18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygody impali

Apolityczny • 2017-06-02, 16:07
Cokolwiek byś nie zrobił to i tak przeznaczenia nie oszukasz.

kalijanek

2017-06-03, 23:00
dziewczyny nie kłóćcie się

Przema

2017-06-03, 23:09
natura jest piękna

Rangraf

2017-06-04, 02:37
Afryka vs Europa (zachodnia)

Piesu

2017-06-04, 11:32
tak się coraz bardziej zastanawiam, czy dzika natura jest warta zachowania

czy zwierzęta chcą żyć w takim świecie?

patrząc choćby w polsce, fakty są takie że zwierzęta uciekają z parków narodowych w stronę ludzi, sarny przy ludziach czują sie bezpiecznie bo tam gdzie ludzie tam nie podejdą ich wilki, wilki znowu również chodzą w strone ludzi bo mają dość męczenia się z polowaniami i liczą na łatwiejsze łupy na ludzkich pastwiskach, lisy i dziki to już praktycznie zwierzęta miejskie...

trochę to się nijak ma do lewackich eko bredni o biednych zwierzątkach pragnących żyć w naturze bez człowieka i cywilizacji


pscoa

2017-06-04, 12:09
buoba napisał/a:



Ty chyba dalej nie skumałeś co napisałem. No cóż...



Niusiu, skul ogon, przeproś i więcej się nie pogrążaj.

buoba

2017-06-04, 16:11
pscoa napisał/a:



Niusiu, skul ogon, przeproś i więcej się nie pogrążaj.



Oho, mamy tu kolejnego wielkiego bojownika!



Jedyny temat nie wywalony do było.pl to 'filmik przyrodniczy'. Kopiecie w tym samym błotku, co nie?

Co najwyżej to twój pies kuli ogon jak go próbujesz zapinać w dupę, miłośniku zwierząt :-D

pscoa

2017-06-04, 16:23
@up.
Doceniłbyś to siurku że ludzie w jakiś sposób przyczyniają się do tego a żeby coś interesującego, drastycznego, ciekawego pojawiło się na portalu i w nijaki sposób możesz się z nimi równać, jeżeli chodzi o moją osobę nie mam AŻ tyle czasu żeby wszystko wyśledzić i jeżeli znajdę coś co przykuje moją uwagę, i wiem że może to zainteresować sadoli wrzucam po prostu.

Nie odpowiada Ci temat, omijasz a nie głupio szczekasz wywołując zamęt.
A teraz zapnij z powrotem kaganiec i wracaj do kojca.

mazga50

2017-06-04, 16:38
Velture napisał/a:


Na tej liście jest cały twój wkład w rozwój sadistica i najciekawsze tematy jakie dałeś. Ułożyłem je wg. dat dodania:
Obrazek


Jeśli wolisz to ułożyłem je też wg. ilości piw jakie dostałeś:
Obrazek

A tutaj jest lista twoich tematów alfabetycznie:
Obrazek

Chcesz wg. innej kolejności abym ułożył?

Bo może bardziej ci pasuje lista twoich tematów to tutaj jest wg. ilości odpowiedzi:
Obrazek

A tutaj wg. ilości komentarzy:
Obrazek



To pewnie z gatunku Bólodup Nizinny. Strasznie się ostatnio na tym serwisie rozmnożyły...

buoba

2017-06-04, 21:08
pscoa napisał/a:

Doceniłbyś to siurku [...]


Wykryto ból dupy...

pscoa napisał/a:

że ludzie w jakiś sposób przyczyniają się do tego a żeby coś interesującego, drastycznego, ciekawego pojawiło się na portalu


No właśnie. Może 1 na 10 może i był interesujący, ale teraz mamy wysyp prawie identycznych tematów, po prostu śmietnik. Czy są drastyczne? Słabo. Jeśli w telewizji taki 'materiał' nie ma nawet ograniczeń wiekowych, to chyba nie nadaje się na taki portal. Spróbuj na kwejku, tam też lubią zwierzątka, może się dobrze sprzedasz.

pscoa napisał/a:

jeżeli chodzi o moją osobę nie mam AŻ tyle czasu żeby wszystko wyśledzić


No i co z tego. Ja też nie mam czasu. Na sadola wchodzę by coś obejrzeć i ocenić. Nie mam czasu na szukanie materiałów na tematy. Szkoda, że niektórzy ludzie przyzwyczajeni do niekończącej wazeliny i poklepywania po pleckach, nie potrafią przyjąć na klatę krytyki. Jeśli myślisz, że twoje wstawki mogą być tylko dobre, lepsze i najlepsze, no to - uwaga - szok, niedowierzanie, tak nie jest. Mogą być również kiepskie i ch*jowe. Pogódź się z rzeczywistością, zamiast płakać w kącie.

pscoa napisał/a:

jeżeli znajdę coś co przykuje moją uwagę, i wiem że może to zainteresować sadoli wrzucam po prostu.


No to tak 'trochę' ch*jowo ci idzie :-D

pscoa napisał/a:

Nie odpowiada Ci temat, omijasz a nie głupio szczekasz wywołując zamęt.


No fajnie, wchodzę na główną, poczekalnię, a tam nawalone 40% nowych tematów tego pokroju. Po prostu są słabe. Uwaga: SŁABE. A jak nie podoba ci się czyjaś krytyka, to po prostu nie czytaj postów, jaki to problem.

pscoa napisał/a:

A teraz zapnij z powrotem kaganiec i wracaj do kojca.


W całej wypowiedzi tylko o szczekaniu, kagańcach, kojcach. Ty serio jesteś 'miłośnikiem zwierząt' :lol: Tylko nie zapominaj o wazelinie...