18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przedział niespodzianka

Siyey • 2013-09-16, 00:19
Historia autentyczna. Wydarzyła się w lutym tego roku.

Pewnego mroźnego, lutowego piątku wracałem pociągiem ze studiów w Krakowie do Tomaszowa Mazowieckiego.
Udało mi się zająć cały przedział dla siebie, z fajnymi siedzeniami, gniazdkiem, także podróż w asyście filmu z laptopa przebiegała dosyć szybko.
Do docelowej stacji było ok. pół godziny i wtedy wszystko się zaczęło. :)
Skończywszy oglądanie filmu, wstałem w celu schowania lapka i odwróciwszy głowę zauważyłem w drzwiach jakąś kobietę.
Po prostu stała przed zamkniętymi drzwiami i się patrzyła.
Miała około 40 lat, normalnie ubrana, może lekko zapłakana ? W każdym razie machnąłem jej odruchowo ręką, żeby zwyczajnie sobie weszła.
Otworzyła drzwi i pyta "Czy te miejsca są wolne ?
No to odpowiadam, że tak, oczywiście,
wszystkie miejsca są wolne, proszę siadać gdzie Pani chce.

Usiadła na przeciwko mnie, przy oknie. Jedziemy tak ok. 5 minut, a ta kładzie rękę na zamocowanym pod oknem stoliczku.
Mija może minuta i kobieta zwraca się do mnie:
"Złap mnie za rękę". Ja się na nią patrzę, widzę, że coś jest nie tak, ale zaskoczony całą sytuacją udaje mi się wydusić ciche "niee". Nie wiem czemu to powiedziałem,
ale najwidoczniej nie zasługiwała na łapanie za rękę. :D No ale pytam "Co się Pani stało ?".

Ona zaczyna chaotycznie, lekko szlochając, że jedzie do Konina, bo teraz brała rozwód itd. i pokazuje mi palec (chodziło jej pewnie o to, że nie ma obrączki), niby dłonie
ma normalne, ale ten paluch po obrączce wyglądał na mocno zmęczonego życiem, jakiś uschnięty, taki typowy palec baby Jagi. No ale ok, wysłuchałem jej opowieści i jedziemy dalej.
Mija kolejne 5 minut i znów się pyta: "Masz cukierka?". Oczywiście nie miałem, ale szybko w głowie starałem się wymyśleć alternatywę do owego cukierka... Padło jednak na wodę mineralną :D . Ucziciwie chciałem ją poczęstować, ale powiedziała, że bez kubka się nie napije, a całej wody nie chce.

Akurat dojeżdżaliśmy do Tomaszowa, ja zaczynałem się zbierać, a ona gdzieś wyszła. Po wyjściu z pociągu co ciekawe owa babeczka siedziała już w innym przedziale na
kolanach u jakiegoś gościa.


Myślę, że do absurdów dnia codziennego śmiało można to zaliczyć.

~CanesPL

2013-09-16, 00:41
Farciarz. Pogrzeb tego gościa odbył się w następny piątek, za zgodą prokuratora.

Gu...........99

2013-09-16, 00:54
A chwilę później maszynista zatrzymał pociąg i zaczął bić brawo, pasażerowie zaś grać zaczeli na trąbkach...

Siyey

2013-09-16, 01:03
Up
Czekałem na ten komentarz :D

Marcello-

2013-09-16, 01:30
puszczalska dz*wka

podgor5

2013-09-16, 02:36
bylo brac,w dzisiejszych czasach trudno o wyr*chanie milfa

premium122

2013-09-16, 02:54
Cytat:

wracałem pociągiem ze studiów w Krakowie



Cytat:

"Masz cukierka?"




Z jakich kurde studiów wracałeś?Bo nie uwierze ze powiedziała na głos z błędem.
Chciałeś nas oszukać szelmo z gimnazjum.

Anarchangel

2013-09-16, 03:30
Pedał! Szukała pocieszenia, a ten się wystraszył i sp***olił :lol:
Dobrze utrzymana czterdziestka potrafi niezłe sztuczki ...dałbym sobie loda zrobić, wystarczyło zaproponować alternatywę do ssania głupcze!

Klamecki92

2013-09-16, 07:57
Hehe, dodatkowo za Konin piwko :P

le...........65

2013-09-16, 10:12
Heheh ale sp***oliłeś, trzeba było puknąć i mieć udany piątkowy wieczór. No i zawsze miej gumkę w portfelu! Chociaż drugi raz już pewnie Ci się nie przytrafi...

Ronoaro

2013-09-16, 22:37
Całość brzmi jak przeciętny scenariusz w produkcjach pokroju "Podrywacze".

Hrodgar

2013-09-17, 11:01
Gurgul99 napisał/a:

A chwilę później maszynista zatrzymał pociąg i zaczął bić brawo, pasażerowie zaś grać zaczeli na trąbkach...



Indyjska kinematografia :amused:

Sz...........jk

2013-09-17, 17:35
Chciała coś possać, a Ty jej tego nie dałeś :P . Zmarnowałeś okazje na zaliczenie milfa.

SzaraEminencja

2013-09-17, 17:44
Miałem podobną sytuacje, ale gdy już miałem przejść do "rzeczy" obudził mnie dźwięk budzika :/

zejfi

2013-09-17, 17:51
premium122, o jaki ci znowu błąd chodzi?