18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapani

1.Michal • 2014-06-14, 21:48
Atak zazdrosnych dziewic na młodych, co mają z kim, nie mają gdzie :doggy:


Bila

2014-06-14, 22:14
Pewnie pedały,bo normalny facet nie przeszkodzi drugiemu.

crossdressphyxia

2014-06-14, 22:34
Cytat:

Pewnie pedały,bo normalny facet nie przeszkodzi drugiemu.



Cytat:

Dokladnie, zlamasy, tak sie nie robi



Widzę, że koledzy jeszcze w życiu nie r*chali, bo im jeden ch*j gdzie i z kim, byle ch*ja zamoczyć.

Źle? Właśnie, że k***a dobrze, jebią się jak psy w biały dzień na przystanku, co oni k***a bezdomni? Mają wszyscy się k***ić gdzie popadnie jak te j***ne syfiarze na brudstoku? Jakby ktoś uj***ł kloca na chodniku, to też cacy, bo nie wolno przeszkadzać w sraniu?

en...........an

2014-06-14, 22:36
@up gdybyś kiedyś trzymał ładna laskę chociaż za cycka to byś wiedział co to znaczy ostra chęć na bzykanie. Chociaż mimo wszystko nie pochwalam r*chania byle gdzie.

sard

2014-06-14, 22:37
Ale jedno gościowi trzeba przyznać - nie jest klasyczną p*zdą murzyńską co do dymania skarpetek nie zdejmuje - nawet na przystanku skarpeciochy zdjęte :)

hgh

2014-06-14, 23:05
Ponad pół minuty podciągać portki... O.o ..

crossdressphyxia: może lubią w terenie, bo znudziło im się w łóżku?

k***a zazdrośnik się znalazł.

crossdressphyxia

2014-06-15, 00:40
Cytat:

gdybyś kiedyś trzymał ładna laskę chociaż za cycka to byś wiedział co to znaczy ostra chęć na bzykanie.



Wiem, co to znaczy ostra chęć na bzykanie, ale to nie znaczy, że mam ch*ja wyciągać na środku miasta.

Cytat:

może lubią w terenie, bo znudziło im się w łóżku?
k***a zazdrośnik się znalazł.



Więc niech się idą pie**olić do ciebie do domu, czy do szopy, ch*j wie w jakim k***idołku mieszkasz.

ASAKKU

2014-06-15, 01:30
Niech zgadnę... Jegomość, który trzymał urządzenie, ma dziołche o imieniu... Renia Grabowska...
Osobiście im zazdroszczę... bo taka kobita, to skarb, ale żeby się tak nie wstydziła i nie była "ogólnodostępna"...

Dimenzo

2014-06-15, 01:32
crossdressphyxia napisał/a:


Wiem, co to znaczy ostra chęć na bzykanie, ale to nie znaczy, że mam ch*ja wyciągać na środku miasta.


You know nothing, crossdressphyxia... :idzwch*j:

Prawdziwy sadol-kamerzysta by jeszcze walił do tego konia, a to zwykłe dwa pedały są.

natking

2014-06-15, 01:42
Cytat:

Jakby ktoś uj***ł kloca na chodniku, to też cacy, bo nie wolno przeszkadzać w sraniu?



Pójdę za ciosem kolegi od cycka: jakby Cię kiedyś niespodziewane sranie przycisło na mieście, to byś wiedział co to znaczy ostra chęć na stolec na środku chodnika :D

bullet090

2014-06-15, 01:44
crossdressphyxia z twoim podejściem to sobie por*chasz w podartym słoiku

koń rafał

2014-06-15, 01:46
a miałem nadzieję, że wstanie i mu wypie**oli szybkiego...

Fiqmiqq

2014-06-15, 02:12
Brzydko z ich strony, r*chanka się nigdy nie psuje. Co nie zmienia faktu, że mogli się pie**olić gdzieś indziej ; )

Bila

2014-06-15, 03:12
crossdressphyxia napisał/a:





Widzę, że koledzy jeszcze w życiu nie r*chali, bo im jeden ch*j gdzie i z kim, byle ch*ja zamoczyć.



Jak nigdy nie pukałeś na powietrzu na ławce,to wróć jak coś wyr*chasz i pogadamy.