18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemysł muzyczny - za kulisami

Mr.Drwalu • 2012-07-08, 11:29

Jest to dokument 10 part-owy przedstawiający przemysł muzyczny z innej strony tzw: manipulacji.

"Zdecydowanie większość populacji na świecie słucha muzyki, ale niestety, tylko bardzo niewielka grupa ludzi rzeczywiście rozumie prawdziwe znaczenie tekstów i ich wpływ na słuchaczy. Wiele tekstów zawiera odniesienia min. do satanizmu, okultyzmy, symbolizmu... i innych znaczeń w formie piosenki, które zazwyczaj są ignorowane."

Odnotowano wiele dyskusji na temat tego co się dzieje za kulisami przemysłu muzycznego i dlaczego wiele gwiazd kończy z zaburzeniami psychicznymi i problemami z narkotykami lub po prostu śmiercią.

"Używamy muzyczne częstotliwości, dominującą częstotliwość, do której nawiązywałem poprzednio oraz symbolizm i obrazy aby obudzić śpiące aspekty ludzkiego umysłu" - Nicolas Schreck

Można dowiedzieć się różnych informacji nt: Micheala Jacksona, 2pac-a, Rihanny, Eminem-a oraz DMX-a, który sam opowiada o czarnych stronach tego przemysłu i jak "oni" niszczą życie jeśli nie idzie po ich myśli.



*Reszta w komentarzu

ĸuń

2012-07-08, 11:31
Kontynuuj proszę.

Mr.Drwalu

2012-07-08, 11:34








Tutaj znajdują 2 ostatnie części. Nie wiadomo dlaczego nie znalazły się na YT.

Part 9
Kliknij tutaj aby oglądnąć part 9
Part 10
Kliknij tutaj aby oglądnąć part 10

Lechu1234

2012-07-08, 11:38
k***a, kolejne teorie spiskowe, w ch*ju to mam bo i tak nawet jak to prawda i dowiem się o tym to gówno zrobię.

.:...........:.

2012-07-08, 11:41
Alle stafu dałeś, łojej.

pakicito

2012-07-08, 12:08
gdzie można tą duszę sprzedać?

.:...........:.

2012-07-08, 12:09
pakicito napisał/a:

tą duszę



Tę, jak już.

Ra...........or

2012-07-08, 12:27
Jak na film dokumentalny, to posiada dużo przekazów podprogowych.

Mr.Drwalu

2012-07-08, 12:42
@up

Nazwij Mnie jeszcze sPiSkowcem i przyłóż krzyż do czoła, sprawdź czy się przypadkiem nie świeci od Mojej wiary :facepalm:

_R...........s_

2012-07-08, 14:13
Widzę tytuł, myślę będzie coś ciekawego. Pokazane będzie jak młode kurewki dają dupy, żeby ktoś wydał im płytę, jak ludzie się k***ią i co muszą robić żeby zdobyć sławę. Spodziewałem się pokazania przemysłu muzycznego, jego przekrętów i oszustw. A co jest w filmiku:

Jakieś pie**olenie o satanizmie i o Rain Manie. k***a, naprawdę trzeba mieć wch*j wyobraźni, żeby znajdować wszędzie gdzie się tylko chce spisek szatana.

Nerfpl

2012-07-08, 15:36
Hmm...ciekawe

Mówią że "Illuminati" lubi ukrywać znaczenia itp, że lubią ukrywać coś tuż pod naszym nosem.

-W całym filmie widnieje ich logo, co chwilę jako tło do tekstu a także w lewym górnym rogu. (niby ręka na monitorze, ale trójkącik jest, do tego obowiązkowo oczko)
-Na końcu każdej części pisze "Oglądaj następną część". Tryb rozkazujący czasownika 'oglądać' (Ok zależy kto to spolszczył ale na pewno w oryginale był "watch part...".
-Film mówi o artystach którymi manipulował przemysł muzyczny a później widzimy jak wydają klipy mówiące właśnie o tym - dalej będąc w przemyśle. Sami przecież domową kamerką i mikrofonem tego nie nakręcili...
-Motyw z robotami i trans-humanizmem - Emm... Co innego filmy a co innego realia. Na 80% ludzie się zbuntują jeśli zacznie nimi rządzić jakiś robot. Już sobie wyobrażam tą masywną falę protestów. Tego tak łatwo nie wygrają.
-Na końcu motyw z kontrolą umysłu. Pokazują ludzi 'pod kontrolą' o których wcześniej było mówione że to 'przemysł' nimi manipuluje, a którzy później się buntują z własnej woli.

Osobiście jestem nie wierzący. Kwestia demonów na pewno ma znaczenie metaforyczne tak jak z resztą całą religia. Pozostawia to tylko ludzi, a ludzie jak wiadomo działają pieniędzmi.
Obecnie widzimy biedę na całym świecie. Większą lub mniejszą. Każde państwo zadłużone, przeciętny obywatel żyjący na kredytach bo płace są mniejsze a wszystko kosztuje więcej. (nie, nie tylko w Polsce)
Pytanie: Gdzie są te pieniądze? Wyparowały? Przecież pieniądz się kręci.
Otóż formacje/ugrupowania te (nazywajcie ich jak chcecie) dbają aby pieniądz spoczął w ich rękach lub był pod ich kontrolą ponieważ poza pieniędzmi nie mają nic.
Ludzki rozsądek zawsze zwycięży mimo prób (cytuję część 4tą - puentę całego filmu) "wmówienia że w życiu chodzi o pieniądze, sławę i seks". Ilu znacie takich ludzi? Zapewne niewielu lub wcale, ponieważ ludzie tacy są wypychani z otoczenia przeciętnych ludzi. Ostatecznie doprowadza ich to do załamania i sami się eliminują.

Więc nie ma się o co martwić. Pamiętajcie że i tak w grudniu jest koniec świata ;)

User34

2012-07-08, 16:27
Mr.Drwalu napisał/a:


Jest to dokument 10 part-owy



10 częściowy ! Złożony z 10 części. Żyjemy w Polsce , a nie w Wielkiej Brytanii czy też Stanach Zjednoczonych . :evil:

Polacy ginęli za swój język , a jak można go swobodnie używać to już się go wstydzicie ! :plzdie:

ladykaren

2012-07-08, 18:18
Nerfpl, do Twojej analizy dorzucę jeszcze to że wszelkie analizy są naciągane jak gumka w przymałych majtkach.
czepianie się parasolki (a raczej ella eh? k***a co to znaczy? wzywają Elę z warzywniaka czy co?), znajdowanie kształtu szatana w rozprysku wody (fantazja satanistycznego grafika).
kolejne: nadinterpretacja słów "zaprzedać duszę" ile razy ktoś tak powiedział nie myśląc o niczym innym jak o utartym stylistycznym wyrazie. Rainman - i pokazane 3 piosenki w których leci kasa z samym słowem "rain"
no trzech siódemek nie można używać bo ja pie**ole, zło i iluminaci. Ludzie umierali 25. miesiąca a ja się urodziłam 25. 04 to pewnie już jestem wcieleniem antychrysta.
no i z 1 części cały czas nie wyjaśnione były te w.w. umbrelle i gesty zgagi.
Takich manipulacji, przekłamań i nieopowiedzeń to by się TVN nie powstydził.
:diabel:

kotorminator

2012-07-08, 20:08
Wolę Lożę od Kościoła katolickiego.