18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłanie...

B-B • 2013-04-10, 14:22
Do miłościwie nam panującego...



To powinno wisieć wszędzie :D

matiqq

2013-04-10, 16:27
przez 23 sekundy myślałem, że to PickUp...

vass

2013-04-10, 16:49
Zwolennicy Jarusia i Korwina nazywają się prawicowcami, to powinni być przedsiębiorczy ludzie, przemysłowcy prywatna inicjatywa, klasa średnia. A z tego co czytam to banda zapyziałych nieudaczników, mało przedsiębiorczych, bez kasy. Typowy elektorat lewicy :)
Łączy ich obłęd szukania wroga odpowiedzialnego za ich nieszczęścia.

Sanguinius92

2013-04-10, 17:02
@vass
Skąd ci się wzięło przekonanie, że prawicowiec od razu popiera Jarosława? I ciekawe gdzie wyczytałeś, że prawicowcy to "banda zapyziałych nieudaczników"? Pewnie w GW...

vass

2013-04-10, 17:29
Sanguinius92 napisał/a:

@vass
Skąd ci się wzięło przekonanie, że prawicowiec od razu popiera Jarosława? I ciekawe gdzie wyczytałeś, że prawicowcy to "banda zapyziałych nieudaczników"? Pewnie w GW...


Czytam komentarze na sadolu i wyciągam wnioski.
Traktujesz sprawy wybiórczo napisałem też o Korwinie.
No nie powiesz mi, że zwolennik Jarka nazwie się Lewicowcem.

Saute

2013-04-10, 17:48
k***a, przez minutę patrzyłem na ten obrazek i myślałem, że ten z tego samochodu(prawdopodobnie Peugot Partner) wiezie to przyczepione do bagażnika.

Precz_z_Preczem

2013-04-10, 17:56
sebeks napisał/a:

śmieszy mnie banda gówniarzy narzekająca na Tuska
w Polsce NIGDY nie było lepiej, a jak ktoś jest niedoj***ny za przeproszeniem i nie umie zadbać o własną dupę to złość należy kierować wyłącznie na siebie



Zapewne Twój tatuś zapewnił Ci start sprzedając dla SB/UB.
Tylko czerwona hołota ustawiła się w Polsce po 89.
Wstyd.

ujemuje

2013-04-10, 18:13
@sebeks
Nie spinaj sie stary niepotrzebnie. Nieudacznicy jak zwykle najwiecej krzycza a Ty rob swoje i ciesz sie z zycia. Ci wszyscyi krzykacze internetowi zawsze beda winic innych za swoje niepowodzenia.

las84500

2013-04-10, 18:56
Tu głos ludu z okolic Mostówki pod Wyszkowem. Najśmieszniejsze jest to, że napisy te znikały w pośpiechu i w panice dosłownie z dnia na dzień. Na pierwszym zdjęciu pod ciemnozieloną farbą był jeszcze większy napis. I nikt mi nie powie, że to przywracanie wiaduktów do stanu pierwotnego bo graffiti obok jest do dnia dzisiejszego.


Macc005

2013-04-10, 19:08
Niedługo j***na poprawność nawet czegoś takiego zabroni.

las84500

2013-04-10, 19:17
Macc005 napisał/a:

Niedługo j***na poprawność nawet czegoś takiego zabroni.


A mówi Ci coś ustawa o "mowie nienawiści"?

rinspeedzazen

2013-04-10, 20:57
Umowy śmieciowe dają naprawdę dobry start , tak samo utrzymywanie nie rentownych Polskich Lini Lotniczych zamiast małych przedsiębiorstw które dają miejsca pracy i dochody. Tak, tak Tusk świetnie rządzi a banda uczciwych (w miare) nieudaczników tylko narzeka.

oozyxak0o

2013-04-10, 22:23
Znowu k***a nalot j***nych pismaków...

hogg

2013-04-11, 00:19
Ja akurat ch*j wbijam w tą całą politykę i jestem przekonany, że kto by nie rządził to p*zda życiowa zawsze będzie p*zdą i zawsze będzie szukać winnych swojej p*zdowatości, biedy, niezaradności, braku kasy, wśród innych a nie w sobie. Zawsze będzie winny jakiś Tusk, Kaczyński czy Mosze Goldberg z k***a Indochin.

Biedni i głupi byli, są i będą. I jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby któryś powiedział - Jestem cipą bo nie umiem zarobić - tylko zawsze - przyczyną mojej c**owatości jest (ktoś tam)

chupsky

2013-04-11, 01:02
Aż się po kilku miesiącach zalogowałem, żeby kolejnych idiotów sprowadzić lekko na Ziemię.

sebeks napisał/a:

śmieszy mnie banda gówniarzy narzekająca na Tuska
w Polsce NIGDY nie było lepiej, a jak ktoś jest niedoj***ny za przeproszeniem i nie umie zadbać o własną dupę to złość należy kierować wyłącznie na siebie



A mnie śmieszy banda idiotów nie zauważająca podstawowych faktów. Zadłużenie Polski tumanie rośnie w tak szybkim tempie, jak nigdy dotychczas. Emeryci ledwo wiążą koniec z końcem mimo, że często przepracowali blisko 40 lat. Na podstawowe badania czeka się kilka miesięcy. Nasza infrastruktura leży i kwiczy. Nawet te posmarkane autostrady przed Euro były zbudowane za horrendalne kwoty w porównaniu z autostradami np. na zachodzie. Polskie szkolnictwo obniża poziom, przez co produkuje się tłuków twojego pokroju. Podatki idą do góry. Wyemigrowało z Polski kilka milionów ludzi, a ten rudy imbecyl w kampanii wyborczej używa hasła "budujmy szkoły" - dla kogo, jak mamy niż demograficzny i szkoły trzeba zamykać? Jesteś kolejnym kretynem, który obudzi się z ręką w nocniku, bo cieszył się grillowaniem podczas euro, zamiast zastanowić ile będzie kosztowało utrzymanie tych kurników.

Drugi idiota, ale z innej "parafii" - internetowy ignorancik:

hogg napisał/a:

Ja akurat ch*j wbijam w tą całą politykę i jestem przekonany, że kto by nie rządził to p*zda życiowa zawsze będzie p*zdą i zawsze będzie szukać winnych swojej p*zdowatości, biedy, niezaradności, braku kasy, wśród innych a nie w sobie. Zawsze będzie winny jakiś Tusk, Kaczyński czy Mosze Goldberg z k***a Indochin.

Biedni i głupi byli, są i będą. I jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby któryś powiedział - Jestem cipą bo nie umiem zarobić - tylko zawsze - przyczyną mojej c**owatości jest (ktoś tam)



Tutaj widać typowe braki nie tylko w myśleniu, ale w analizowaniu historii. Facet jak każdy będzie tak podchodził, to w pewnym momencie obudzimy się w kraju, w którym vat będzie wynosił 60% a podatek od dochodu 80% No ale dalej będziesz wbijał swoją męskość w politykę i żył w przekonaniu, że jak jesteś zaradny, to sobie dasz radę. Na Cyprze też byli zaradni i im zarąbali część oszczędności. Myślisz, że to nie pójdzie dalej, jak zabraknie kasy? To są metody typowe wszelkiej maści socjalizmów, interwencjonizmów i innych bałaganów - jak się wydaje więcej, niż zarabia, to w końcu to musi paść. Ale zanim padnie, to żeby jeszcze nakraść, ogoli się naiwniaków, którzy wierzyli w cudowną moc swojej zaradności. Brawo ignorancie, jesteś kolejną jednostką przykładającą rękę do tego bajzlu. Podobnie jak kolega wyżej.