18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę, a jednak idzie!

P(r)OLAND • 2013-05-11, 19:49

Nie mogłem sobie odmówić przy okazji.
Nie połowę, a całą straż bym wyj***ł w piździec.

PROLAND - mówi jak jest. Nowy York.
A no i standardowo:
Szukałem, a jak było to ch*jowo otagowane :terror:

CYPRIAN

2013-05-11, 20:00
na początku zasrana straż miejska miała zbierać boble po kundlach itp a wszyscy wiemy czym sie zajmują ,jak nie śpią to fotoradar

janekl125

2013-05-11, 20:13
Straż Miejsca nie zniknie, chociażby petycję podpisało pierdyliard obywateli... $$$

SadystycznyRoman

2013-05-11, 20:19
Straż miejska jest bez sensu, chodzą tacy, przypie**alają się do wszystkiego, a jak ktoś by się napie**alał na ich oczach albo gwałcił to staną z boku i zadzwonią po policję, bo przecież do ich zadań nie należy łapanie tego typu przestępców...

Ziemba91

2013-05-11, 20:28
Dalej, łykajcie lemingi propagandę Palikota! Ryżego wały zostały połknięte do ostatniej kropli to kolejny pajac się znalazł którego gówno też łykniecie. Większość ludzi narzeka na SM (i dobrze) tylko ile znajdzie się osób, które zagłosują na Janusza Palikota tylko ze względu na takie akcje jak ta wyżej, czy legalizacja marihuaniny. Wiadomo że jest to partia-poborca ludzi którzy już nie oddadzą głosu na PO. Przyjdzie co do czego to przy głosowaniach i tak się dogadają jak starzy znajomi. W tym kraju nie może się cokolwiek zmienić jeśli głosuje się na te same ryje od 20 lat. Już był każdy u władzy i tylko same afery. Wszystkie te gówno warte partie tworzą jedną wielką mafie. Sprytnie wymieniają się stołkami, a to my głosując na nich wychodzimy na tępaków...

RockyWood

2013-05-11, 21:11
niech zlikwidują - ale na ich miejsce będą musieli pojawić się inni. np policjanci którzy TEŻ będą zakładali blokady i ...wlepiali mandaty. STRASZNE co nie? A ten pajac co wyjechał ze zbieraniem bezdomnych to doj***ł do pieca. NIECH SAM ICH ZBIERA chyba że mu się podoba taki widok w mieście, które powinno być chlubą a nie chlewem.

cerastes

2013-05-12, 00:38
Zlikwidować Wp*zdu !!!

Ar...........ch

2013-05-12, 11:21
co się stało z jej nosem?!

maaateeusz

2013-05-12, 12:09
Zgadzam się, że trzeba ich wyj***ć w p*zdu, ale co do populizmu to prezydent Krakowa ma rację. Jak trzeba było bronić byle klechę to Palikot był pierwszy, później boom na ateizm i znów Palikot na czele. Identyczna sytuacja z legalizacją Marihuany, z popieraniem lewaków i teraz ze strażą miejską. Powoli rozpędu nabiera projekt "Piwo pod chmurką" i niedługo również Palikot go poprze...

Sessvisto

2013-05-13, 00:43
SadystycznyRoman napisał/a:

albo gwałcił to staną z boku i zadzwonią po policję



chcesz nam o czymś opowiedzieć?

Numernabis

2013-05-13, 00:43
Wyj***ć ich, nie było sm to było ch*jowo, jest sm jest nadal ch*jowo a do tego wk***iają całe miasto

ni...........ne

2013-05-13, 00:48
Do straży idą ci co są za głupi żeby być policjantami (ewentualnie za grubi), lub mają coś nie tak z głową i to jest najgorsze.

habi

2013-05-13, 00:50
ale co ma do tego Chrzanów to ja nie wiem. Ich już dawno wyj***li z miasta