18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjaźn mężczyny i.. psa.

suckinsyn • 2010-02-10, 02:06
Rozumiem,że sadystom z natury brak serca - w moim przypadku jednak ogranicza się to co do ludzi. Jestem na tyle popieprzony,że zwierzaki wywołują we mnie politowanie.

Film zrobił na mnie piorunujące wrażenie.
Nie jest śmieszny, zabawny.. ani nawet sadystyczny - choć relatywnie na to patrząc dla niektórych będzie to niezła gratka.
Cegieł nie wysracie, najwyżej się pobeczycie. Tylko się nie przyznawać,bo wyjdzie,że użytkownicy sadistica to c**y.

Wiem,że film był dostępny na inny serwisie gdzie gromadzie się różne cuda z internetów - jeśli już go widziałeś to oszczędź sobie klawiatury na narzekania.



thc

2010-02-10, 19:35
Jak umrzesz to kot wydrapie Ci oczy, ch*j wie czy cie nie zacznie wpie**alac, a pies bedzie skamlal jak glupi... Koty to falszywce..

Scorpio_SIC

2010-02-10, 23:05
Noamek napisał/a:

Scorpio_SIC, niby życie ludzkie jest ważne , ale to zwierząt ważniejsze .
zwierzęta tobie teżbardziej pomogą np. w wypadku samochodowym :

Masz wypadek , kumpel(który jechał po pijaku) myśli że nie żyjesz i wpie**ala cię za kierownice , a sam sp***ziela czym dalej , ty umierasz .
Ale gdy jedziesz z psem , to pies cię wytarga z auta i zacznie tak głośno szczekać że odrazu ktoś przyjdzie i udzieli pomocy (przekonałem się sam) .

Taksamo nie mogę patrzeć jak jakiś tłusty typek wali szczeniaka "bo mu nasikał na buta" , co szczeniak ,k***a mać, może że jakiś grubas daje nogę w miejsce które obsikało już ponad 50 psów ?



Litości ludzie, litości.. Dlaczego od razu wchodzisz na wypadki? Cały czas nawijane jest o zwykłym dniu powszednim a Ty wchodzisz na skrajność co do której i tak wysnuwasz marne argumenty. Jeśli masz takich kolegów, że podczas wypadku przyjmują iż zginąłem i sp***zielają w bury las no to pogratulować kolegów. Co pies może w takiej sytuacji.. gówno może, poza szczekaniem jeśli w ogóle przeżyje wypadek w którym został poważnie ranny człowiek (nie sądzę, żeby psy jeździły w fotelikach). I tak, na pewno każdy na szczekanie psa reaguje w ten sposób, że biegnie sprawdzić co się stało.. będziesz widział jak świnia niebo.
A wywyższanie życia zwierząt nad ludzkie już w ogóle mnie rozbraja. Rozumiem, że za psem byś bardziej płakał niż za żoną?

I co do drugiego, zacytowanego fragmentu.. psy nie są niewidzialne i jeśli szczeniak chce nasikać na buta to tegoż buta założonego na stopę podejrzewam, można cofnąć i szczeniak pójdzie. Nie spotkałem się z widokiem, aby ktoś szczeniaka kopał, chociaż na pewno są takie przypadki, ale nie każdy jest taki sam i nie każdy postępuje w ten sposób.

Bardzo mnie jeszcze zaintrygowały tagi tj.: "bóg, wiara, eutanazja". Jakoś niezwykle ciężko jest mi powiązać te tagi z zaprezentowanym filmikiem. Bóg i wiara.. dlatego, że koleś pieprzy psu o Dżizusie? Ciekawe co sobie pies wtedy myślał. A termin eutanazji jest stosowany w przypadku pozbawienia życia człowieka. Na filmie mamy do czynienia z uśpieniem.

Scarlet

2010-02-10, 23:36
mówcie co chcecie, ja się popłakałam :oops: :emo: no ale psy to mój słaby punkt..

kubolot

2010-02-11, 01:06
Filmik do dupy.Trzeba przeżyc żeby to poczuc
Pies jest rodziną.Tracisz kogos bliskiego-przyjaciela,towarzysza zabaw.Kogoś kto zawsze Cię pocieszy nie zwarzając na wpie**ol jaki mu jakis czas temu dałeś.Sadyzm to nie odczuwanie bólu przy stracie zwierzaka

Pink rose-i dobrze mu zrobił-Jestem sadysta?

TheCrow

2010-02-11, 03:05
Harry90 napisał/a:

Ruszył mnie ten film. Nienawidzę ludzi i kocham zwierzęta. Zazwyczaj materiały w tym serwisie wbudzają we nie szyderczy śmiech, ten film natomiast przypomniał przykre chwile i wzbudził współczucie. I za to leci piwo.



Dokładnie, podpisuję się pod Harrym. Film porusza, jak cię nie ruszył to albo nie wiesz co to jest stracić kogoś bliskiego albo jeszcze nie dorosłeś emocjonalnie na tyle by to poczuć. Nienawidzę ludzi, a szczególnie takich kozaczków za 5zł którzy dowartościowują się na takich stronach, jacy to oni nie są git itd... Podetrzyjcie sobie smarki z pod nosów to pogadamy. A zwierzęta kocham ponad ludzi, bo człowiek zrobi krzywdę drugiemu z czystej zawiści czy dla przyjemności, zwierzę tylko po to by przetrwać... Sam mam psa, co prawda jest jeszcze młody i ma przed sobą sporo życia, ale kiedyś też mnie to czeka, i świadomość tego, szczególnie po oglądnięciu tego smutnego filmiku nie daje mi spokoju... Już raz grzebałem zwierzaka, i wiem że jest to bardzo nieprzyjemne...

Scorpio_SIC

2010-02-11, 15:28
TheCrow napisał/a:



...jak cię nie ruszył to albo nie wiesz co to jest stracić kogoś bliskiego albo jeszcze nie dorosłeś emocjonalnie na tyle by to poczuć. Nienawidzę ludzi, a szczególnie takich kozaczków za 5zł którzy dowartościowują się na takich stronach, jacy to oni nie są git itd... Podetrzyjcie sobie smarki z pod nosów to pogadamy...



Kogoś.. k***a kogoś.. pies nie jest osobą jak już wcześniej pisałem! Specjalnie założyłeś konto, żeby pokazać jaki to jesteś emocjonalnie dorosły? A mi to się wydaje jednak, że Ty nie dorosłeś jeszcze emocjonalnie i nie tylko. A smarki to najpierw Ty podetrzyj i później się wypowiadaj.. się to wybitnie dorosły i dojrzały znalazł..

goldzioch

2010-02-12, 02:20
Scorpio_SIC napisał/a:

Kogoś.. k***a kogoś.. pies nie jest osobą jak już wcześniej pisałem! Specjalnie założyłeś konto, żeby pokazać jaki to jesteś emocjonalnie dorosły? A mi to się wydaje jednak, że Ty nie dorosłeś jeszcze emocjonalnie i nie tylko. A smarki to najpierw Ty podetrzyj i później się wypowiadaj.. się to wybitnie dorosły i dojrzały znalazł..


nie jest osoba oznacza to ze nie jest czlowiekiem? niezbyt to odkrywcze..
ja swojego psa uwazalem za czlonka rodziny i plakalem jak trzeba go bylo uspic
co w tym takiego dziwnego?

Scorpio_SIC

2010-02-12, 09:28
goldzioch napisał/a:


nie jest osoba oznacza to ze nie jest czlowiekiem? niezbyt to odkrywcze..
ja swojego psa uwazalem za czlonka rodziny i plakalem jak trzeba go bylo uspic
co w tym takiego dziwnego?



To wcale nie miało być odkrywcze ;)
Nic.. ja za moimi zwierzakami też płakałem..

karas2

2010-12-11, 02:09
dostajesz piwo za ten filmik szkoda ze nie dluzszy... wiem cos o tym bo sam niedawno stracilem psa i nie chodzi tu juz o to jaki kto jest tylko jak bardzo byl przywiazany do swojego ulubienca... :(



pan.zborek

2011-02-01, 18:22
wykłucacie sie tutaj w komentarzach, obrazajac i zniewazajac sie wzajemnie. calkowicie bez sensu. sam mam psa -jamnika szorstkow wlosego, ma 11 lat i boje sie dnia kiedy bede sie musial z nia pozegnac, ten film mi o tym przypomnial. za to leci piwo, bo poraz kolejny uswiadomilem sobie jak wiele milosci musze jeszcze okazac swojemu przyjacielowi; a raczej czlonkowi rodziny. bo tym wlasnie jest pies dla ludzi ktorzy maja uczucia, a przynajmniej sa normalni.

ja osobiscie wiem ze moge swojego czworo-noga spuscic ze smyczy i nie zrobi zadnemu innemu stworzeniu krzywdy, bo tak jest wychowana. i to od ludzi zalezy jaki zwierzak bedzie!

powracajac do tematu przekazu sadola; "flaków" śmierci ludzi i etc. JA jestem socjopata i nienawidze ludzi i "ciesze" sie ich krzywda. bynajmniej dlatego ze jestem chory psychicznie, wrecz na odwrot. czlowiek jest gorszy od zwierzecia, to matki wyrzucaja swoje dzieci do smieci, to czlowiek zabija dla rozrywki, to czlowiek powoduje wojny i zniesnaski, to czlowiek potrafi byc poprostu zły; poprawka człowiek jest z natury zły. (tak samo jak dobry)

i jedna stanowcza roznica miedzy psem kotem i czlowiekiem, gdybys sie skurczyl do wielkosci piłki pingpongowej to człowiek zamknoł by cie w słoiku, twoj kot by cie zjadł a pies obniuchał cie swoim dużym wilgotnym nochalem ;)

SORRY ZA POWIESC ALE MIAŁĘM WENE :)

pusolka

2014-07-09, 21:56
ja pie**ole jednak polacy to bezduszna dzicz juz od dawna czuje niechec do moich rodakow