18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedsmak tego co nas czeka

okar19 • 2012-06-12, 20:07
po dzisiejszym meczu
W roli głównej kibicie z Polski jak i Rosji

Dusz

2012-06-12, 23:49
A nie pie**olcie jak nie wiecie, akurat tak się składa że ruscy z baru to ekipa Zenita St. Petersburg i nie są to zwykłe "Janusze" to że ktoś tam ma ileś lat to nie znaczy że się nie napie**ala po naszej stronie też by się kilku 40+ chuliganów znalazło.

A tak w ogóle to sadistic jest strasznie społeczniacką stroną, nie wiedziałem że tylu pajaców się tu udziela. Ubierzcie rogate czapki, trąbki w dłoń i idźcie świętować a nie w necie pie**olicie.

undermount

2012-06-12, 23:58
vajron napisał/a:

Kuerwa nie ma jak zaatakować jakiegoś 50 letniego grubasa w okularach, który sobie spokojnie piwo pije, a potem się jarać "dokopaliśmy ruskom" :homer:



Tobie to nic nie pasuje, nawet gdbyby lali sie z kibolami z Rosji to ty bys tam widział dziadkow nie winnych, przyjechali z Sierpem i młotem bo osobicie widziałem kilka flag, Jebac Stalinowcow, dobrze ze mamy kiboli.

hepo

2012-06-13, 00:04
franek11 napisał/a:



Zastanawia mnie kto jest większą "k***ą". Facet który stał i pił piwo czy co tam, czy ty Niedorozwinięty, ograniczony i brak własnego toku myślenia. Ludzie przyjechali sobie w spokoju oglądać mecz, ale nie grupka łysych pojebów wolało ich naj***ć bo to "Ruskie".

Tak więc siedź w tym swoim domku, przed swoim monitorem i chociaż nie pisz durnych komentarzy !!!



Co się tak k***a uczepiłeś jednego faceta? Nie obchodzi Cię jak ruscy się zachowują w stosunku do innych ludzi? do polaków, którzy "spokojnie piją sobie piwko" ? Nie interesuje Cię jak oni się zachowują tylko ślepo widzisz to co robią polscy kibice.

PS: Przestań pisać ciągle i to samo jak to internauci siedzą przed komputerkiem i są niedorozwinięci. Ahhhh zapomniałem.... z huśtawki na podwórku też można korzystać z internetu... sorry

oczas

2012-06-13, 00:21
0:46 a niby takie waleczne te szmaty ze strazy miejskiej a tu co!

Miecz

2012-06-13, 00:43
Pisiory! Daley wspierajcie kiboli! Oups, "patriotów"

LICH0

2012-06-13, 01:11
Dobrze, nawet rzekłbym bardzo dobrze!
Zawsze i wszędzie rusek j***ny będzie!

Farmerx

2012-06-13, 05:30
0:45 - A straż wiejska sobie stoi i ogląda...

mjolnir

2012-06-13, 10:47
Napinacze internetowi i hejterzy weźcie w końcu się zmówcie i najebcie kiboli bo wasz płacz już muli jak gówno w klozecie.

mateuszgrk

2012-06-13, 13:39
Od 0:45 strasz miejska stoi i szuka źle zaparkowanych samochodów żeby założyć blokade.

NieWeszles

2012-06-13, 13:42
Szkoda, że któryś rusek nie pchnął nikomu z tych cwaniaków kosy w żebra.

Je...........ny

2012-06-13, 15:50
a dzielna straż miejska się przygląda.

Sz...........or

2012-06-13, 16:06
napie**alają bogu ducha winnych brzuchatych dziadków, walą bez orientu od tyłu, walą gościa z obandażowaną ręką to mnie boli najbardziej, że to poszło w świat,

EdmundKemper

2012-06-13, 17:05
vajron napisał/a:

Kuerwa nie ma jak zaatakować jakiegoś 50 letniego grubasa w okularach, który sobie spokojnie piwo pije, a potem się jarać "dokopaliśmy ruskom" :homer:



Kuerwa nie ma jak zaatakować czterech 40 letnich stewardów, którzy ochraniali mecz, a potem się jarać "dokopaliśmy Polakom" :homer:

siemamumin

2012-06-13, 17:10
Jak powiedział stary góral Polska będzie aż po Ural za Uralem będą Chiny was nie będzie sk***ysyny !