18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciążenie

Dannyk • 2011-05-19, 10:16
Widocznie sztanga była za ciężka :-/


Robster

2011-05-19, 10:27
Wygląda jak fake, a poza tym kompletna prowizorka :D Schyla się do ciężaru, oddycha jakby nurkował no i te cegły, toż to samo powietrze :)

darkenemy

2011-05-19, 10:37
Wydaje mi się że jednak nie fejk. Gość wziął oddech jeszcze przed schyleniem się po ciężar i na tym jednym wdechu zrobił powtórzenie... Niedotlenienie mózgu tak zwane.

*grOOby*

2011-05-19, 10:39
Siłka pierwsza klasa

lllll

2011-05-19, 10:49
To jak z tym rowerzystą, spać po prostu poszedł.

Prozac

2011-05-19, 11:11
podstawowych funkcji zyciowych ten bambus nie potrafi obsluzyc swoim malym mozgiem!!! oddychanie to pierwsza rzecz jakiej sie trzeba nauczyc zaraz po tym jak mija sie wagine matki!!! taka prawda zalosne ze niektorzy sie tego nie ucza.... :D

niejakub

2011-05-19, 11:16
Co to k***a jest? Dwa pustaki i patyk... Lepiej żeby tego Hadkorowy Koksu nie widział...

xgrzegx

2011-05-19, 11:29
lepiej zaczynać ćwiczyć z niczym niż w ogóle nie ćwiczyć ;) ale sam fakt że 2 pustaki i odleciał ! masakra ;D

Dannyk

2011-05-19, 11:46
Cytat:

lepiej zaczynać ćwiczyć z niczym niż w ogóle nie ćwiczyć



dlaczego? Ja wolę czas poświęcać na picie browarów.

sk.

2011-05-19, 11:51
Jak Ci zaczepią dziewczynę to czym ją obronisz? brzuchem czy puszką po piwie?

.:...........:.

2011-05-19, 11:57
Już nic, rozmyśliłem się. :-|

Dannyk

2011-05-19, 12:07
Cytat:

Jak Ci zaczepią dziewczynę to czym ją obronisz? brzuchem czy puszką po piwie?



Nie mam dziewczyny, a skąd wiesz, że wolę bardziej dziewczyny niż młodych chłopców?

mesiash

2011-05-19, 13:24
Cytat:

Co to k***a jest? Dwa pustaki i patyk... Lepiej żeby tego Hadkorowy Koksu nie widział...



trzy pustaki

Ryuk

2011-05-19, 14:52
To się popisał kogucik ;]

mikel1994

2011-05-19, 15:08
Mały przegląd k***a tematu -.-

Tak, rzeczywiście, niedotlenienie mózgu. Ja rozumiem że dużo początkujących źle oddycha przy ćwiczeniach, ale żeby tak próbować -.- porażka.

Cytat:

Co to k***a jest? Dwa pustaki i patyk... Lepiej żeby tego Hadkorowy Koksu nie widział...


Hardkorowy koksu zaczynał na sztangach zrobionych z kół od pociągu. Obejrzyj filmik jak był na starej siłowni którą sam zrobił.

Cytat:

lepiej zaczynać ćwiczyć z niczym niż w ogóle nie ćwiczyć ;) ale sam fakt że 2 pustaki i odleciał ! masakra ;D


połowa tego portalu to nic nie ćwiczące gimbusy, też by odlecieli...

Cytat:

Jak Ci zaczepią dziewczynę to czym ją obronisz? brzuchem czy puszką po piwie?



siłownią obronisz dziewczynę? Gratulacje więc. Skopałby Ci dupę pierwszy lepszy adept sztuk walk po miesiącu treningów. Między innymi dlatego, że po siłowni jesteś cały pospinany. Jeżeli jesteś pospinany, masz mniejszą ruchomość mięśni (pewnie i tak nie wiesz że mięśnie się powinno po treningu rozciągać), przez co tracisz dynamikę i szybkość. I wiadomo - jak nie ma szybkości i dynamiki, nie ma siły. Już nie wspominając o "technice" chłopców z siłowni którzy biorą po 120 na klatę chwaląc się tym koleżankom w klubach.



Swoją drogą - od gościa na filmiku nie wymagałbym wiele. Wygląda jak typowy wieśniak który pół dnia siedzi na polu, stąd ta opalenizna. [/quote]