18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę, a jednak idzie!

P(r)OLAND • 2013-05-11, 19:49

Nie mogłem sobie odmówić przy okazji.
Nie połowę, a całą straż bym wyj***ł w piździec.

PROLAND - mówi jak jest. Nowy York.
A no i standardowo:
Szukałem, a jak było to ch*jowo otagowane :terror:

Filipck

2013-05-13, 01:21
Ta badzcie lemingami i myslcie ze nagle Palikotowi zaczela przeszkadzac SM. Jakos dziwnym trafem jak inna mniej "medialna" partia robila takie akcje to w TV cichutko

stahkh

2013-05-13, 01:41
I wszystkie argumenty przeciwko straży wymienione w tym filmie są argumentami za jej utrzymaniem.

Abstrah*jąc od kosztów. Do tego potrzebne są dokładne wyliczenia, którymi niestety nie dysponuję, a w mediach też takich nie uraczysz.

MisiuSW

2013-05-13, 02:05
Nie ma piwa za palignojów.

MasterMefisto

2013-05-13, 06:45
Wow :D

Podali tutaj info, na temat ich interwencji, których było 4950 zł(ponad) a utrzymanie ich to ponad 30 000 000 zł. k***A, ponad 6 000 zł za interwencje :D poj***ni, czyli upomnienie jednego właściciela pieska to koszt 6 000 :D

A dlaczego ich k***a nie lubię ?

Mieliśmy na osiedlu pajaca, że jak nie wsadziłeś ID za szybę to ch*j kleił naklejki. Gadam z znajomym policjantem, i pytam się gdzie to zgłosić, to mówi, że do straży miejskiej :D

To k***a dzwonie do pajacy, opisuje sytuacje, a dyspozytor dosłownie - zadzwoń SE pan na policje 997 i jeb słuchawką ... NO k***A do piekła z ch*jami

snik0

2013-05-13, 08:35
Rajcujecie się likwidacjami straży miejskiej jak lemingi łykające pelikany a już dawno ich główne obowiązki nabijania skarbony przejęły jednostki ITD.

Tylko że teraz pieniążki z waszych mandatów zamiast przez straż miejską napychać kapsy miast to przez ITD napychają kapsę ryżemu ch*jowi.

KlinikaAborcyjna

2013-05-13, 08:48
Up
To nie tak SM działa na terenie miasta gdzie ITD ch*j może zrobić .

torro

2013-05-13, 09:27
P(r)OLAND napisał/a:


Nie połowę, a całą straż bym wyj***ł w piździec.


Musisz mieć duże libido...

pi...........ka

2013-05-13, 10:21
to nie wina strazy miejskiej ze nie mozna pic w terenie tylko utroju , a po drugie jakby nagle okazalo sie ze w ch00j ludzi lubi gwalcic nastolatki w centrum warszawy to palikot tez by to poparł on chce tylko waszych glosow a ma na was wyj3bane dalny, jestes glupi ze tego nie widzicie, no ale ciezko cos zobaczyc jak w pieknym kolorowym ledowym telewizorze mienia sie co chwila rozne piekne obrazki nad ktorymi nawet dluzej nie dacie rady pomyslec, wylaczcie to gowno analne p*zdy

camson

2013-05-13, 11:33
ch*j do dupy niespełnionym policjantom, darmozjadom, którzy w każdym ludzkim działaniu widzą problem i chcą z tego rozliczać.

U mnie pod blokiem jest spory parking. Jednak mimo to nie starcza miejsca dla wszystkich i część z ludzi stawia obok parkingu na trawie. Wcześniej można było chociaż postawić wzdłuż chodnika pod blokiem, ale wstawiono zakaz. Osobiście mam garaż, ale pewnego dnia był zastawiony przez auto straży miejskiej. Wracałem wtedy z roboty i bezczelnie postawiłem na trawie tuż obok ich auta, w którym oczywiście nikogo nie było i obserwowałem rozwój sytuacji z okna. Oczywiście jak przyjechałem zrobiłem dokładne zdjęcie z godziną, gdy przyjechałem i gdy panowie wracali do auta. Około godziny później, gdy jaśnie państwo wrócili od razu zaczęli cykać zdjęcia i zabierać się do pisania. Gdy wtedy wyszedłem i dałem porządną zjebę, że rozliczają ludzi z niewłaściwego parkowania, a sami zastawiają garaże, a niekiedy inne auta to zawinęli się szybciutko, ale duma jednego z nich doprowadziła sprawę do sądu, gdy powiedziałem, że nie mam zamiaru nic płacić- ani mandatu za parkowanie, ani za obrazę "funkcjunariusza".

Sprawę wygrałem (bez żadnych porad prawniczych itp), strażnik, który wniósł oskarżenie zawieszony, przeprosiny od ich przełożonego i do dzisiaj spokój nawet, gdy moje auto stoi na trawce obok- inni wciąż za to wyrywają papierki (Dodam, że ten kawałek trawnika już dawno miał być oddany pod parking, ale oczywiście nie ma komu tego zrobić nie wspominając o pie**olonym namalowaniu linii na już istniejącym).

Pedobear69

2013-05-13, 14:11
Ziemba91 napisał/a:

Dalej, łykajcie lemingi propagandę Palikota! Ryżego wały zostały połknięte do ostatniej kropli to kolejny pajac się znalazł którego gówno też łykniecie. Większość ludzi narzeka na SM (i dobrze) tylko ile znajdzie się osób, które zagłosują na Janusza Palikota tylko ze względu na takie akcje jak ta wyżej, czy legalizacja marihuaniny. Wiadomo że jest to partia-poborca ludzi którzy już nie oddadzą głosu na PO. Przyjdzie co do czego to przy głosowaniach i tak się dogadają jak starzy znajomi. W tym kraju nie może się cokolwiek zmienić jeśli głosuje się na te same ryje od 20 lat. Już był każdy u władzy i tylko same afery. Wszystkie te gówno warte partie tworzą jedną wielką mafie. Sprytnie wymieniają się stołkami, a to my głosując na nich wychodzimy na tępaków...

Dobra, wiemy k***a, Korwin Akbar! Ten pajac Korwin już był w rządzie.



SM do likwidacji oby jak najszybciej.

Ziemba91

2013-05-13, 14:55
Pedobear69 napisał/a:

Dobra, wiemy k***a, Korwin Akbar! Ten pajac Korwin już był w rządzie.



SM do likwidacji oby jak najszybciej.




:lodowka: Czytać ze zrozumieniem to Ty nie umiesz... a co do JKM to kiedy był w rządzie i dlaczego z niego wyfrunął? Ustawa o SB coś Ci mówi ? Nocna zmiana ? Co do pajaca to najprawdziwszego widujesz w lustrze. Jeden z niewielu, który miał jaja żeby ten syf wyj***ć, a sam został wyj***ny. Co Ty takiego zrobiłeś dla tego kraju ?


Widzę, że zaczyna się robić ludziom w głowach taka sama gównopapka medialna. Jak nie jesteś za PO to jesteś za PiSem i co, teraz jak nie jesteś za żadną partia wchodzącą w skład sejmu to MUSISZ być za Korwinem . Do przodu ograniczone mózgi!!! Na wybory PO, PiS, Palikot i inne najebańce czekają żeby się nażreć jeszcze bardziej!

uzbek23

2013-05-13, 15:06
Ale się ubawiłem: "złapali 350 wlascicieli psow nie sprzatajcych odchodow", ale kurna bohaterzy :D

dzul

2013-05-13, 20:06
za 1000zl miasto by posprzątałoby kupy po tych 400 psach. za 50 tys odmalowaliby sciany po graficiarzach i maja zaoszczędzone ponad 29 mil.

Yogii26

2013-05-13, 22:13
A nawet jeśli usuną straż miejską to większość z tych strażników najprawdopodobniej przejdzie do policji (po kursach lub nie) i będą mieć jeszcze większą swobodę działania.