18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejebane

wku11 • 2015-07-07, 16:21
Wiecie kiedy na ziemi będzie na prawdę ch*jowo?
Kiedy pokolenie wychowane na minecrafcie, youtuberach i innym gównie zacznie mówić "za naszych czasów wszystko było lepsze".

zgonex

2015-07-07, 16:29
wku11 napisał/a:

Wiecie kiedy na ziemi będzie na prawdę ch*jowo?
Kiedy pokolenie wychowane na minecrafcie, youtuberach i innym gównie zacznie mówić "za naszych czasów wszystko było lepsze".



naprawdę

na pewno

przepisz 100 razy

mi...........80

2015-07-07, 17:45
a nasze wnuki będą się chwalić, "mój dziadek bronił polskiej racji stanu w Afganistanie i Iraku"

BongMan

2015-07-07, 19:32
Ludzie, którzy grają w takie gówno jak minecraft i tak się nie rozmnożą, bo są spasionymi, brzydkimi, pryszczatymi no-lifami :D

daniel5995

2015-07-07, 20:17
@BongMan
To że jesteś spasionym, brzydkim, pryszczatym nolifem nie znaczy że wszyscy są, nawet gracze majnkrafta. Już chyba wolę ich niż Ciebie, przynajmniej będzie co pić.

zgonex

2015-07-07, 20:26
popieram Bongmana, te wszystkie internetowe gierki są dla życiowych sp***olin, które nie wiedza co ze sobą zrobić. nigdy tego nie zrozumiem - człowieku, masz internet. z tutoriali na youtubie i pdfów, których jest od zaj***nia, możesz się nauczyć wszystkiego: programować, obróbki grafiki, filmów, tworzenia konstrukcji 3D, obróbki muzyki, grać na gitarze, skrzypcach, i wielu innych rzeczy, na których można trzepać taką kasę, że głowa boli. możesz pisać maile do ludzi z całego świata i zamiast oglądać wiadomości i słuchać tuska mieć informacje z pierwszej ręki. jest od ch*ja możliwości, ale ty wolisz, jak ta j***na, tępa małpa, grać w jakieś gówno w stylu wowa, lola czy majnkrafta. trzeba być ciężko upośledzonym troglodytą żeby przepie**alać przy tym czas.

mi...........80

2015-07-07, 20:58
Wstyd się mi trochę przyznać ale nie wiem nawet jak to wygląda ten minecraft, jednak bardziej jestem z tych staruszków od Diablo2.

pa...........uj

2015-07-07, 21:51
up na bank się zetknąłeś

crankshaft

2015-07-07, 21:54
zgonex napisał/a:

popieram Bongmana, te wszystkie internetowe gierki są dla życiowych sp***olin, które nie wiedza co ze sobą zrobić. nigdy tego nie zrozumiem - człowieku, masz internet. z tutoriali na youtubie i pdfów, których jest od zaj***nia, możesz się nauczyć wszystkiego: programować, obróbki grafiki, filmów, tworzenia konstrukcji 3D, obróbki muzyki, grać na gitarze, skrzypcach, i wielu innych rzeczy, na których można trzepać taką kasę, że głowa boli. możesz pisać maile do ludzi z całego świata i zamiast oglądać wiadomości i słuchać tuska mieć informacje z pierwszej ręki. jest od ch*ja możliwości, ale ty wolisz, jak ta j***na, tępa małpa, grać w jakieś gówno w stylu wowa, lola czy majnkrafta. trzeba być ciężko upośledzonym troglodytą żeby przepie**alać przy tym czas.



No. A ty jak p*zdą byłeś, tak i jesteś. Prawda?

zgonex

2015-07-07, 22:42
nawet nie wiem co odpisać. nie chce mi się bawić w gierki słowne z 40-letnim koniobijcą. dziewczyna mi stygnie, także wybacz, ale dziś nie pogawędzimy. idź pograć w lola :D

kondzio63221

2015-07-07, 23:03
Na to już chyba niestety za późno. :-( :-(

wku11

2015-07-07, 23:25
zgonex napisał/a:

przepisz 100 razy



100 razy

Coś jeszcze?

BongMan

2015-07-07, 23:31
zgonex napisał/a:

dziewczyna mi stygnie, także wybacz, ale dziś nie pogawędzimy.


No, i jeszcze musisz ją napompować.

zgonex

2015-07-08, 00:29
BongMan napisał/a:


No, i jeszcze musisz ją napompować.



no i dobrze, przynajmniej nie wk***ia jak ta twoja, a z czasem będzie tylko gorzej.

crankshaft

2015-07-08, 11:35
Ty sobie lepiej kup jakieś dobre łatki i klej. Tym się martw, po ch*j się wpie**alasz w czyjeś życie raz kolejny?