18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemęczony poseł

Badluck13 • 2013-10-08, 21:12
Kolejny twitterowy cios poniżej pasa od nierozumnej tłuszczy :-?


Policeman

2013-10-08, 22:54
@chickeneatingcat: To on pisze czy ty? Naucz się więc pisać, podejrzany głupku.

own33333d7

2013-10-08, 22:59
chickeneatingcat napisał/a:

Ostatnio BongMan podejrzanie mądrze piszę :d


pewnie ciągle naj***ny

jensen

2013-10-08, 23:04
zawsze tak jest. jak za wygodnie, to sie w dupach przewraca.

klucha358

2013-10-08, 23:06
BongMan napisał/a:

Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały. Za swoje biuro nie płaci, za benzynę nie płaci, jego praca polega na siedzeniu na dupie i pie**oleniu frazesów, zarabia na tym ponad 10 000zł + od ch*ja dodatków za to, tamto i sramto, a do tego ma immunitet czyli de facto jest ponad prawem, a jeszcze kutafon narzeka. A ja nak***iam fizycznie po 10 godzin za najniższą krajową z dala od ojczyzny, którą to zniszczyli tacy ludzie jak on. Mimo to się cieszę, że mam pracę. Panie (p)ośle, zamienimy się? ;)




A w czym widzisz problem ? A Ty co matka Teresa z Kalkuty ? k***a podejrzewam ze jakbys siedzial na jego miejscu albo ktokolwiek tez bys ch*ja robil i zniszyczyl bys ta ojczyzne podobnie jak on albo i bardziej . Nie ze jestem za politykami ale wk***ia mnie takie gadanie "tylko narzekanie" "ja bym robil to lepiej" Bongman podejrzewam ze robil bys to samo z karnetem pod biurkiem u pana Donalda :amused:

WidziszINieGrzmisz

2013-10-08, 23:10
Parafrazujac pewnego komika: "Ja myslalem, ze goscie co klada dachy w srodku lipca to maja przej***ne, ale co ja tam wiem" Widocznie byc poslem i tracic zdrowie w podrozach to jeszcze ciezsza praca.

Mikesz89

2013-10-08, 23:10
Cytat:

Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały. Za swoje biuro nie płaci, za benzynę nie płaci, jego praca polega na siedzeniu na dupie i pie**oleniu frazesów, zarabia na tym ponad 10 000zł + od ch*ja dodatków za to, tamto i sramto, a do tego ma immunitet czyli de facto jest ponad prawem, a jeszcze kutafon narzeka. A ja nak***iam fizycznie po 10 godzin za najniższą krajową z dala od ojczyzny, którą to zniszczyli tacy ludzie jak on. Mimo to się cieszę, że mam pracę. Panie (p)ośle, zamienimy się? ;)



Jak jesteś nieudacznikiem życiowym, to się tak zapie**ala za minimalną krajową i to na dodatek za granicą....

Ingles

2013-10-08, 23:21
@BongMan to zostań posłem. Ktoś ci zabrania? Przywiązany do kaloryfera jesteś? Nie? Nie dasz rady? Więc jeśli napie**alasz takimi frazesami to jesteś gorszy niż oni. Bo na ich miejscu robiłbyś to samo, a jedyna różnica między wami jest taka, że nie jesteś i nigdy nie będziesz na ich miejscu. Jesteś zbyt tępy.

maciek24043

2013-10-08, 23:21
@up tu nie chodzi tylko o kasę. Lepiej siedzieć za granicą, niż w tym syfie, bo służba zdrowia jest normalna, prawo logiczne, a rząd dba w jakiś sposób o obywateli, a nie jebie ich w dupę na każdym kroku...

T0B1

2013-10-08, 23:24
Kto płaci? Ja wiem, może pracodawca czyli my. Dotarcie do miejsca pracy to też jej część, zostawienie w niej swojego zdrowia również. Tylko nie ma tego zapisanego w umowie o pracę. A tacy z nich socjaliści...

seba1415

2013-10-08, 23:59
Ingles napisał/a:

@BongMan to zostań posłem. Ktoś ci zabrania? Przywiązany do kaloryfera jesteś? Nie? Nie dasz rady? Więc jeśli napie**alasz takimi frazesami to jesteś gorszy niż oni. Bo na ich miejscu robiłbyś to samo, a jedyna różnica między wami jest taka, że nie jesteś i nigdy nie będziesz na ich miejscu. Jesteś zbyt tępy.


Ty jesteś jakiś głupi? To co? To że ten koleś siedzi w rządzie nie znaczy że jest jakiś super k***a inteligenty. BongMan dobrze mówi, mam prawo krytykować pajaców którzy dla mnie (w przypadku tych sk***ieli raczej nie powinienem tego tak nazywać ale ch*j tam, bo jak widać ch*ja robią) "robią".

Znaczy że jak ktoś coś ch*jowo robi to co? Nagle mam zamienić się z nim miejscami i mam to lepiej zrobić? Jak lekarz ch*jowo mnie wyleczy to mam sie k***a sam leczyć?
Otóż według mnie masz ch*jowy tok myślenia.
Powinniśmy wszyscy rozliczać tych sk***ieli co tam siedzą i stawiać na ich miejscu takich co jak to sam napisałeś "nie robiliby tego samego".

Wk***iłem się bo nienawidzę ludzi którzy potrafią bronić innych argumentami typu "zrób se lepiej", nie każdy w życiu jest politykiem, nie każdy lekarzem, k***a mać skoczkiem narciarskim czy innym, już widzę jak lakiernik spieprzył ci auto a ty mu na to "heh mogłem sam to sobie zrobić lepiej ale jestem na to za tępy więc masz te 500zł za to że zrobiłeś chociaż ch*jowo". Po to oni siedzą w rządzie żeby zajęli się dobrem obywateli RP oraz swojej ojczyzny.
Ale co ty tam rozumiesz, tłumaczysz BongManowi jak tamten adaś więc o czym tu pisać.

klint0n

2013-10-09, 00:23
BongMan napisał/a:

Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały. Za swoje biuro nie płaci, za benzynę nie płaci, jego praca polega na siedzeniu na dupie i pie**oleniu frazesów, zarabia na tym ponad 10 000zł + od ch*ja dodatków za to, tamto i sramto, a do tego ma immunitet czyli de facto jest ponad prawem, a jeszcze kutafon narzeka. A ja nak***iam fizycznie po 10 godzin za najniższą krajową z dala od ojczyzny, którą to zniszczyli tacy ludzie jak on. Mimo to się cieszę, że mam pracę. Panie (p)ośle, zamienimy się? ;)


Dobra k***a! Przyznać się kto BongMan'owi się wj***ł na konto?

Tiquer

2013-10-09, 09:17
@bongman
jeszcze po tych wszystkich Twoich opowieściach gdzieś to nie był i czegoś nie robił brakowało, żebyś posłem został :X

CarlitoBrigante

2013-10-09, 12:21
Nie wiem jak wy drodzy sadole ale ja Adama Jude Szejnfelda nazywam "Laleczka Czaki" :D . Przyznajcie że podobny.

Rusznic

2013-10-09, 12:57
Chcecie czy nie ale taki np. minister ma ciężką robotę. Tak są pieniądze i władza bla bla. Ale ani zar*chać bo afera ani się naj***ć bo znowu afera ani powozić zajebistym autkiem bo nie wypada. Widzieliście grafiki ministrów? Zaj***ne po boki są jakimiś spotkaniami i wyjazdami. To jest męcząca praca a jeszcze za to wszystko ludzie cie nienawidzą i bluzgają w necie. Nie chciałbym być politykiem, ch*jowa robota. Lepiej być w biznesie.

Leginek

2013-10-09, 21:48
BongMan napisał/a:

Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały



Nie było to trudne :roll: