18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygoda

CrashDW • 2013-04-12, 14:31
Przygoda dla mężczyzny: wyprawa dookoła świata, zdobycie górskiego szczytu.

Przygoda dla kobiety: murzyński ku*as w dupie.

elda1987

2013-04-13, 15:01
oj, oj, chłopaki :) nadal jestem ciekawa, czy wasze mamy wiedzą, że tak mówicie o kobietach. Na pewno są z was dumne.

An...........or

2013-04-13, 15:17
elda1987 napisał/a:

oj, oj, chłopaki :) nadal jestem ciekawa, czy wasze mamy wiedzą, że tak mówicie o kobietach. Na pewno są z was dumne.



A kto mówi,że wszystkie kobiety to k***y? :shock:
Po prostu większość, a sądząc po twojej pierwszej wypowiedzi ty również zaliczasz się do tej :cumshot: grupy.

Rxx

2013-04-13, 20:05
Makumba, Makumba Ska, Polska-Afryka Afryka-Polska. Elda-Makumba Makumba-Elda. :D

elda1987

2013-04-14, 21:37
Antalor napisał/a:



A kto mówi,że wszystkie kobiety to k***y? :shock:
Po prostu większość, a sądząc po twojej pierwszej wypowiedzi ty również zaliczasz się do tej :cumshot: grupy.




gdyby wszystkie były takie :blowjob: jak mi imputujesz, to byś prosił kolegę o pomoc, bo samego siebie byś już miał dosyć.

im.awesome

2013-04-17, 00:46
krzysztof6666 napisał/a:



panie , kobiety to ch*je z cyckami , nie pisz czego chcą bo chcą zaspokajania swoich potrzeb , bliskości , finansowych , ta i tych innych (sex , fascynacja , lubią być zaskakiwane) a taki j***ny murzyn czy ciapaty to egzotyka , i durne polki kleją się do takich dochodzi jeszcze do tego mit o rozmiarach mudzińskich pał :roll: i on w ogóle taki śliczny bo czarny :roll:

ty swoim wpisem udowadniasz ze w dupie byłeś gówno widziałeś a już kobiety to dla ciebie czarna magia :idzwch*j:


dla autora tematu piwo




I znowu wszystkie kobiety mierzone jedna miarka. Jestem kobieta, pracuje za granica i jakos moim marzeniem nie jest seks z ciapatym ani murzynem. Czytajac wasze posty dochodze do wniosku ze kobiety odchodza od was bo nie potraficie ich w pelni zaspokoic...albo ciagacie sie z k***ami,ktore dodatkowo nie sa rodowitymi polkami. Kazdy przeciez wie, ze Polska to kraj malo tolerancyjnych ludzi.

w sumie zal mi was po prostu
:homer:

T3nk3n

2013-04-17, 21:12
@up, up, up(do Pań spinających się na górze)
Nigdzie nie było napisane, że chodzi o WSZYSTKIE polki za granicą. To, że pracujecie za granicą, nie sprawia, że to odnosi się do Was. Jednakże dużo Polek choćby na takim Erasmusie(jak źle napisałem, to proszę o poprawę), może przeżyć "przygodę życia", i to właśnie do takich osób to się odnosi. Mówiąc skrótem, szukacie nadinterpetacji, ukrytego sensu czy ch*j wie jeden co, tam gdzie go nie ma ^^