18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapani

1.Michal • 2014-06-14, 21:48
Atak zazdrosnych dziewic na młodych, co mają z kim, nie mają gdzie :doggy:


Pfciuki

2014-06-15, 06:31
crossdressphyxia napisał/a:



Wiem, co to znaczy ostra chęć na bzykanie, ale to nie znaczy, że mam ch*ja wyciągać na środku miasta.



Taaaa... wiesz, ale zwaliłeś sobie i Ci przeszło.

Tak poza tym to czekałem na to jak koleś wstanie i wyskoczy do nich z łapami, a tu nic... zero reakcji. Może to jacyś kumple.

dedoslaw

2014-06-15, 07:51
Dobrze mu tak, ma rurki ...

xjan

2014-06-15, 09:00
@crossdressphyxia Widzę że jesteś II pedałem III RP zaraz po tym pedale z TVN'u.

Sadol2000

2014-06-15, 10:06
co za cepy :O nawet por*chać nie można w spokoju. :chainsaw:

Tomaszu

2014-06-15, 11:18
crossdressphyxia napisał/a:


Widzę, że koledzy jeszcze w życiu nie r*chali, bo im jeden ch*j gdzie i z kim, byle ch*ja zamoczyć.


Nie wiem jak Ty kolego, ale jestem zdrowy i mam fantazję z dziewczyną sobie w podobnych okolicznościach zrobić podobnie :) I to nic złego. Popieram pierwszy komentarz w tym temacie. Troszkę adrenalinki nie działa źle :) )

ellsworth

2014-06-15, 11:32
Bila napisał/a:



Jak nigdy nie pukałeś na powietrzu na ławce,to wróć jak coś wyr*chasz i pogadamy.


Taaa. 86 lat masz. 12 latek, co na harda wstępu by nie miał jakby podał prawdziwy wiek wymądrza się gdzie to on i kogo nie r*chał. Bohater jeden. Pewnie robią wrażenie takie opowieści na kolegach w podstawówce, ale nie tutaj.

kyu

2014-06-15, 11:36
W jedzeniu, sraniu i seksie nie powinno się nikomu przeszkadzać :/

zły_skurwiel

2014-06-15, 12:51
up@
okej, ide zesrać się na Twoją wycieraczkę, tylko mi nie przeszkadzaj.

Catacombe

2014-06-15, 12:59
Oj, bo zaraz jebne k***a. pie**olicie że pedały złe bo k***a trzymają się za rece w miejscach publicznych, dzieci to widzą, hurr durr, a sami nie macie nic przeciwko jak para się r*cha jak napalone psy na przystanku. Pozatym k***a jak byli tak bardzo napaleni że nie mogli wytrzymać do domu, to nie można było zajść k***a za ten płot? Każdy na tym nagraniu to kompletny kretyn.

Bila

2014-06-15, 13:05
ellsworth napisał/a:


Taaa. 86 lat masz. 12 latek, co na harda wstępu by nie miał jakby podał prawdziwy wiek wymądrza się gdzie to on i kogo nie r*chał. Bohater jeden. Pewnie robią wrażenie takie opowieści na kolegach w podstawówce, ale nie tutaj.




Skóry tylko nie naderwij.

marroz28

2014-06-15, 13:18
Cytat:

Pewnie pedały,bo normalny facet nie przeszkodzi drugiemu.



Nie powiedział byś tego gdyby jakś ciapaty r*chał Ci matkę.

HaSz23

2014-06-15, 14:05
Co w tym k***a dziwnego zdazalo sie i na klatce schodowej i w pinicy i k***a na lawce w nocy pod blokiem ktora jest schowana w chaszczach...gdy mieszkalem z matka i nie bylo mozliwosci kiedy sie zachce wtedy mozna miejsce nie było wazne drazni mnie tylko jedno ze w dzien i w takim dostepnym miejscu dla innych ludzi...kiedys sasiad mnie doj***l na takiej akcji o 4 rano przy wejsciu do piwnic udal ze nie widzi zabral swoj rower pogratulowal i wyszedl za taki filmik nalezy sie klaps na gola dupe

Catacombe

2014-06-15, 14:27
HaSz23 napisał/a:

Co w tym k***a dziwnego zdazalo sie i na klatce schodowej i w pinicy i k***a na lawce w nocy pod blokiem ktora jest schowana w chaszczach...gdy mieszkalem z matka i nie bylo mozliwosci kiedy sie zachce wtedy mozna miejsce nie było wazne drazni mnie tylko jedno ze w dzien i w takim dostepnym miejscu dla innych ludzi...kiedys sasiad mnie doj***l na takiej akcji o 4 rano przy wejsciu do piwnic udal ze nie widzi zabral swoj rower pogratulowal i wyszedl za taki filmik nalezy sie klaps na gola dupe



No to grubo

qwerq221

2014-06-15, 18:27
I bardzo dobrze do k***y nędzy walić się na otwartej przestrzeni to trzeba być pok***ionym niech wypie**alają w jakieś opuszczone miejsce na pewno każdy zna takie, a to, to zwykłe zezwierzęcenie... zjeby i tyle bywa, że bardzo chce się walić ludziom, ale k***a wszystko z rozwagą. Choć ch*j wie może źle myślę na stare lata będą opowiadać co to oni nie robili jak byli młodzi i będą bardzo z tego dumni.

PA...........SM

2014-06-16, 00:26
qwerq221 napisał/a:

I bardzo dobrze do k***y nędzy walić się na otwartej przestrzeni to trzeba być pok***ionym niech wypie**alają w jakieś opuszczone miejsce na pewno każdy zna takie, a to, to zwykłe zezwierzęcenie... zjeby i tyle bywa, że bardzo chce się walić ludziom, ale k***a wszystko z rozwagą. Choć ch*j wie może źle myślę na stare lata będą opowiadać co to oni nie robili jak byli młodzi i będą bardzo z tego dumni.



Młody jesteś, w dupie byłeś i gówno widziałeś !!! A teraz marsz do szkoły smarkaczu !!!