18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedsmak tego co nas czeka

okar19 • 2012-06-12, 20:07
po dzisiejszym meczu
W roli głównej kibicie z Polski jak i Rosji

myx

2012-06-12, 21:42
Ale z was hipokryci kilka dni temu pisaliście żeby polskie kibolstwo wpie.rdoliło bolszewikom a teraz gdy to robią się prz.pie**alacie do nich.

franek11

2012-06-12, 21:46
hepo napisał/a:

DOBRZE RUSKIM k***OM !!!



Zastanawia mnie kto jest większą "k***ą". Facet który stał i pił piwo czy co tam, czy ty Niedorozwinięty, ograniczony i brak własnego toku myślenia. Ludzie przyjechali sobie w spokoju oglądać mecz, ale nie grupka łysych pojebów wolało ich naj***ć bo to "Ruskie".

Tak więc siedź w tym swoim domku, przed swoim monitorem i chociaż nie pisz durnych komentarzy !!!

Mohikan

2012-06-12, 21:47
A miejskie stoją i się przyglądają :D

Szrinker

2012-06-12, 21:48
jak będzie większa zadyma to może jakiś ciekawy materiał na harda wpadnie :D

Pi...........22

2012-06-12, 21:53
Od lat wiadomo że Polacy ruskich nienawidzą. Ja też ich sk***ysynów nie lubie bo mialem okazje osobiscie zobaczyc jakimi są ch*jami. Oni doskonale wiedzą o tym jak Polacy są do nich nastawieni. A z logicznej strony biorąc.. Pchalibyście się gdzieś gdzie wiecie że mozecie dostac wpie**ol? Chociazbym nie wiem jakim kibicem byl, to lubie swoja twarz. Jak przyjezdzaja do Polski to musza liczyc sie ze moga dostac wpiedol. Pomijam juz fakt ze Ci co ich tutaj atakuja to zwykli debile ktorych powinno sie puscic przez komin.

Robsone

2012-06-12, 22:01
Sami zaczęli k***a to mają kontratak. Nasi stewardzi po meczu z Czechami też byli bezbronni.

CopRobo

2012-06-12, 22:06
Gratulacje zwierzęta! Popisaliście się, teraz wracajcie do waszych jakże kolorowych żyć, do zasiłków i tłuczenia się na ustawkach.

cojo100

2012-06-12, 22:08
kazdeko kibola r*chac w dupe po kilka razy !!!!

Apollon

2012-06-12, 22:13
Bydło nie ludzie... Piłka nożna to sport, powinna łączyć narody a nie dzielić.
Polska jak zwykle pokazała klasę na skalę światową, niestety za garstkę niedowartościowanych imbecyli wstydzić musi się cały naród...

or...........ek

2012-06-12, 22:24
jeden drugiego człowieka bije zabija ?? !! ?? czy to jest normalne :/ to jest przede wszystkim smutne dla tych którzy mają serce

Robsone

2012-06-12, 22:32
orellek napisał/a:

to jest przede wszystkim smutne dla tych którzy mają serce



Co Ty robisz na tej stronie człeku.

:idzwch*j:

shadowflame

2012-06-12, 22:46
Apollon napisał/a:

Bydło nie ludzie... Piłka nożna to sport, powinna łączyć narody a nie dzielić.
Polska jak zwykle pokazała klasę na skalę światową, niestety za garstkę niedowartościowanych imbecyli wstydzić musi się cały naród...


Ło k***a jaki super kibic. Wstydzić to się musimy za takich imbecyli jak ty którzy w trakcie narodowego meczu napie**alają komentarze na necie..........................

isotop

2012-06-12, 22:47
Wywieźć tych naszych kochanych "kiboli" do jakiejś zamkniętej strefy z dala od cywilizacji i pozwolić im się wymordować.

gryzly123

2012-06-12, 22:48
Wiedziałem k***a! Teraz po meczu musi być niezły wpie**ol tym wschodnim ch*jom. Otoczenie epickie, straż miejska nic nie widzi, jakiś gościu robi zdjęcia tabletem :amused:

FkUNoob

2012-06-12, 22:49
buractwo jest wszędzie, tylko teraz będzie znów wielki halo że "Polscy kibice" bo wiemy że kibicami to oni nie są pobili bogu ducha winnych kibiców z Rosji