18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przełomowy freestyle.

Snejku • 2013-01-21, 02:36
:piwo: Jako, że dziś wypiłem parę piwek ze znajomym i naszło mnie na sentymenty to puściłem mu freestyle. Gadałem z nim wcześniej i pytałem czy słuchał kiedyś takiego czegoś. Odpowiedział, że nie ale wie ocb.
Tak więc puściłem mu tą bitwę i zauważyłem, że nie bardzo mu podchodzi. Zapytałem czy mu się nie podoba a on odpowiedział:
- Nie no fajne tylko to jest ustawiane nie...?

No właśnie to nie jest ustawiane i to jest w tym najlepsze i najpiękniejsze.
Nie mówię, że słucham tego na co dzień ale warto czasem wrócić i posłuchać mega miazgi.
Tutaj macie troszke bitewek, które można powiedzieć były przełomowe.



coś z mocnymi panczami:
(do 11:30 bo później jest to samo bez głosu)

part1:

part2:


Żeby nie było żadnych hejtów ze strony metalów:
Słucham też metalu, rocka i naprawdę różne gatunki przewijają się przez mojego winampa.
Tak btw. to nie rozumiem ludzi ograniczających się do jednego gatunku. To na tyle i tak się rozpisałem w ch*j. Idę w kimono piona.

Charles_Manson

2013-01-21, 03:07
To jest klasyka polskiego free:



I fenomenalna adaptacja:


B-B

2013-01-21, 04:38
Wszystko fajnie tylko jedno ale. Klasyką free to bitwy Duże Pe vs Tetris, a to co widzimy wyżej jest już słabe.

RevolutionGFX

2013-01-21, 06:52
"On ma kulki z nosa a ja mam kulki jak kalashnikov"... WENA JEST KING-KONGA!

B-B

2013-01-21, 08:30
OSTR jest ch*jowy na free.

Darson666

2013-01-21, 09:00
Snejku napisał/a:


Żeby nie było żadnych hejtów ze strony metalów:
Słucham też metalu, rocka i naprawdę różne gatunki przewijają się przez mojego winampa.
Tak btw. to nie rozumiem ludzi ograniczających się do jednego gatunku.


Czemu mieliby hejtować jedynie słuchacze metalu? Dlatego że jesteśmy bardziej aktywni od innych? I dlaczego zakładasz, że nie słuchają innych rodzajów (a nie tylko gatunków) muzyki? :wtf: Też nie rozumiem.
Nie obejrzałem, nie skomentuję, choć czasami lubię popatrzeć, jak ktoś skacze i wywija nogami, ale częściej patrzę na taniec irlandzki w wykonaniu dziewczyn.
j***ne te wasze pojęcia, teraz widzę, że napisałem komentarz pod hardstyle czy tam jumpstyle, a tu zupełnie coś innego. Ale komentarza nie zmienię, niech spływa na mnie fala hejtu. :lodowka:

Smutas

2013-01-21, 10:02
Muzyka białasów, którzy udają brudasów.

Brooklincz

2013-01-21, 12:50
Jak miałem 15 lat to się jarałem...Ale co w tym widzą dorośli ludzie to nigdy nie zrozumiem..."W rapie nie ma tabel, clownie"

alanhawk

2013-01-21, 12:50
od siebie polecam bitwe MUFLON vs SKORUP :D

skeczu

2013-01-21, 16:16
Jakieś głupoty mi tu puszczacie.. to jest dopiero talent!

Endiegs

2013-01-21, 16:17
Haha w czasach gimbazy słuchałem rapu i jarałem sie tymi białymi murzynami, ale gdy wziąłem do ręki gitarę i uświadomiłem sobie jak trudno jest cokolwiek stworzyć na instrumencie, zrozumiałem, że byle knypek może być raperkiem. Wystarczy jakiś kradziony bit i bełkot z rymami dokładnymi. Do tego w większości kawałków pie**olą o tym samym, a jak od czasu do czasu ktoś nawinie coś mądrzejszego to wszyscy walą sobie konia krzycząc "jaki zajebisty przekaz".

A co do freestylu to rzeczywiście trzeba mieć trochę umiejetności, ale bez przesady. Poskładałbym tych OStrego, Łoniaka i innych ulicznych poetów z palcem w dupie. Pozdrawiam.

Jesse.Pinkman

2013-01-21, 16:18
Napie**alają zajebiście. Muflon jak to ujął w wizji lokalnej krzywdził na wolno i widać tutaj jak krzywdzi :) Nawijanie nakręca ich do jeszcze lepszego nawijania i to jest tak, że jak zaczną to już płyną pięknie.

noo

2013-01-21, 16:23
@Endiegs Rzeczywiście tworzenie podwójnych/potrójnych rymów jest proste, nikt nie kradnie bitow, tylko są od tego producenci co więcej przy tym się męczą niż ty przy tej swojej gitarce. Poskładać, myślę, to ty możesz jedynie meble z ikei.

pawelm90

2013-01-21, 16:27
Co to robi na Sadisticu? Co to ma wspólnego z ideą Sadistica? Kiedyś to był dobry portal, nie trzeba było wchodzić na harda, żeby pooglądać trochę wypadków, krwi itp. A teraz ot, co.