18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejebane

wku11 • 2015-07-07, 16:21
Wiecie kiedy na ziemi będzie na prawdę ch*jowo?
Kiedy pokolenie wychowane na minecrafcie, youtuberach i innym gównie zacznie mówić "za naszych czasów wszystko było lepsze".

zgonex

2015-07-08, 11:43
nie pie**ol krank. jakbyś nie chciał żeby ktoś się wpie**alał w twoje życie to nie pisałbyś o sobie na sadolu. włazisz na ring to dostajesz w ryj.

crankshaft

2015-07-08, 12:33
Ale ja nie widzę, żeby tobie ktoś właził. To ty włazisz z buciorami komuś obcemu, pieprzysz o tym, jak ma żyć i się dziwisz, że na ataki personalne ktoś odpowiada? Pamiętaj o jednym, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. W każdym wpisie Bonga czy "trzydziechy" się dopie**alasz bez sensu. No i rodzi się pytanie, z kim ci nie wyszło? Z nią czy z nim? :ciasteczkowy:

Jaki k***a ring? Coś ci się popie**oliło. Sam szukasz zaczepki u ludzi, którzy mają ciebie w dupie. A jak zostaniesz słownie zj***ny to się żalisz. Taki sadolowy Najman z ciebie i tyle.

zgonex

2015-07-08, 14:02
gratuluję logiki, bo w tym przypadku to ty wcinasz sie jak przysłowiowa koszula w dupę z jakimś żałosnym tekstem o piździe. i to ma być słowne zj***nie? człowieku ty jesteś jakiś niedorozwinięty. chyba nikt cię nigdy nie zj***ł. co do bonga to jestem neutralny a trzydziechy po prostu nie lubię. jak widzę, przez najbliższy miesiąc masz sadola tylko do odczytu, to poczytaj sobie dlaczego. i tak dla twojej informacji - wyszło mi, ciągle wychodzi, z nią :)

kalium

2015-07-08, 14:23
Ty i logika? No k***a mać. To jakbyś powiedział, że jesteś brylantem. Bo kiedyś stałeś przy witrynie z drogocennymi rzeczami.

zgonex

2015-07-08, 15:08
powiedział troglodyta, którego 90% postów to jednozdaniowe obelgi. wracaj na budowę spermopiju.

kalium

2015-07-08, 15:13
Ciekawe. To chyba na 4.5 się nadaje?
Dlaczego nie odpowiadasz na zadanie pytanie? Fizyki na poziomie podstawówki nawet brak?

Muniek89

2015-07-09, 05:51
zgonex napisał/a:



naprawdę

na pewno

przepisz 100 razy



haha stary mnie tak uczył, cały zeszyt miałem pozapisywany pojedynczymi słowami po 100 - 200 razy i teraz piszę po prawnie :smiechzula: