facebook.com/telimena.feniks

RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI!!!

Captain's Burger

2013-06-25, 15:40
Na pewno fala tego gówna pojawia się, bo ktoś chce żeby tak było. Oni przyjmują tę dobrze płatną pracę. No ale żeby do szkół chodzili i dzieciom prali mózgi, że to jest normalne?! Przecież to zakrawa o zbrodnie na ludzkości! W ogóle się nie rozmnażajmy, wszyscy zostańmy gejami i lesbijami.

Polityka pro rodzinna Donalda Tuska, tfu! Później się dziwią że coraz mniej dzieci się rodzi.
Najbardziej boli to, że oni wszystko robią bezkarnie, bo nad rządem nikt nie czuwa. Temu nauczycielowi który przyprowadził transwestytę na lekcje też zapewne nic się nie zrobi, bo każdy się boi, by nie zarzucono mu braku "tolerancji".

Wasza wolność kończy się tam, gdzie zaczyna nasza. To słowa o których ci zboczeńcy i pederaści na usługach sił antyludzkich powinny pamiętać. Kiedyś skończy się cierpliwość i nie pomoże "tolerancja", bo tolerancja nie może zahaczać o czyjąś wolność na korzyść innej jednostki :plzdie:

myha

2013-06-25, 15:47
Captain's Burger,
Kod:
wszyscy zostańmy gejami i lesbijami.


Ja tam nie zamierzam. Ale jak ty masz zamiar zostać gejem to znaczy że już nim jesteś tylko jeszcze się ukrywasz, a jeśli chcesz zostać lesbijką to nie licz że ci pożyczę pieniądze na operacje musisz sobie sam wacka uciąć filmik instruktażowy był gdzieś niedawno na hardzie.

Ant1984

2013-06-25, 15:51
Pater patriae napisał/a:

Dużo mówiąca reakcja dziewczynki po lewej. A chłopiec po prawej wygląda jakby się zastanawiał, czy wpie**olić temu transpopie**olcowi, czy nie :lol:



No właśnie. Ciekawe kiedy wpadną na pomysł, żeby karać te dzieci, które nie będą podzielać ich chorego poglądu na mieszanie płci...

Prescot

2013-06-25, 15:54
ja pie**ole, czemu nie zrobimy jak w rosji i nie zakażemy promowania pedalstwa

Captain's Burger

2013-06-25, 16:08
myha napisał/a:

Captain's Burger,

Kod:
wszyscy zostańmy gejami i lesbijami.


Ja tam nie zamierzam. Ale jak ty masz zamiar zostać gejem to znaczy że już nim jesteś tylko jeszcze się ukrywasz, a jeśli chcesz zostać lesbijką to nie licz że ci pożyczę pieniądze na operacje musisz sobie sam wacka uciąć filmik instruktażowy był gdzieś niedawno na hardzie.


Wiesz co to sarkazm? Jakbyś nie zauważył moja wypowiedź była zdecydowanie anty homo-nie wiadomo, ale zawsze się znajdzie ktoś kto rozumie inaczej.

:homer: :idzwch*j:

myha

2013-06-25, 16:32
wydaje mi się że jednak to nie był sarkazm, chyba masz autentyczne obawy że sam jesteś gejem lub trans ale boisz się reakcji społeczeństwa

Ant1984

2013-06-25, 16:52
Prescot napisał/a:

ja pie**ole, czemu nie zrobimy jak w rosji i nie zakażemy promowania pedalstwa



Bo to nie my rządzimy. Rząd też nie rządzi, tylko odgrywa dla nas teatrzyk. A ci, co naprawdę rządzą chcą naszej zguby i niewolnictwa.

Dobrutro

2013-06-25, 17:28
Promocja tego typu dziwactw ma uczynić to normalnym, pewnie już co niektóre firmy zacierają ręce na przyszłość. Bo jak wiadomo kobiece rzeczy są wielokrotnie droższe niż dla facetów, a sprzedawanie żelu i "rurek" dla obecnych metroseksualnych facetów to za mało. :P

diecry

2013-06-25, 17:53
Nie miałbym serca powierzyć pod opiekę takiej parówie nawet psa na kilka godzin, a dziecku nie pozwoliłbym rozmawiać z takim delikwentem. Gdzie podążasz świecie, quo vadis Polsko. Czym sobie zasłużyliśmy, żeby żyć i akceptować takich ludzi? Dla mnie to obrzydlistwo, już wolę żeby psy waliły kupę w centrum miasta i właściciele nie sprzątali.

Arturyo

2013-06-25, 18:06
Ant1984 napisał/a:



Bo to nie my rządzimy. Rząd też nie rządzi, tylko odgrywa dla nas teatrzyk. A ci, co naprawdę rządzą chcą naszej zguby i niewolnictwa.



A tam pie**olisz przeciez jest demokracja, ludzie rządzą :D
he he świat na głowie staje

umcumcpolowka

2013-06-25, 19:32
Jakich k***a zboczeńców j***ny idioto? Dzieciak dorośnie będzie chciał wyjechać do innego NORMALNEGO kraju, zobaczy takiego typa badź typkę i co? Wpie**ol ma mu spuścić? Przez takich pojebańców jak ty Polacy mają w innych krajach opinie homofobów, rasistów i psychicznie upośledzonych, uprzedzonych katoli.
Życzę ci autorze byś wywrwał w klubie laske po zmianie płci z fiutem i zabrał na chatę. Niech będzie byłym strongmanem i wyjebie cie w odbyt. Choć pewnie i tak nie wychodzisz z domu

sharqylbj

2013-06-25, 19:53
Jak bym się tylko dowiedział, że moje dziecko (jeszcze nie mam, ch*j z tym) miało styczność z takim kurestwem w SZKOLE, od razu bym dzieciaka przepisał, a dyrektorowi i nauczycielowi za to odpowiedzialnym osobiście bym wpie**olił.

le...........k8

2013-06-25, 21:12
Wielu słusznie się burzy, ale popełnia zasadniczy błąd mówiąc "moje dziecko"
Otóż niestety to nie są wasze dzieci jesteście tylko opiekunami państwowej własności za którą odpowiadacie, ale musicie wychowywać je według woli swoich panów przykłady:
Zakaz kar cielesnych, wysyłania do szkoły dziecka wtedy kiedy rodzic uważa za słuszne, wręcz niemożliwa nauka w domu bez chodzenia do szkoły, zakaz bądź przymus religii itp.
Sam Armand Ryfiński (RPP) potwierdził (co zresztą uważa za słuszne) ze dzieci nie są własnością rodziców a podmiotem.
Kiedy rząd wprowadzi przymusem lekcje ze zboczeńcami nic nie będziecie mogli zrobić, a za ochronę odbiorą wam dzieci i tyle.
Jak najdalej od lewicy i pseudo-prawicy, jeżeli nie chcecie aby ten koszmar jak w artykule dotknął wasze dzieci.

konik3d

2013-06-25, 21:36
Tak w skrucie za przeproszeniem. Kurewsko ch*jowa akcja... :)