18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemysł muzyczny - za kulisami

Mr.Drwalu • 2012-07-08, 11:29

Jest to dokument 10 part-owy przedstawiający przemysł muzyczny z innej strony tzw: manipulacji.

"Zdecydowanie większość populacji na świecie słucha muzyki, ale niestety, tylko bardzo niewielka grupa ludzi rzeczywiście rozumie prawdziwe znaczenie tekstów i ich wpływ na słuchaczy. Wiele tekstów zawiera odniesienia min. do satanizmu, okultyzmy, symbolizmu... i innych znaczeń w formie piosenki, które zazwyczaj są ignorowane."

Odnotowano wiele dyskusji na temat tego co się dzieje za kulisami przemysłu muzycznego i dlaczego wiele gwiazd kończy z zaburzeniami psychicznymi i problemami z narkotykami lub po prostu śmiercią.

"Używamy muzyczne częstotliwości, dominującą częstotliwość, do której nawiązywałem poprzednio oraz symbolizm i obrazy aby obudzić śpiące aspekty ludzkiego umysłu" - Nicolas Schreck

Można dowiedzieć się różnych informacji nt: Micheala Jacksona, 2pac-a, Rihanny, Eminem-a oraz DMX-a, który sam opowiada o czarnych stronach tego przemysłu i jak "oni" niszczą życie jeśli nie idzie po ich myśli.



*Reszta w komentarzu

VanHelsingPL

2012-07-08, 21:53
Weź coś pokaż to cię hejtują... :erniepalm:



Aha takie małe pytanko :) . Ktoś wie skąd zapożyczają się kraje które wpadają w dług? 8-)

Edit:
Cytat:

znajdowanie kształtu szatana w rozprysku wody (fantazja satanistycznego grafika).
kolejne: nadinterpretacja słów "zaprzedać duszę" ile razy ktoś tak powiedział nie myśląc o niczym innym jak o utartym stylistycznym wyrazie. Rainman - i pokazane 3 piosenki w których leci kasa z samym słowem "rain"



Tak to też jest wymysł JEDNEGO SATANISTYCZNEGO GRAFIKA?! Wszystkie?!:
(wyłączyć muzykę... ktoś nieźle wybrał, kolejny face palm...)


A teraz uwaga - oryginał (niech mi ktoś tylko powie że to normalny teledysk)


I wytłumaczenie ciemnocie:


ANGIELSKI na PODSTAWOWYM poziomie wymagany.


Tylko człowiek nieprzytomny umysłowo uzna że to jest bujda.
http://poznajprawde.net/4-wezwanie-do-przebudzenia.html

lapsikoss

2012-07-08, 23:46
Dobra, mam propozycję, żeby wilk syty i owca cała:
Mimo wszystko proponuję to wrzucać do Mr.Drwalu [ZBIORCZY] czyli popularnie Teorie spiskowe
Masz tam zresztą średnio co drugi temat z ostatnich 15tu.

superfosfat

2012-07-12, 13:15
Drwalu jak ty mnie wk***iasz. Dokument oglądałem już dawno temu. Mogłeś chociaż napisać, żeby oglądać dokument z przymrużeniem oka, bo Ty wszystko przeciągasz na swoją stronę i wierzysz w każdą teorię spiskową(prawdziwą lub nieprawdziwą). Z resztą w dokumencie jest wyraźnie powiedziane, ale do Ciebie to pewnie nie dotarło - "liczą się przede wszystkim intencje'. A moje intencje są dobre, dlatego będę sobie tańczyć do muzyki BEP lub Rihanny, bo się fajnie przy nich można poruszać.