18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przezroczysta bluzeczka

torro • 2012-10-20, 02:43
Małe, ale popitaśne...

ooobi

2012-10-20, 07:14
są cycki, jest piwko...

Pietrzyk92

2012-10-20, 07:24
Już się pogubiłem.. nie jestem pewien czy to jej cycki latają za moimi źrenicami czy może moje źrenice za jej cyckami...

~Sunday

2012-10-20, 09:35
ooobi napisał/a:

są cycki, jest piwko...


Nie wierzę, że to mówi facet który ma prawie cztery dychy na karku... Coś takiego to może zrobić wrażenie na chłopaczkach 12, 13 lat którzy dopiero co dowiedzieli się, że penis nie służy tylko do sikania. Gdzie Ty tu masz cycki?
Twój tok myślenia to chyba "jest kobieta - są cycki".
Wielkie halo, bo dziewczyna bez cyckonosza.
Nie ośmieszajcie się drodzy "sadyści", a może kiedyś zobaczycie coś więcej. Chociaż dla was jak dziewczyna nie założy stanika, to już zwykła k***a, a w najlepszym wypadku łatwa sucz...
Dopóki to się nie zmieni to takie widoki jeszcze długo pozostaną rzadkością na ulicach, a wy będziecie mieli powody do tworzenia nowych wątków w internecie...

chetek

2012-10-20, 09:50
Ło matko, wojujący feminizm! A kysz, a kysz!

puxynn

2012-10-20, 10:35
@up. jaki feminizm. TO nie ma cycków.

torro

2012-10-20, 11:10
chetek napisał/a:

Ło matko, wojujący feminizm! A kysz, a kysz!


Ale przecież to feministki paliły staniki... ;-)

krzychu6

2012-10-20, 12:19
torro napisał/a:

popitaśne...



@bsynt

2012-10-20, 12:28
torro napisał/a:

Małe, ...


Małe są wtedy, gdy można jedną wziąć w 3 palce. Bardzo małe są, gdy taniej wychodzi maść na pryszcze niż stanik. Te są klasyczne, jednoręczne.

synmackazklanu

2012-10-20, 13:02
Małe? to jest 100% cycek, wez czlowieku pod uwage ze to modelka zgrabna dupa a nie jakis zalany tluszczem monster. za takie cyce skrzynka bronia

Butter

2012-10-20, 13:05
dlaczego w tle leci jakaś afrykańska piosenka? to psuje całą kompozycje

minetek

2012-10-20, 14:06
SundayGirl napisał/a:


Nie wierzę, że to mówi facet który ma prawie cztery dychy na karku...

dożyjesz - zobaczysz - nasze "rówieśnice" mają już po troje dzieci i suty zmasakrowane jak wentyle od kamaza :)

Lasarr

2012-10-20, 14:09
SundayGirl napisał/a:


Nie wierzę, że to mówi facet który ma prawie cztery dychy na karku... Coś takiego to może zrobić wrażenie na chłopaczkach 12, 13 lat którzy dopiero co dowiedzieli się, że penis nie służy tylko do sikania. Gdzie Ty tu masz cycki?
Twój tok myślenia to chyba "jest kobieta - są cycki".
Wielkie halo, bo dziewczyna bez cyckonosza.
Nie ośmieszajcie się drodzy "sadyści", a może kiedyś zobaczycie coś więcej. Chociaż dla was jak dziewczyna nie założy stanika, to już zwykła k***a, a w najlepszym wypadku łatwa sucz...
Dopóki to się nie zmieni to takie widoki jeszcze długo pozostaną rzadkością na ulicach, a wy będziecie mieli powody do tworzenia nowych wątków w internecie...



Ale jestes alternatywny :D

Panko

2012-10-20, 14:14
@Sundaygirl, jesteś tak bliska zrozumienia męskiego rozumu że lepiej nie podejmuj ponownych prób by nie uszkodzić swojego ... Czy to 20, 30 czy 50 latek, cycki będą cyckami, a na ich widok każdy będzie się cieszył jak 16latek, ważne by mu nie spowszedniały jak cycki żony z wtórującą jej pochwą.
Z Twojej wypowiedzi wyciągam następujące wnioski, Twój facet przestał się ekscytować Twoimi cyckami - myślisz że dojrzał, a on się znudził, niebawem przestanie chcieć mu się dymać, bo tak jak wspomniałem cycki idą w parze z kroczem.
Kolejnym jest to że powinnaś zacząć się martwić, zwłaszcza jeśli zdążyłaś go zaobrączkować, jeśli będzie miał okazję ... na pewno będzie macał obce cycki choćby oczami wyobraźni, niezależnie czy są rozmiaru B czy D, ważne by były kształtne. Jeśli zaś jest z Tobą tylko dla tego że masz ładne ciało bo w głowie raczej pusto, czekaj na rychłe przybycie kwitu od adwokata ....
ps. Nie wziąłem pod uwagę że możesz nie mieć faceta, więc wezmę, jeśli nie masz a w okół kręcą się dojrzali mężczyźni którzy nie gapią Ci się w dekolt to znaczy że masz kiepskie branie i marne rokowania ... :)
Miłego dnia.