18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przezroczysta bluzeczka

torro • 2012-10-20, 02:43
Małe, ale popitaśne...

PanJacekPierwszy

2012-10-20, 14:27
SundayGirl napisał/a:

Chociaż dla was jak dziewczyna nie założy stanika, to już zwykła k***a, a w najlepszym wypadku łatwa sucz...

A gdzie tam latwa sucz, czyz inna k***a.Bojowniczka o prawo do fapowania :lol:

keyq

2012-10-20, 14:34
Podejrzewam, że w naszym kraju gdyby tak się dziewczyna na ulicy pokazała to od razu zostałaby zlinczowana przez jakąś grupę starych dewot. No ale może za jakiś czas to się zmieni.

PanJacekPierwszy

2012-10-20, 14:50
keyq napisał/a:

Podejrzewam, że w naszym kraju gdyby tak się dziewczyna na ulicy pokazała to od razu zostałaby zlinczowana przez jakąś grupę starych dewot. No ale może za jakiś czas to się zmieni.

Po ulicach nie chodzisz, uwierz jak jest goraco nie ma tygodnia żebym takiej dziewczyny nie widział.

@bsynt

2012-10-20, 14:50
keyq napisał/a:

Podejrzewam, że w naszym kraju gdyby tak się dziewczyna na ulicy pokazała to od razu zostałaby zlinczowana przez jakąś grupę starych dewot. No ale może za jakiś czas to się zmieni.


Nie demonizuj, wiosna to nadal najpiękniejsza pora roku. Gdy się widzie te cycuszki na wolności....

chrap

2012-10-20, 14:51
Co wyście tak k***a wsiedli na SundayGirl? Moim zdaniem dziewczyna ma 100% racji i nie jestem jakimś damskim poplecznikiem (z natury jestem raczej szowinistą), ani impotentem, ale zwyczajnie popieram jej komentarz. Z tekstami typu: są cycki jest okejka to oddalcie się na joemonstera.

Irneo

2012-10-20, 14:52
@Panko
Powiem tak, lepiej Ty uważaj, by Twój penis nie spowszedniał Twojej dziewczynie/żonie (o ile taką masz, oczywiście, w co wątpię, skoro zabijasz swój czas na sadolu). Nie rozumiem, jak możesz pisać takie bzdury... Że co proszę? Cycki i pochwa żony powszednieją? Serio, jeśli naprawdę tak uważasz i podniecasz się podskakującymi cyckami i widocznymi sutkami innych panienek z internetu, to szczerze Ci współczuję. Z całego serca współczuję Tobie i Twojej przyszłej partnerce.
Pozdrawiam.

thewhitestar

2012-10-20, 15:52
SundayGirl napisał/a:

....


Nie pie**ol tylko pokaż swoje!

~Sunday

2012-10-20, 15:58
Mistrzowie wyobraźni i mecenasi sztuki walący konia do pokazu mody.

Z tego co widzę, to pierwsze logo znają tutaj wszyscy.

Pozdrawiam tych, którzy rozpoznają drugie i paliatyw w postaci filmiku z wybiegu to trochę za mało żeby spuszczać się pod sufit z radości...
:spermshot:

Leti

2012-10-20, 16:17
SundayGirl napisał/a:


Z tego co widzę, to pierwsze logo znają tutaj wszyscy.




1) Co to jest top pierwsze logo ?! mam w LogoQuizie i za ch*ja odgadnąć nie umiem...

2) Jeżeli patrzycie na facetów to oceniacie od strony względów fizycznych jak jest zbudowany , czy ma ładne ciało i twarz. Żeby dobrze wyglądać facet musi ćwiczyć , dietę trzymać, ćwiczyć, dietę trzymać no i ćwiczyć... jasne, nie musi, wtedy będzie albo drobnych chuchrem albo się spasie i już przestaje być atrakcyjny.

Wy kobiety macie łatwiej... po prostu wystarczy, że nie będziesz wpie**alała jak rodna maciora, dzięki czemu zachowasz talię, do tego ( efekt losowy u was jak i u nas ) ładna twarz i wystarczy...
Dlatego my .. zwracamy uwagę jeszcze na cycki , to tak dla równowagi, wiesz... i tak macie się lepiej bo jeszcze alternatywą dla cycków jest tyłek ! więc jak z górą jest słabiej to możesz dołem nadrobić.




---

co do cycków to piwo już poleciało... cóż więcej mogę uczynić.

rockface123

2012-10-20, 16:23
O! k***a... mój ulubiony rozmiar cycków!

rozpoczynam sekwencję fapiącą

pylaochos

2012-10-20, 16:55
Pieprzyć cycki! liczy się wnętrze :hitler:

david0410

2012-10-20, 17:26
jedyne co mogę powiedzieć
DZIĘKUJE

torro

2012-10-20, 19:24
SundayGirl napisał/a:



Pozdrawiam tych, którzy rozpoznają drugie i paliatyw w postaci filmiku z wybiegu to trochę za mało żeby spuszczać się pod sufit z radości...
:spermshot:



Wybacz, SundayGirl, ale co Ty k... wiesz o spuszczaniu pod sufit... ;-)
No chyba, że... (tu takie inteligentne niedomówienie...)
P.S.
A jak paliatyw w postaci filmiku Ci nie wystarcza, zawsze możesz zadzwonić do agencji. Przyślą Ci remedium...

Panko

2012-10-20, 19:30
@Irneo, Twój wiek mówi sam za siebie popierany z resztą przez wypowiedź, chyba doświadczenia z waginami i cyckami nie masz, lub masz od niedawna, gdy już będziesz w związku, w którym będziesz współżył regularnie z jedną i tą samą partnerką rok, dwa, pięć... wtedy będziemy mogli porozmawiać, na razie wydaje Ci się że jesteś wspaniałym rycerzem na białym koniu w lśniącej zbroi który wiernie będzie trwał przy tej jednej jedynej, później zaś jak już się nacieszysz, a inna atrakcyjna kobieta okaże Ci trochę więcej zainteresowania, wtedy zrozumiesz o czym w ogóle piszę ...
Oczywiście że lubię widok ładnych kobiecych piersi, nie zależnie od tego czy jest to widok na filmie, czy widok piersi kochanki.
Co do kobiet i ich ,,zaspokajania", kobietę idzie zaspokoić palcem do tego stopnia że choćby uprzednio miała wielką ochotę, penisa jej się odechce, co jest drobnostką, gdyż kobietę bardziej niż orgazm czy to wywołany penisem czy palcem, interesuj grubości Twojego portfela, poczucie bezpieczeństwa i stabilności (finansowej oczywiście choć nie tylko. Oczywiście pewnie kobiety się zaraz zbulwersują, ciekawe jednak co by powiedziały gdyby ich mężczyźni stracili pracę i musiały by pomóc im wyjść z dołka i ich utrzymywać przez rok czy dwa do póki nie znajdą dobrej pracy, wówczas ich punkt widzenia zmienił by się o 180*), jeśli do tego nie dotarłeś świadczy to tylko i wyłącznie o braku w Twojej świadomości, wyidealizowanym świecie który sobie stworzyłeś nie mając bagażu doświadczeń :)
A jeśli uważasz że będąc z kobietą w domu non stop przez tygodnie, miesiące, lata, przestaniesz myśleć o sadisticu czy innych portalach i nie będziesz miał czasu tu zaglądać bo będziesz zajęty leżeniem na kępie i szeptaniem na ucho miłosnych farmazonów, to proponuję dorosnąć, a raczej czy chcesz czy nie, spotka Cię ten kubeł zimnej wody i zaczną Ciebie tak jak mnie cieszyć ładne piersi, również w internecie, gdyż kobieta jako taka jest narzędziem mało skomplikowanym, łatwym do przewidzenia, a ciało ma piękne i trzeba z tego plusa się cieszyć, gdyż chcąc czy nie muszę stwierdzić i nie jeden się ze mną zgodzi że jest to jeden z plusów największych.
Bez odbioru, liczę że potraktujesz to jako radę bardziej doświadczonego kolegi, jeśli komuś bardzo zależy by wyciągnąć mnie z tkwienia w błędzie, zapraszam na PW :)

immikofreako

2012-10-20, 20:09
SundayGirl napisał/a:


Nie wierzę, że to mówi facet który ma prawie cztery dychy na karku... Coś takiego to może zrobić wrażenie na chłopaczkach 12, 13 lat którzy dopiero co dowiedzieli się, że penis nie służy tylko do sikania. Gdzie Ty tu masz cycki?
Twój tok myślenia to chyba "jest kobieta - są cycki".
Wielkie halo, bo dziewczyna bez cyckonosza.
Nie ośmieszajcie się drodzy "sadyści", a może kiedyś zobaczycie coś więcej. Chociaż dla was jak dziewczyna nie założy stanika, to już zwykła k***a, a w najlepszym wypadku łatwa sucz...
Dopóki to się nie zmieni to takie widoki jeszcze długo pozostaną rzadkością na ulicach, a wy będziecie mieli powody do tworzenia nowych wątków w internecie...


no nie?? jak banda prawiczkow ktorym staje na widok albo raczej wyobrazenie cyckow