18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przegrzebki na starcie czekają na otwarcie.

OpenStreetMaps • 2014-02-13, 11:00
Może i suche ale za to jakie smutne. Scena jak z filmu "CZEKA NA NAS ŚWIAT"


PureWhite

2014-02-15, 18:36
W domu ciuszki wypiorą, poprawią co trzeba i sprzedają na allegro. Każdy sobie radzi jak może i bardzo słusznie.

rew123321

2014-02-15, 20:46
pitarturbull1987 napisał/a:

co w tym śmiesznego? tu trzeba płakać ze ludzie muszą się pchać do taniej odzieży żeby mieć w czym chodzić. a gimb który to nagrywał pewnie ma telefon w abonamencie na mamę.


Większość tych ludzi to nie z biedy tam pędzi.

Polactwo nakupuje na kilogramy a potem wystawia jako nowe w swoim sklepie/kramiku z wielokrotną przebitką...

detheroc

2014-02-22, 19:32
Garrone napisał/a:

Jakie k***a smutne? jaka bieda?! Te baby mają w czym chodzić, a także ich dzieci i wnuki mają w czym chodzić i tylko zwykła pazerność "baby z radomia", instynkt, każe im pchać się jak zwierzęta po jakieś szmaty. Uwierz mi, że nawet jakby miały całe magazyny tych szmat to i tak pchały by się po następne, bo okazja, bo tanio, bo ktoś nas uprzedzi. Widziałeś kiedyś jak karmi się świnie? Tak właśnie wsypuje się buty do wielkich koszów wokół których zgromadzone są te baby. Praktycznie żadna para nie trafia do koszyka, bo są rozchwytywane w powietrzu (i ch*j, że męskie i nie mój rozmiar - okazja). Na tym filmiku nie widać tego zezwierzęcenia. Czy bieda usprawiedliwia wydzieranie sobie telewizora w supermarkecie po promocyjnej cenie i wyzywanie się od kurew? Bardzo się cieszę, z każdego filmiku wyśmiewającego to buractwo.
P.S Nie, nigdy nie byłem na "otwarciu" w co tygodniowy poranek nowej dostawy używanych szmat. Znam z opowieści koleżanki - pracownicy takiego przybytku. Po tym jak 1 raz otworzyła drzwi i została zgnieciona przez te baby, mimo krzyku, drzwi otwieral już "ochroniarz" - koniecznie zatrudniony w sklepie odzieży używanej.



No dokładnie, postkomunistyczna mentalność cebulaka.