18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygoda

CrashDW • 2013-04-12, 14:31
Przygoda dla mężczyzny: wyprawa dookoła świata, zdobycie górskiego szczytu.

Przygoda dla kobiety: murzyński ku*as w dupie.

Matey_milion

2013-04-12, 18:05
Zapomniałem, że mężczyźni do Tajlandii jeżdżą łowić ryby ;)

adex69

2013-04-12, 18:35
A będą jeszcze dz**ki pie**olić, że są bardziej rozwinięte od mężczyzn.

en...........an

2013-04-12, 18:57
Ja bym to też tak zmienił:


Przygoda dla mężczyzny: wyprawa dookoła świata, zdobycie górskiego szczytu.

Przygoda dla polki za granicą: każdy zagraniczny ku*as w dupie.

le...........ce

2013-04-12, 19:24
cocaine.animals Widzę, że czasami masz zajebiście trafne komentarze. No k***a czasami komuś dojebiesz, że sie posra :D
Ale tym ostatnim zniżyłeś się do poziomu gimbusa, chcąc doj***ć mi, wrzucając na moja starą :facepalm2: Takie wrzutki były zabawne może w 2005 roku. Tak, że tego:

mrkler

2013-04-12, 19:35
blackcockchurch.com

onlinegamer

2013-04-12, 20:35
Dlaczego żadna z kobiet się nie wypowiada w tym temacie?

morgenstern

2013-04-12, 21:37
No tu jużeś k***a przegiął. Nie każda polka jest tępą szmatą, ale skąd możesz to wiedzieć jadąc całe życie na ręcznym w przekonaniu że i tak z babą nie pogadasz a lepiej się schlapać na monitor. Życzę ci ze wszystkich sił wielkiej czarnej pały w dupie.

le...........ce

2013-04-12, 22:44
@up
Czyżby matka polka z mulatym bękartem? :amused:
Gdybyś zauważyła kobieto nie odnosiłem się do każdej polki. Winni się opowiedzą po prostu ;)

morgenstern

2013-04-12, 22:54
A.J.K.S napisał/a:

@up
Czyżby matka polka z mulatym bękartem? :amused:
Gdybyś zauważyła kobieto nie odnosiłem się do każdej polki. Winni się opowiedzą po prostu ;)



To nie było do ciebie tylko do autora tematu. A twojej wypowiedzi nawet nie warto komentować. Kolejny qrva nastoletni mesjasz, żenua

Els

2013-04-13, 01:22
Bo Polacy za granicą żyją albo w celibacie albo r*chają tylko Polki :)
@up nie masz co się wysilać, frustratów najlepiej olać, bo się jeszcze podniecą, że ktoś zwrócił uwagę na ich słowa

elda1987

2013-04-13, 02:17
no mam zagwostkę k***a,bo jestem kobietą, do tego siedzę za granicą, jestem Polką, ale celem mojego życia nie jest pała murzyna :( więc nie generalizuj mały ch*jku, jeden z drugim. Btw. nie macie się co martwić, w końcu się odnaleźliście i możecie stworzyć piękny związek, na silnych fundamentach nienawiści do kobiet, włączający r*chanie w dupę i inne takie, w c*pkę nie por*chacie z takim nastawieniem nigdy, chyba, że własne matki (które tym zdaniem szanujecie w ch*j).

An...........or

2013-04-13, 02:23
elda1987 napisał/a:

no mam zagwostkę k***a,bo jestem kobietą, do tego siedzę za granicą, jestem Polką, ale celem mojego życia nie jest pała murzyna :( więc nie generalizuj mały ch*jku, jeden z drugim. Btw. nie macie się co martwić, w końcu się odnaleźliście i możecie stworzyć piękny związek, na silnych fundamentach nienawiści do kobiet, włączający r*chanie w dupę i inne takie, w c*pkę nie por*chacie z takim nastawieniem nigdy, chyba, że własne matki (które tym zdaniem szanujecie w ch*j).



Koleżanka ma większe ambicje widzę :spermshot:
Do tego jako wróżka dorabia :amused:

sufczy

2013-04-13, 03:02
elda, ale Makumbe to pozdrów

le...........ce

2013-04-13, 14:00
morgenstern napisał/a:


To nie było do ciebie tylko do autora tematu. A twojej wypowiedzi nawet nie warto komentować. Kolejny qrva nastoletni mesjasz, żenua


:homer: A gdzie autor tematu wspomina o polkach? hmm?