18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygody impali

Apolityczny • 2017-06-02, 16:07
Cokolwiek byś nie zrobił to i tak przeznaczenia nie oszukasz.

buoba

2017-06-02, 16:32
Ludzie, ile będziecie wrzucać te filmiki ze zwierzętami wpie**alającymi się nawzajem? Co w tym sadystycznego? Takie rzeczy dzieją się w naturze na porządku dziennym, co w tym takiego niezwykłego, żeby to tu wrzucać? To kurde takie materiały mamy w każde niedzielne popołudnie w maratonach z Czubówną na TVP, takie filmy nie mają nawet ograniczeń wiekowych (!).



Na powyższej liście są same wstawki o zwierzętach, takie jak ta

Chyba lepiej iść w jakość, a nie ilość? Poszukajcie czegoś czego tutaj nie było zamiast zasypywać codziennie sadola serią siostrzanych wstawek... jeśli nie znalazło się nic ciekawego, to chyba lepiej nie robić tu dodatkowego śmietnika, nie?

No jeszcze najlepiej to zróbcie kopiuj/wklej całego youtube'a, albo streama z Animal Planet.

No k***a.

~Velture

2017-06-02, 16:50
buoba napisał/a:

Ludzie, ile będziecie wrzucać te filmiki ze zwierzętami wpie**alającymi się nawzajem? Co w tym sadystycznego? Takie rzeczy dzieją się w naturze na porządku dziennym, co w tym takiego niezwykłego, żeby to tu wrzucać? To kurde takie materiały mamy w każde niedzielne popołudnie w maratonach z Czubówną na TVP, takie filmy nie mają nawet ograniczeń wiekowych (!).

Obrazek

Na powyższej liście są same wstawki o zwierzętach, takie jak ta

Chyba lepiej iść w jakość, a nie ilość? Poszukajcie czegoś czego tutaj nie było zamiast zasypywać codziennie sadola serią siostrzanych wstawek... jeśli nie znalazło się nic ciekawego, to chyba lepiej nie robić tu dodatkowego śmietnika, nie?

No jeszcze najlepiej to zróbcie kopiuj/wklej całego youtube'a, albo streama z Animal Planet.

No k***a.


Na tej liście jest cały twój wkład w rozwój sadistica i najciekawsze tematy jakie dałeś. Ułożyłem je wg. dat dodania:



Jeśli wolisz to ułożyłem je też wg. ilości piw jakie dostałeś:


A tutaj jest lista twoich tematów alfabetycznie:


Chcesz wg. innej kolejności abym ułożył?

Bo może bardziej ci pasuje lista twoich tematów to tutaj jest wg. ilości odpowiedzi:


A tutaj wg. ilości komentarzy:

TB303

2017-06-02, 17:03
@Velture
Co jak co, ale jestem pełen podziwu Twojej determinacji w osiągnięciu celów. To jest mocny cios, po którym się facet nie podniesie :amused:

~Velture

2017-06-02, 17:07
@up
Moim mocnym ciosem jest mój penis. Zawsze każdemu mówię, że jest mały.
Wszyscy spodziewają się małego penisa. Koniec końców jak przychodzi co do czego to wychodzi, że jest średni i wszyscy głupieją!
:amused:

TB303

2017-06-02, 17:10
A o tym to nawet nie chcę się przekonywać, więc powiedzmy, że wierzę Ci na słowo pisane :krejzi:

ro...........24

2017-06-02, 17:54
to są k***a likaony nie hieny

TB303

2017-06-02, 17:56
robert924 napisał/a:

to są k***a likaony nie hieny


Zapomniałeś dodać na początku: "Uwaga! Jestem ekspertem!".
:amused:

buoba

2017-06-02, 18:00
Velture napisał/a:


Na tej liście jest cały twój wkład w rozwój sadistica i najciekawsze tematy jakie dałeś.



Bo wiesz, tak jak już napisałem, lepiej NIC nie wstawiać, niż wstawiać tonę jakiś pierdół. Stosuję się tego.



W sumie jeśli akurat ty mi masz coś wypominać, to... no cóż...

1. Materiały z było.pl (3 z 15 ostatnich wstawek)
2. Materiały, któreś gdzieś widziałem... może przypadkiem jebzdzidy? (5/15)
3. Sucharki.
4. Reszta, czyli jakaś niecała połowa - łał, gratulacje - nie jest copypastą z serwisowych śmietników.

Sory, ale twoja twórczość nie powala. Może jakaś autoreflekcja?

~Velture

2017-06-02, 19:26
buoba napisał/a:



Bo wiesz, tak jak już napisałem, lepiej NIC nie wstawiać, niż wstawiać tonę jakiś pierdół. Stosuję się tego.

Obrazek

W sumie jeśli akurat ty mi masz coś wypominać, to... no cóż...

1. Materiały z było.pl (3 z 15 ostatnich wstawek)
2. Materiały, któreś gdzieś widziałem... może przypadkiem jebzdzidy? (5/15)
3. Sucharki.
4. Reszta, czyli jakaś niecała połowa - łał, gratulacje - nie jest copypastą z serwisowych śmietników.

Sory, ale twoja twórczość nie powala. Może jakaś autoreflekcja?


Tak. Ja > ty.

buoba

2017-06-02, 20:45
Velture napisał/a:


Tak. Ja > ty.



Ty chyba dalej nie skumałeś co napisałem. No cóż...

~Velture

2017-06-02, 21:51
Skumałem doskonale.
Nic nie wniosłeś w sadola. Ja wniosłem i pomimo wielu ch*jowych tematów dałem wiele fajnych.

Więc reasumując: Ja > ty.

Jeśli czegoś jeszcze nie rozumiesz to daj znac i wyjaśnię ci to dokładniej.

Siljorfag

2017-06-02, 21:55
@buoba Jak się nie podoba to jest jeszcze opcja "Usuń konto". :)

T0B1

2017-06-03, 19:59
buoba, dobra potrollowałeś, pośmialiście się tam z rodziną, a teraz idź te swoje Animal Planet oglądać bo Ci Czubówna ucieknie :D

buoba

2017-06-03, 22:43
Velture napisał/a:

Skumałem doskonale.


No chyba średnio. Ale nie będę ciebie przekonywał, bo twoja racja jest najtwojsza.

Velture napisał/a:

Nic nie wniosłeś w sadola. Ja wniosłem i pomimo wielu ch*jowych tematów dałem wiele fajnych.


Ty mój dzielny sadolowy bojowniku, co byśmy bez ciebie zrobili. Daj mi swój autograf.

Velture napisał/a:

Więc reasumując: Ja > ty.



Jak bawimy się w równania i nierówności (wow, jaka zaawansowana matematyka!), to wrzucę coś odnośnie twoich wstawek: Jakość << Ilość

Acha, i próbujesz udowodnić, że jesteś lepszy od jakiegoś randomowego gościa z internetu, brawo, wygrałeś życie. Możesz przybić piątkę z monitorem.

T0B1 napisał/a:

buoba, dobra potrollowałeś, pośmialiście się tam z rodziną, a teraz idź te swoje Animal Planet oglądać bo Ci Czubówna ucieknie :D



Ciii... :-D A Czubówna jest jutro :lol: Film trwa pewnie z godzinę, to pewnie jak jakiś zdolny, sadolowy przyrodnik potnie go na części, to starczy na 50 tematów ;-)