18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przystanek woodstock

uookie • 2012-08-03, 12:59
Cytat:

Prezydent Polski Ludowej Nieomylny Bronisław Komorowski powiedział, że najfajniejsza młodzież jest na Przystanku Woodstock.



Cytat:

Policji udało się złapać mężczyznę, który we wtorek wieczorem na jednym z gdyńskich osiedli śmiertelnie ugodził nożem 39-letnią kobietę. Mężczyzna został odnaleziony na festiwalu Woodstock.





Cytat:

Która z informacji wydaje wam się prawdopodobna?
a) Publiczność koncertu The Clash gorącymi brawami powitała na scenie panią premier Margaret Thatcher;
b) Na koncercie zespołu Death Kennnedys z ciepłym przyjęciem przyjęto na scenie prezydenta Reagana;
c) Na festiwalu w Jarocinie w roku 1983 ze sceny przywitał publiczność tow. Albin Siwak. Owacjom nie było końca.
d) Prezydent Komorowski otworzył festiwal rockowy w Kostrzynie.
Co za wstyd! Koncert rockowy jako forma afirmacji dla systemu i jego establishmentu! Albo system już tak nisko upadł, albo dzisiejsze nastolatki nadają się już tylko na kompost dla niego.


polslav

2012-08-03, 14:14
Na woodsrok teraz jeżdżą lemingi i systemowe cioty, które odświetnie zakładają koszulki z kapelami, bo na co dzień chodzą w garniturach i mieszkają z mamusiami:D

Klawisz77

2012-08-03, 23:32
Gdyby nie ta chmara hipisów i ciot w koszulkach z towarzyszem Che Guevara i pacyfkami, to woodstock byłby na prawdę zajebisty. W takim wypadku jako zwolennik OI! tam nie zagoszczę.

ojojoj

2012-08-04, 15:39
pogrzeb glebiej. dowiedz sie ile razy owsiak mial obrabiana dupe w radiu maryja, jak go nienawidza pisowcy itp itd. i nie dziw sie ze woli 'mniejsze zło'

robson101

2012-08-04, 17:09
najwiecej do powiedzenia o woodstock beda mieć ludzie ktorzy siedza teraz na kompach i klepia komentarze, oczywiscie wszystko skrytuja bo nigdy tam nie byli bo rodzice ich nie puscili

kaime

2012-08-04, 17:11
Uwielbiam te wszystkie negatywne i zalatujące gównem komentarze gimbusów, którzy nigdy na przystanku nie byli.

noe82

2012-08-04, 17:18
widać że autora mama siedzi w PIS'e a ojciec słucha radia ma-ryja.

jankol

2012-08-04, 17:19
Właśnie, zaczął się woodstock = zaczął się hejt na tą imprezę...
Byłem tylko w Żarach i było zajebiście, znane mi są opinie, że w Kostrzynie jest gorzej. Swego zdania nie mam, bo nie byłem w Kostrzynie. W Żarach było zróżnicowanie dla każdego, nie było żadnych większych podziałów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. I sam szczerze myślę, że ten hejt na woodstock jest spowodowany zawiścią i zazdrością. Smutne... Ja nie mogłem w tamtym i w tym roku pojechać i jakoś nie hejtuję :D

S.O.A.D.

2012-08-04, 17:23
veni, vidi, a potem wyjechałem :kawa:

1: woodstock to gówno.
2: ch*jowa muzyka.
3: ch*jowi ludzie.
4: jeszcze bardziej ch*jowe rzeczy się tam dzieją.

nie żebym był jakoś zajebiście konserwatywny, ale zabawa na "łódstoku" to... nie mam właściwie na to słowa. dzicz, pozbawiona jakichkolwiek wartości poza "melanżem". najczęściej młodzi. i to k***a smutne, bo te ku*asy będą miały trudności żeby się nauczyć żyć w normalnym społeczeństwie.

botanic18

2012-08-04, 18:14
S.O.A.D., wmawiaj sobie, wmawiaj.

S.O.A.D.

2012-08-04, 18:41
@botanic18

co mam sobie wmawiać?

amatorka_protein

2012-08-04, 18:50
Kiedy wreszcie ktos wypie**oli stad radiomaryjny pseudo inteligetny kwiat mlodzierzy wiejskiej? Sadol robi sie coraz gorszy, pelny bezsensownego pie**olenia. Idzice powalic konia wikaremu albo zabronowac pole, ok?

kmieciuz

2012-08-04, 19:25
@amatorka_protein
Dokładnie, mamy tutaj nadreprezentację prawicowych "patriotów" wiedzących wszystko najlepiej. Na ten portal wchodzę w celu zobaczenia faili, bab z ku*asami i innych powalonych rzeczy. W zamian co raz częściej dostaje jakieś pseudonaukowe filmiki o zdradzie komuno-żydo-platformo elit lub harcerskie łzawe składanki o patriotyzmie.

Swoją drogą śmieszą mnie ci zapaleńcy-znawcy od reform kraju. Taaa, gdybyście rządzili Polską (chociaż wasza posrana i prymitywna ideologia czyni was niewybieralnymi) mielibyśmy 100% wzrostu PKB rocznie, autostrady budowałyby się same a fiordy to by nam z ręki jadły. Już widzę, jak wasze idee zostaną rozjechane przez prozę życia.

A teraz wszystkim patriotycznym oszołomom proponuję zmianę w podskokach strony na http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=92&Itemid=68 - tam jest miejsce dla bubli.