18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przystanek woodstock

uookie • 2012-08-03, 12:59
Cytat:

Prezydent Polski Ludowej Nieomylny Bronisław Komorowski powiedział, że najfajniejsza młodzież jest na Przystanku Woodstock.



Cytat:

Policji udało się złapać mężczyznę, który we wtorek wieczorem na jednym z gdyńskich osiedli śmiertelnie ugodził nożem 39-letnią kobietę. Mężczyzna został odnaleziony na festiwalu Woodstock.





Cytat:

Która z informacji wydaje wam się prawdopodobna?
a) Publiczność koncertu The Clash gorącymi brawami powitała na scenie panią premier Margaret Thatcher;
b) Na koncercie zespołu Death Kennnedys z ciepłym przyjęciem przyjęto na scenie prezydenta Reagana;
c) Na festiwalu w Jarocinie w roku 1983 ze sceny przywitał publiczność tow. Albin Siwak. Owacjom nie było końca.
d) Prezydent Komorowski otworzył festiwal rockowy w Kostrzynie.
Co za wstyd! Koncert rockowy jako forma afirmacji dla systemu i jego establishmentu! Albo system już tak nisko upadł, albo dzisiejsze nastolatki nadają się już tylko na kompost dla niego.


orzechccc

2012-08-04, 19:48
woodstock - same brudasy i nieudaczniki życiowe ktore na dodatek organizuja impreze w celu zgrupowania tych wszystkich ciot i podniecania sie we wlasnym gronie jacy sa zajebisci i wogole wyjadcze gitary i zycia:D

okioko

2012-08-04, 20:07
odj***ć się od wodstocku, h*je be z czci i honoru, takiej bomby jak tam żadko kiedy idzie uświadczyć!

shin69

2012-08-04, 20:10
@kmieciuz Szkoda mi nawet dyskutować z takim śmieciem jak ty, wystarczy powiedzieć, że ludzie twojego pokroju rządzą tym krajem nieprzerwanie od 1944 i właśnie widać, jak wasze "idee" i obiecanki rozpie**oliły ten kraj aż po same umysły ludu.

I mam dla ciebie idealną stronę http://www.komsomol.pl/ - i słowo na koniec :idzwch*j:

isotop

2012-08-04, 20:29
Oczywiście jedna osoba sprawia, że cały Woodstock jest od razu złem wcielonym. Tak się strasznie prujecie, że pedofilia wśród kleru to temat rozdmuchany przez antykatolickie media, a sama sprawa ma charakter marginalny. Za to wystarczy wam jeden przestępca, aby do jednego wora wrzucić wszystkich ludzi, którzy pojechali tam dla dobrej zabawy.

Nigdy nie byłem na Woodstocku, bo to nie mój świat, ale o dziwo słyszałem o nim wyłącznie pozytywne opinie. Negatywne zawsze leciały z jednej strony... stronnictwa Radia Maryja i co niektórych księży, gromiących z ambony jakieś fantasmagorie o HIV-ie wręcz unoszącym się w powietrzu nad koncertem.

A co do tematu polityki na sadolu, to przychylam się do opinii, że ta strona ma nieco inny cel. Chyba w założeniu miało to być siedlisko czarnego humoru i obscenicznych materiałów wideo, a nie propagandowa tablica ogłoszeń ultraprawicowej wierchuszki i katalog materiałów promocyjnych ONR-u, MW i innych opcji politycznych, które aż tryskają miłością do bliźniego i szacunkiem dla drugiego człowieka, który śmie mieć inne zdanie.

Wracając do tematu: jedni wolą Woodstock, inni chodzą na martyrologiczne pielgrzymki. A ch*j każdej ze stron do tego, że to robią.

prof. Matolewicz

2012-08-04, 20:33
Lepiej na woodstock pojechać i się bawić z ludźmi, którzy nie pytają cię o poglądy polityczne, niż 5 razy dziennie wrzucać na sadola teorie spiskowe myśląc, że się jest super inteligentem, jedynym oświeconym w świecie idiotów i hejtować wszystkich i wszystko co się da mówiąc, że to patriotyzm.

Zl...........ny

2012-08-04, 22:02
noe82 napisał/a:

widać że autora mama siedzi w PIS'e a ojciec słucha radia ma-ryja.



Się tak uj***łeś tego PiSu i Radia Maryja, jesteś brudas i ojszczypłot, zaakceptuj to. Bez nienawiści, śpiewaj ze mną Harry Krishna Harry Harry lalala!

lohan

2012-08-04, 23:36
S.O.A.D. napisał/a:

veni, vidi, a potem wyjechałem :kawa:

1: woodstock to gówno.
2: ch*jowa muzyka.
3: ch*jowi ludzie.
4: jeszcze bardziej ch*jowe rzeczy się tam dzieją.

nie żebym był jakoś zajebiście konserwatywny, ale zabawa na "łódstoku" to... nie mam właściwie na to słowa. dzicz, pozbawiona jakichkolwiek wartości poza "melanżem". najczęściej młodzi. i to k***a smutne, bo te ku*asy będą miały trudności żeby się nauczyć żyć w normalnym społeczeństwie.


Ale pie**olenie...muzyka ch*jowa? haha co jak co ale muzyka jest ok, ale skoro ty sluchasz tego gowna z radia to sluchaj se dalej, ale nie pie**ol ze muzyka jest ch*jowa, bo sam jestes ch*jowy...

pi73rmaster

2012-08-05, 00:12
Cytat:

Ale pie**olenie...muzyka ch*jowa? haha co jak co ale muzyka jest ok, ale skoro ty sluchasz tego gowna z radia to sluchaj se dalej, ale nie pie**ol ze muzyka jest ch*jowa, bo sam jestes ch*jowy...


Akurat na woodstocku leci głównie muzyka z radia. W tym roku jedyny zespół, na który warto byłoby pojechać to Machine Head.
Ale co jak będę dyskutować z kinder metalami.
Smutne jest to, że komor załatwił poparcie po na następne 8 lat. Na każdym normalnym koncercie(nawet jakimś bardziej ''wsiowym'' wydarzeniu), przedstawiciele obecnej władzy są prawidłowo wygwizdywani, brudstok jest smutny.

sauerps

2012-08-05, 04:03
polslav napisał/a:

Na woodsrok teraz jeżdżą lemingi i systemowe cioty, które odświetnie zakładają koszulki z kapelami, bo na co dzień chodzą w garniturach i mieszkają z mamusiami:D


Nie mierz wszystkich swoją miarą

orzechccc napisał/a:

woodstock - same brudasy i nieudaczniki życiowe ktore na dodatek organizuja impreze w celu zgrupowania tych wszystkich ciot i podniecania sie we wlasnym gronie jacy sa zajebisci i wogole wyjadcze gitary i zycia:D


Cóż za daleko idące wnioski... jesteś idiotą czy po prostu tak już masz?

S.O.A.D. napisał/a:

veni, vidi, a potem wyjechałem :kawa:

1: woodstock to gówno.
2: ch*jowa muzyka.
3: ch*jowi ludzie.
4: jeszcze bardziej ch*jowe rzeczy się tam dzieją.

nie żebym był jakoś zajebiście konserwatywny, ale zabawa na "łódstoku" to... nie mam właściwie na to słowa. dzicz, pozbawiona jakichkolwiek wartości poza "melanżem". najczęściej młodzi. i to k***a smutne, bo te ku*asy będą miały trudności żeby się nauczyć żyć w normalnym społeczeństwie.


Gratuluję najlepszego komentarza;]
spotykałeś ch*jowych ludzi, bo trafia swój na swego. Skoro mówisz, że ch*jowa muza to najprawdopodobniej tam nie byłeś, bo nie Twoje klimaty. Woodstock to gówno... potwierdzi to kilkaset tysięcy ludzi którzy w zeszłym roku byli gdy grało the prodigy. ch*jowe rzeczy się tam dzieją...? Można sobie sprawdzić na YT co się tam dzieje. Spotkania ze znanymi ludźmi, artystami itp. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale tacy idioci jak Ty oczywiście widzą jedynie to do czego się można przyj***ć. Chciałbym nauczyć się żyć w normalnym społeczeństwie, ale widząc komentarz taki jak Twój w którym piszesz "sami ch*jowi ludzie" (nie znając nawet 5% wszystkich na tym festiwalu [o ile w ogóle na nim byłeś]) wiem, że nawet do tego społeczeństwa nie należysz, więc się tak nie podniecaj.

dth

2012-08-05, 12:53
@sauerps
Mam dziwne wrażenie, że za wszelką cenę próbujesz się dowartościować. Jak Ci się nie podoba opinia S.O.A.D.'a to ją zignoruj, nie musisz mu wytykać, że się myli, bo żaden z Was nie przekona drugiego do swojego zdania tylko za pomocą komentarzy.

Mr Dan

2012-08-06, 03:11
Jak ja lubię takie tematy.

1. Na Woodstocku dobrze bawiła się większość osób i nie było problemów nawet z małymi dziećmi.
2. Większość ludzi była miła.
3. Był weekend i zamiast naj***ć się w domu niektórzy wypili kilka piw z kolegami.
4. Obyło się bez większych zamieszek i bójek przy kilkuset tysiącach ludzi. Pomyśl teraz o normalnym mieście, gdzie strach wyjść, by kosę nie dostać o głupi telefon za 100 zł.
5. Jeśli jedziesz na Woodstock, to chyba patrzysz na to, kto będzie grał? Ja tam pojechałem i się nie zawiodłem, a Sabaton jest zajebisty.
6. Hasłem jest stop dragom i przemocy.
7. Jak już pisałem... ta 'dzicz pozbawiona wartości' często okazuje się normalnymi ludźmi przyjeżdżającymi na biwak z całą rodziną.

I na sam koniec:
"Coś Ci się nie podoba, to wypie**alaj." - Jurek Owsiak

Taki temat, jak to gdzieś jest źle można łatwo zrobić. Wstaw fotkę zadźganego chłopaka i napisz, że kibice pobili się po meczu. Autora pozdrawiam, jeśli byłeś i się nie podoba, to zmień otoczenie, sprawdzaj gdzie i na co jedziesz, ale nie zniechęcaj, bo to jest porządna i zorganizowana impreza. Szczerze, to zaj***nych ludzi takich leżących, jak na zdjęciu spotkałem tam max 10, czyli ok. 0.0014% całego tłumu, więc Gazeta Wyborcza szuka takich, jak ty.

I jak to się mówi, jeśli ktoś jest znawcą, a przeczytał tylko temacik o tym, jak to jest źle:
W dupie byłeś, gówno widziałeś.

verdors

2012-08-06, 11:37
@up

Mr Dan, dzięki, oszczędziłeś mi zachodu z pisaniem.

A co do tego wydarzenia z nożem: jak już mówiliście zrobiła to 1 osoba. k***a j***na mać 1 na 700.000, a wy pie**olicie, że są tam sami mordercy. Brak słów. Pojedźcie tam w przyszłym roku a zobaczycie czym jest Woodstock. Nawet jeżeli jesteście dresami to i tak wam nic nie grozi.

A co do tematów politycznych:
Większość tamtejszych ludzi ma w dupie politykę, ale nic nie szkodzi pokojowo powitać przybyłym gościom z zagranicy.
Co do Komorowskiego: na jego pogadance było jakieś 400 osób, czyli duuuużo mniej niż nawet 1% ogółu, więc, jak już napisałem w innym temacie, obrażanie wszystkich Woodstockowiczów jest szczytem kretynizmu.
Dziękuję, dobranoc.

Szalonooki

2012-08-06, 12:21
Był rap u Jezusów, techno w wiosce piwnej, metal, rock, reggae, folk i wszystko inne na dużej i małej scenie.

No k***a, ch*jowa muzyka - nie wiem czego trzeba słuchać, żeby kompletnie się nie odnaleźć - tyle w sprawie muzyki.

Sam Woodstock się zmienia, to fakt - Lidl na polu namiotowym, prysznice ( :D ) i ogólne kolejki do wszystkiego - ale cóż zrobić, ostatecznie to jedno z większych miast Polski w te trzy dni sierpnia ;) (albo jak powiedział Brodén - nawet drugie co do wielkości w Szwecji). Niemniej jednak jest to cały czas zajebista impreza i polecam ją serdecznie każdemu, kto ma jeszcze wątpliwości i nie był. Ja się bawiłem super, chociaż wracając wczoraj do domu, musiałem opuścić My Riot, żeby zdążyć na 17 do roboty.

Jedyny żal do Pokojowego za w ch*j późną reakcję na peronie. Kostrzyn i PKP sobie nie poradzili i odjeżdżały puste pociągi w niedziele do 5 bodaj, albo i lepiej ("Olsztyn/Wrocław/Wawa przodem!").

Machine Head rozpie**olił system, ale Sabaton też świetne show =]

teka86

2012-08-06, 16:04
nqjwięcej pie**olą grubie piegate cioty które 90 % czasu hejtują wszystko i wszystkich bo nie mają kolegów, a pozatymi mamusia by ich i tak nie puściła.

sauerps

2012-08-07, 13:22
dth napisał/a:

@sauerps
Mam dziwne wrażenie, że za wszelką cenę próbujesz się dowartościować. Jak Ci się nie podoba opinia S.O.A.D.'a to ją zignoruj, nie musisz mu wytykać, że się myli, bo żaden z Was nie przekona drugiego do swojego zdania tylko za pomocą komentarzy.


Prawo portali internetowych jest takie, że mogę nie zgodzić się z czyjąś opinią i uargumentować to po swojemu. Jeżeli On pisze, że wszyscy są ch*jowi a ja się z tym nie zgadzam to o tym mówię i nie potrzebuję się dowartościowywać, bo internet to ostatnie miejsce w którym potrzebowałbym podnosić poziom własnej wartości