18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemęczony poseł

Badluck13 • 2013-10-08, 21:12
Kolejny twitterowy cios poniżej pasa od nierozumnej tłuszczy :-?


BongMan

2013-10-08, 21:19
Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały. Za swoje biuro nie płaci, za benzynę nie płaci, jego praca polega na siedzeniu na dupie i pie**oleniu frazesów, zarabia na tym ponad 10 000zł + od ch*ja dodatków za to, tamto i sramto, a do tego ma immunitet czyli de facto jest ponad prawem, a jeszcze kutafon narzeka. A ja nak***iam fizycznie po 10 godzin za najniższą krajową z dala od ojczyzny, którą to zniszczyli tacy ludzie jak on. Mimo to się cieszę, że mam pracę. Panie (p)ośle, zamienimy się? ;)

Co...........er

2013-10-08, 21:22
@Bongman cieżko Twoje kawały nazwać kawałami :(

zwirz13

2013-10-08, 21:22
j***ć lamusa!!!! za tą kase zapie**alalbym jak trzeba i bez narzekania ! jak sie ie podoba to na budowę 8 godz dziennie za 1,500 zł i problem znika panie adasiuuuu... nara.


ps , panie adam - wracaj do koryta i nie truj pan dupy

voidinfinity

2013-10-08, 21:30
Wiwat platforma! Takich ludzi nam potrzeba!

.
.
.

:homer:

straatveger

2013-10-08, 21:31
Ja zagłosuję na Tuska bo SLD ma za małe szanse żeby być prezydentem w tych wyborach :)

mare30ks

2013-10-08, 21:37
jaki biedny sie poswieca dla narodu a ten nie rozumie ze to dla jego dobra, ja pie**ole...

Gi...........sz

2013-10-08, 21:44

3kg żyta,
2kg cukru,
10l wody,
3 cytryny.

Żyto umieszczamy w sitku i płuczemy pod bieżącą wodą, następnie umieszczamy w beczce. Odmierzam 3l wody gotuję i wlewam wrzątek do beczki. Tym samym pozbywam się dużej części drobnoustrojów znajdujących się na powierzchni ziaren żyta. Gdy temperatura w beczce spadnie, tzn. po upływie 2-3 godzin dodaję sok z wyciśniętych cytryn, 5l wody z rozpuszczony cukrem w ilości 1,5kg oraz przygotowaną wcześniej matką drożdżowa (drożdże - Tokay). Zamykam beczkę ( przykrycie beczki zostało przewiercone, w powstałym otworze wkleiłem gumowy wężyk, którego koniec zanurzony jest w litrowym słoiku z wodą ) i pozostawiam w ciepłym miejscu do fermentacji na okres 7 dni. Po upływie tego czasu dodaję pozostałą ilość cukru i wody – 0,5 kg cukru rozpuszcza w 3l wody. Zacier pracuje jeszcze przez około 3-4 tygodni choć nie tak burzliwie jak na początku.

Zacier zlewam tak aby nie naruszyć powstałego na dnie osadu do kotła i powoli gotuję. Otrzymany z pierwszego gotowania bimber jest stosunkowo słaby max 35-40%. Ponownie przepuszczam przez aparaturę by otrzymać moc około 70-80% i na tym koniec. Jeżeli mamy deflegmator, albo kolumnę rektyfikacyjną wypełnioną szklanymi rurkami zalecam odsypać część złoża, może ono nadmiernie oczyścić alkohol również ze smaku zboża. Uzyskany bimber rozcieńczam do 50% i pozostawiam na okres około 2 miesięcy.

Zaletą tej metody jest możliwość wykorzystania zwykłej aparatury do bimbru. Zlewając zacier z beczki pozostawiamy na dnie żyto oraz martwe drożdże, uzyskujemy tym samym czysty płyn bez zawiesin, który nie będzie przypalał się na grzałkach.

dr_dex

2013-10-08, 22:16
BongMan napisał/a:

Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały. Za swoje biuro nie płaci, za benzynę nie płaci, jego praca polega na siedzeniu na dupie i pie**oleniu frazesów, zarabia na tym ponad 10 000zł + od ch*ja dodatków za to, tamto i sramto, a do tego ma immunitet czyli de facto jest ponad prawem, a jeszcze kutafon narzeka. A ja nak***iam fizycznie po 10 godzin za najniższą krajową z dala od ojczyzny, którą to zniszczyli tacy ludzie jak on. Mimo to się cieszę, że mam pracę. Panie (p)ośle, zamienimy się? ;)



Bong, nie wiedzialem, ze potrafisz napisac cos madrego. Przyznaj sie, tego posta pisales ze starymi w ramach wyrownawczych lekcji z polskiego ? :ok:

Sosnowiec_jest_be

2013-10-08, 22:22
Bongman tyrasz bo jestes z Sosnowca. Ludzie nazywają to sprawiedliwością.

Suka_Blyat

2013-10-08, 22:25
@Sosnowiec_jest_be
Każde miejsce w Polsce jest lepsze od tej dziury, które nazywa się śląsk. Brudno, zadymione, ludzie nie mówią po niemiecku a poza tym to won kopać wungla :amused:

Sosnowiec_jest_be

2013-10-08, 22:29
Wołek napisał/a:

@Sosnowiec_jest_be
Każde miejsce w Polsce jest lepsze od tej dziury, które nazywa się śląsk. Brudno, zadymione, ludzie nie mówią po niemiecku a poza tym to won kopać wungla :amused:



Oprócz dupy Twojej dziewczyny. Jest gorsza od Sosnowca. A tak na poważnie, nie muszę być ze Śląska, żeby śmiać się z Sosnowca. Mylisz pojęcia.

trebeter

2013-10-08, 22:42

ch...........at

2013-10-08, 22:45
Ostatnio BongMan podejrzanie mądrze piszę :d

^50Cent^

2013-10-08, 22:47
BongMan Ty światowy człowieku ;)