18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę o ciszę!

~Sunday • 2014-09-29, 15:06
Śpiewak zwraca uwagę publiczności. :amused:


Nuke17

2014-09-29, 18:33
Szczerze mówiąc to nieraz dużo ciekawsze są komentarze w których użytkownicy się spinają niż sam post dlatego nawet jak post jest ch*jowy to i tak podglądam komentarze :D

PatrolZG

2014-09-29, 18:47
pikpok napisał/a:

@up

Znałeś jeden numer, który i tak jest coverem kapeli Commodores i twierdzisz od razu że jest ch*jowa? Podtrzymuję moje stwierdzenie, że jesteś niedoj***niem mózgowym.



Napisałem ćwoku niedoj***ny mózgowo że przesłuchałem kilka. Skoro ich jedynym hitem jest jeden zj***ny cover to znaczy ze są bardziej ch*jowi niż myślałem.

Lyck

2014-09-29, 19:07
Na ch*j mu ten mikrofon, skro bez słychać go równie wyraźnie

Kopalny

2014-09-29, 19:15
Patton nie był złym wokalistą, ale teraz widać, ze mózg mu się wyj***ł ostatecznie. jak chce ciszy niech sobie pod kołdrą podśpiewuje swoje ch*jowe balladki. I jaki arogancki buc, żeby się tak do ludzi, którzy go utrzymują zwracać.

Lares86

2014-09-29, 21:47
W dupie mam tego pedałka, nie wiem kim jest, i nie chcę wiedzieć. Zasrane pedały się zalęgły na sadolu i się panoszą, i bronią swoich spedalonych idoli. Sram na was Cioty!

mare30ks

2014-09-29, 21:50
PatrolZG natychmiast zidentyfikowal orientacje muzyka po 26 sekundowym wystepie, az dziwne ze nie dodal ze lewak, to ulubiona obelga jego i reszty prawdz**kow :)
no ale jakby jhakis jego ulubiony raper czy inny tede poslal komus pare k*** to pewnie by pial z zachwytu :)

hgh

2014-09-29, 21:56
Nie zadzierajcie z pikpokiem bo dostaniecie wpie**ol od pozostałych gruppies zespołu Faith no more.

Architeuthis Dux

2014-09-29, 22:06
Mike ma po prostu bardzo niebywały sposób bycia i takie akcje są u niego normalne stad entuzjastyczna reakcja publiczności. Jest mocnym przestrzałem i utalentowanym muzykiem. A Ci co spinają dupy muszą się trochę muzycznie dokształcić. Albo nie, zostańcie dalej ignorantami.
:kawa:

PatrolZG

2014-09-29, 22:07
mare30ks napisał/a:

PatrolZG natychmiast zidentyfikowal orientacje muzyka po 26 sekundowym wystepie, az dziwne ze nie dodal ze lewak, to ulubiona obelga jego i reszty prawdz**kow :)
no ale jakby jhakis jego ulubiony raper czy inny tede poslal komus pare k*** to pewnie by pial z zachwytu :)



Rap jest ch*jowy jak koleś z tego filmiku. Kolejny lewacki pedał z niedoj***niem mózgowym, narobiło się tego :/

Blurey

2014-09-29, 23:23
pikpok - typowy kuc.