18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Projekt - Zrób to sam :D

kontownik • 2013-05-28, 23:08
Jako że zaczyna się sezon grillowy i producenci prześcigają się w pomysłach na najlepszego grilla :>
postanowiłem zbudować go sam

na chwile obecną grill nie jest jeszcze skończony ale myślę że na dniach go skończę być może jutro :) wtedy dorzucę zdjęcia gotowego produktu :>

skład:
Butla LPG ch*j wie ile litrów :D 50x35cm
Nogi od maszyny do szycia SINGER
2x profil 1,7m
deseczki :>
















Boskwiat

2013-05-29, 00:17
A ja ciągle z grillem z bębna od pralki. Chyba czas na coś nowego ;]

WP...........PR

2013-05-29, 00:18
Za materiał własny leci piwko.

Panowie najlepszy materiał na grilla to bęben ze starej pralki. Sam taki zmajstrowałem i sobie chwalę. Od 4 lat grilluje i jest nie do zaj***nia. Gówno z marketu rozpadało się po dwóch sezonach.

Diax i nie zdążycie wypić drugiego piwka i już zrobione.

Wrzucił bym fotki tylko jest na działce.

JH...........DS

2013-05-29, 00:21
no pech, że akurat nie mam żadnej butli gazowej, ale za to mam zbędną muszlę klozetową. Jak myślisz inżynierze, nada się? Nie wyjdzie później z tego gównianie jedzenie?

!Timon

2013-05-29, 00:24
@chlop
Oczywiście, że można kupić taki grill i wyjdzie taniej. Listonosz może dzieci spłodzić a sąsiad żonę zabawiać. Po co się męczyć?

Dawer17pl

2013-05-29, 00:26
ma ktoś golfa w gazie na sprzedaż ? ... grilla bym zrobił

Uuk

2013-05-29, 00:51
Mam siostrę na wydaniu. Co Ty na to... szwagier?

blezio

2013-05-29, 00:54
Bardzo ładny grill.

czeski

2013-05-29, 00:56
Nie jestem ekspertem ale chyba warto by było pomyśleć o systemie wentylacji: komin (oczywiście z regulacją otwarcia) i otworki przez które będzie się dostawało powietrze.
Piwko leci.

kontownik

2013-05-29, 01:04
Uuk napisał/a:

Mam siostrę na wydaniu. Co Ty na to... szwagier?



wiek? imie? link na fb

czeski napisał/a:

Nie jestem ekspertem ale chyba warto by było pomyśleć o systemie wentylacji: komin (oczywiście z regulacją otwarcia) i otworki przez które będzie się dostawało powietrze.
Piwko leci.



Planu na komin nie ma bo jak dym będzie za wysoko to nie będzie odstraszał komarów :> ale za to będzie zamontowana regulowana zaślepka na wylocie

ekh!

2013-05-29, 01:21
Łap piwko na przechrzczenie nowego grilla ;) Od siebie mogę dodać, że sam mam takiego grilla w połączeniu z wędzarnia i sprawdza się w zupełności, no i blacha trzyma już z 5-6 sezon, a wygląda na to, że wytrzyma co najmniej drugie tyle ;)

grubasm

2013-05-29, 01:22
Najlepsze grille to były te zrobione z bębna od pralki. Chyba każdy "Andrzej złota rączka" takiego Tworzył :D

matiskate

2013-05-29, 02:42
Fajna rzecz, a jak wypie**alasz popiół z tego? - Za kolejną rzecz do listy "Jak wykorzystać nogi maszyny do szycia Singer" leci piwko :D (Ja mam mini-biurko z tej maszyny.)

kontownik

2013-05-29, 04:57
matiskate napisał/a:

Fajna rzecz, a jak wypie**alasz popiół z tego? - Za kolejną rzecz do listy "Jak wykorzystać nogi maszyny do szycia Singer" leci piwko :D (Ja mam mini-biurko z tej maszyny.)



jako że dopiero skończyłem pić wódeczkę typu stock

stwierdzam że popiół to będę wyrzucał poprzez jakąś łopatkę :>

Szycha929

2013-05-29, 07:36
ale o czym my tu rozmawiamy?

to jest kwejk czy o choooy chodzi?

gdyby nie dział hard to raczej nie wchodził bym tu na serwis

Vendal

2013-05-29, 09:59
kustoszpan napisał/a:

A od siebie dodam, pomyśl nad wykorzystaniem tego "pedała nożnego" z maszyny do szycia, żeby jakoś sztucznie podsycać żar od dołu :) Myślę że jakaś frajda by była z takiej ciekawostki technologicznej.
Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć!



Może być coś takiego. Rysowałem na szybko więc arcydzieło to to nie jest.