18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę o ciszę!

~Sunday • 2014-09-29, 15:06
Śpiewak zwraca uwagę publiczności. :amused:


Ba...........yk

2014-09-29, 15:18
Fado k***a!

PatrolZG

2014-09-29, 15:19
To nie artysta, to jakiś wieśniak udający artyste, do tego najprawdopodobniej pedał.

bz...........ue

2014-09-29, 15:28
Gdyby umiał śpiewać, to prawdopodobnie by go słuchali, a tak...

pikpok

2014-09-29, 15:41
@PatrolZG & bzik

Ty w ogóle wiesz kto to jest czy masz niedoj***nie mózgowe? Buty możesz co najwyżej czyścić temu Panu. Przybliżę ci trochę jego postać, bo oprócz tego co ci w tv mówią, nie masz pojęcia o prawdziwej muzyce. To jest Mike Patton, słynny z zespołu Faith No More. A powiedział tak, bo ktoś z widowni go musiał wk***ić, więc zgasił go wskazując na zamknięcie japy, co za tym idzie i zamknięcie twojej japy.

seattle

2014-09-29, 15:45
ale z was lamusy dwaj panowie nade mną, to Mike Patton z zajebistej kapeli Faith No More

FryzjerZG

2014-09-29, 16:19
@pikpok Wow, to Mike Patton, dzięki temu, że śpiewa w Faith No More pikpok i seattle zgodzili by się na rżnięcie w odbyt, w końcu to MIKE PATTON. Mógłby nasrac im na łeb, wszak jest artystą, niebylajakim, gra w Faith No More. Mógłby kazać im pić własny mocz, i by pili, kto by nie pił gdyby Mike Patton mu kazał ? Mike Patton to gwiazda światowego formatu, więc mógłby dymać ich matki, się rozumie, nie jest byle kim, gra w Faith No More. Faith No More to mega zajebista kapela, więc gdyby wszyscy, na czele z Mikem Pattonem spuścili się do kubka, to pipkop by to wypił, wszak to gwiazdy. Mike Patton tak naprawdę mógłby robić co zechce, bo on k***a mać gra w Faith No More !

pikpok

2014-09-29, 16:28
@Fryzjer

Już się zesrałeś? Czy dalej nie wiesz kto to jest Mike Patton? :amused:

FryzjerZG

2014-09-29, 16:31
@up

Wiem kim jest, pie**olonym wsiokiem z mikrofonem w ręku.

PatrolZG

2014-09-29, 16:31
Ok przesłuchałem tą legendę - Faith No More i teraz już wiem czemu nikt ich nie słucha poza ludźmi którzy chcąc się wyróżnić podają ten niszowy zespół jako coś kultowego. Po prostu ta kapela jest ch*jowa, znałem jeden kawałek - easy. Flaki z olejem które od razu w radiu przełączam.

pikpok

2014-09-29, 16:55
@up

Znałeś jeden numer, który i tak jest coverem kapeli Commodores i twierdzisz od razu że jest ch*jowa? Podtrzymuję moje stwierdzenie, że jesteś niedoj***niem mózgowym.

TheMozg01

2014-09-29, 16:56
@Patrol

Jakbyś się trochę znał, to wiedziałbyś że Easy to cover..
Już się domyślam czego Ty ambitnego słuchasz :D

Miles87

2014-09-29, 16:59
Widzę że ostatnio na sadolu sami prawicowcy kryptogeje... Gdzie się jakiś temat nie pojawi to chłopczyki tylko przelewają swoje marzenia senne o r*chaniu w pupsko.
@PatrolZG, FryzjerZG Naprawdę nikogo tu nie interesują wasze gejowskie marzenia. Jak coś to piszcie sobie na prv a nuż któryś zamoczy

Ra...........py

2014-09-29, 17:04
Ja pie**ole pod każdym tematem spiny i bóle dupy weźcie się ogarnijcie :krejzi:

Ki...........ut

2014-09-29, 17:04
Dobra tam k***a, po ch*j ta spina, jeśli dla kogoś Patton jest ch*jowy to co z tego? j***ć to, ja chłopa szanuje za Mr Bungle i to co wyprawiał swego czasu z Zornem, a że komuś to nie podchodzi to pie**oli mnie serdecznie, ludzie przejmujący się opinią innych mają chyba za łatwo w życiu że tracą czas na takie spiny.