18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przełomowy freestyle.

Snejku • 2013-01-21, 02:36
:piwo: Jako, że dziś wypiłem parę piwek ze znajomym i naszło mnie na sentymenty to puściłem mu freestyle. Gadałem z nim wcześniej i pytałem czy słuchał kiedyś takiego czegoś. Odpowiedział, że nie ale wie ocb.
Tak więc puściłem mu tą bitwę i zauważyłem, że nie bardzo mu podchodzi. Zapytałem czy mu się nie podoba a on odpowiedział:
- Nie no fajne tylko to jest ustawiane nie...?

No właśnie to nie jest ustawiane i to jest w tym najlepsze i najpiękniejsze.
Nie mówię, że słucham tego na co dzień ale warto czasem wrócić i posłuchać mega miazgi.
Tutaj macie troszke bitewek, które można powiedzieć były przełomowe.



coś z mocnymi panczami:
(do 11:30 bo później jest to samo bez głosu)

part1:

part2:


Żeby nie było żadnych hejtów ze strony metalów:
Słucham też metalu, rocka i naprawdę różne gatunki przewijają się przez mojego winampa.
Tak btw. to nie rozumiem ludzi ograniczających się do jednego gatunku. To na tyle i tak się rozpisałem w ch*j. Idę w kimono piona.

sp0on

2013-01-21, 16:34
Zwolennikiem hh nie jestem, ale nic mnie tak nie rozbawia jak banda debili wyzywających się nawzajem

pycia21

2013-01-21, 16:34
Gospel miał prawdziwy freestyle dla Sadola :)

tool666

2013-01-21, 16:53
Piwo za słuchanie poprawnej muzyki, a nie jakiegoś technoszitu (tak tak, jeździjcie)

spajdero

2013-01-21, 16:55
"Tak tak chcesz jechac i miec dogrywkę a mine masz jakbym ci nasrał pod grzywke" hehe ;d

ZaOsiemMinutBędzie

2013-01-21, 17:04
alanhawk napisał/a:

od siebie polecam bitwe MUFLON vs SKORUP :D



Eee tam pie****isz, to jest lepsze;-)

Vicious111

2013-01-21, 17:29
@noo '' więcej przy tym się męczą niż ty przy tej swojej gitarce ''

Chyba cię poj***ło, aż trudno uwierzyć , że masz 23 lata
Nie hejtuje Rapu ani tych battelek na free , ale to co napisałeś to czysty idiotyzm i brak wiedzy.


Brzydkii

2013-01-21, 17:43
Jak freestyle to polecam Gospela, szczególnie po pijaku. :D




Błażej

2013-01-21, 18:23
Rozrywka dla plebsu

EudezetReprezent

2013-01-21, 18:34
B-B spoko dla ciebie ch*jowy dla mnie zajebisty,teraz obejzalem jeszcze niby freestyle tego gospela ten to jest dopiero ch*jowy,ostry ma moze za madre teksy dla ciebie moze nie dorosles ;)

abdul

2013-01-21, 19:01
na wolnym tylko tede i tylko w plocku

dodalo moj komentarz kurva czy nie?

prof. Matolewicz

2013-01-21, 19:56
Po obejrzeniu 20sek pierwszego filmiki sobie odpuściłem. Te ich teksty mają tyle sensu co te autora "że li papą".

Snejku

2013-01-21, 21:47
@ Voorhees
Wiedziałem, że ktoś to wrzuci :D .
Też kręcę beke z tego free i widziałem chyba wszystkie przeróbki ale ogólnie to szanuję eldoke

bobuniek

2013-01-22, 01:15
To jest ustawione!!!

w taki sposob ze ucza sie tesktow, sami sobie je pisza, dlatego mowia do siebie chlopie itp, zeby nie rymowac z ksywkami i maja zawsze w zapasie jakies rymy, a pozniej jak przychodzi co do czego, to udaja Freestyle, tak samo byl temat o baterii slonecznej, a nawet o niej nie wspomnial, mmmmm wypas:P oczywiscie uzywaja ksyw, no i odpowiadaja na freestyle, ale z nim nie rymuja, mowi ze nie jest cichopek, ok, ale nie ciagnal tego. gdyby chociaz rapowali o czyms co sie wydarzylo przed chwila, a nie teksty a anusa o nie wiadomo czym:)

B-B

2013-01-22, 08:11
EudezetReprezent napisał/a:

B-B spoko dla ciebie ch*jowy dla mnie zajebisty,teraz obejzalem jeszcze niby freestyle tego gospela ten to jest dopiero ch*jowy,ostry ma moze za madre teksy dla ciebie moze nie dorosles ;)



Nooo taaaa "za mądre teksty"? No to poproszę jakiś jego "mądry" tekst z free !

Ja pamiętam to:
"nie chce się sprzedać tak jak Górniak bo jedyne co wiem to że Górniak mnie wk***ia, a dlaczego? Bo ma krzywą p*zde, ta p*zda zakracza ziomuś o mielizne"

albo

"gdy pożeram frytkę patrzą się na mnie krzywo, a frytka, była tu i w barze, posuwał ją Franciszek kozak w autokarze"

No k***a wysokich lotów freestyle ...

Idz sie k***a utop idioto.
OSTR na free pie**oli o niczym byle się rymowało.

Endiegs napisał/a:

Haha w czasach gimbazy słuchałem rapu i jarałem sie tymi białymi murzynami, ale gdy wziąłem do ręki gitarę i uświadomiłem sobie jak trudno jest cokolwiek stworzyć na instrumencie, zrozumiałem, że byle knypek może być raperkiem. Wystarczy jakiś kradziony bit i bełkot z rymami dokładnymi. Do tego w większości kawałków pie**olą o tym samym, a jak od czasu do czasu ktoś nawinie coś mądrzejszego to wszyscy walą sobie konia krzycząc "jaki zajebisty przekaz".

A co do freestylu to rzeczywiście trzeba mieć trochę umiejetności, ale bez przesady. Poskładałbym tych OStrego, Łoniaka i innych ulicznych poetów z palcem w dupie. Pozdrawiam.



Chyba sobie sporo wiek zawyżyłeś w profilu.

Po pierwsze gówniarzu zobacz sobie w Mój profil ile mam lat !
Jestem ostatnim rocznikiem który szedł starą ścieżką edukacji czyli 8 klasowa szkoła podstawowa.
Wieć k***a mać jaka gimbaza w wieku 35 lat ?!

Po drugie i najważniejsze zesrałbyś się, a nie sklecił byś nawet dwóch linijek bez "uje" i "ch*je" (Z resztą nagraj coś "chętnie" posłucham)

Po trzecie nazywaj ku*asa jak tam chcesz, ale walenie konia to nie jest granie na gitarze.

Po czwarte: Usiądź nawet przed komputerem i zrób jakiś dobry bit (pewnie nie wiesz że nie wszystkie podkłady w rapie są robione na kompie ale czego można wymagać od dziecka)

A na koniec to pokażprzyklady "pie**olenia o tym samym"
ch*ja słyszałeś, w dupie byłeś a nawet gówna nie widziałeś !
Powinni ci w tym gimnazjum łeb w kiblu spuścić może byś się ogarnął !

bobuniek napisał/a:

To jest ustawione!!!

w taki sposob ze ucza sie tesktow, sami sobie je pisza, dlatego mowia do siebie chlopie itp, zeby nie rymowac z ksywkami i maja zawsze w zapasie jakies rymy, a pozniej jak przychodzi co do czego, to udaja Freestyle, tak samo byl temat o baterii slonecznej, a nawet o niej nie wspomnial, mmmmm wypas:P oczywiscie uzywaja ksyw, no i odpowiadaja na freestyle, ale z nim nie rymuja, mowi ze nie jest cichopek, ok, ale nie ciagnal tego. gdyby chociaz rapowali o czyms co sie wydarzylo przed chwila, a nie teksty a anusa o nie wiadomo czym:)



Ty też ch*ja wiesz o free !

Jasna sprawa że free się trenuje, więc prosta sprawa że wiele rymów jest wyuczonych, ale sztuką jest przez minute nawijać pod bit którego się nie zna wcześniej a do tego często na temat !
Nie każdy rym pasuje do podkładu !
Posłuchaj WBW a potem się wypowiadaj. Masz tutaj -> /watch?v=Llpxi6e-1_I | /watch?v=aHMziU7jefY

Snejku

2013-01-22, 22:59
Ogólnie gdzieś na sadisticu już była wstawiana sklejka najlepszych wejść polskiego freestylu.
Tutaj jeszcze parę fajnych bitewek:
6:00 najlepsza odpowiedź na pancz jaką słyszałem :D D