18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profanacja świętej róży z limy...

Halman • 2023-07-16, 08:59

bezbożny jankes...

Antypolak666

2023-07-16, 23:45
Typowy argument prawackich tępych psów jak się kończą te logiczne, a kończą się szybko.

A mUzUłMaNoM bYś TaK NiE pOwIEdZiAł

Albo

tO JeĆ tAm Do NiCh

Co za sk***iałe plemię tępych knurów z bebechami...

Anal_Intruder_69

2023-07-17, 03:16
Antypolak666 napisał/a:

Typowy argument prawackich tępych psów jak się kończą te logiczne, a kończą się szybko.
A mUzUłMaNoM bYś TaK NiE pOwIEdZiAł
Albo
tO JeĆ tAm Do NiCh
Co za sk***iałe plemię tępych knurów z bebechami...



To że jesteś tutejszym trollem (chyba jeszcze ch*jowszym od loaloa, o ile to nie ty albo jakieś inne ruskie gówno, nieważne), to robisz to mega słabo. To już nie jest tak ch*jowe, że aż śmieszne, to nie jest tak ch*jowe, że wkurzające, obrazoburcze, prowokacyjne. To jest po prostu zwyczajnie ch*jowe. I tyle. Jesteś nawet zbyt głupi żeby wk***iać ludzi. Dramat i samozaoranie przegrywie.

Weź k***a wyjdź na spacer, może do jakiejś knajpki z kimś... Nie wiem, zrób coś ze sobą bo to, co tu wysrywasz jest bardziej żałosne niż denerwujące. Serio. Chyba będę musiał zaprosić pana na kwejka :-/

mazga50

2023-07-17, 04:55
Ej, jak uciszyć to żydowskie ścierwo (antypolak666 itp gówna)?

TurboKaczka

2023-07-17, 10:34
flejtuch napisał/a:

Czemu zawsze te p*zdy posągi katolickie niszczą ??



bardzo dobrze, poniewaz stawianie posągów świętych to bałwochwalstwo, które ten pie**olony satanistyczny Watykan popiera. j***na mafia. Tłuste świnie obwieszone złotem. To nie ma nic wspólnego z prawdziwą wiarą chrześcijańską

vodka81

2023-07-17, 10:54
lokal.szczecin napisał/a:

ale dlaczego? mi oni nie przeszkadzaja, chcesz isc do kosciola to idz nie to nie. nie nachodza cie w domu jak jechowi i nie wywoluja wojen jak islamisci, no i nie morduja
a google mowi ze islamistow jest wiecej na swiecie czyji nie sa najliczniejsci jak piszesz.



jehowi nie stawiają wszędzie zj***nych posążków i ołtarzyków dla swojego zmyślonego bóstwa i nie musze na to gówno patrzeć
albo nie blokują ulic procesjami i innymi zj***nymi pielgrzymkami, nie wpie**alają się w politykę, nie zaglądają mi do kieszeni...
a co do wojen religijnych to najwięcej właśnie zaczęli katole XD

Andre1945

2023-07-17, 15:21
Sadole: hurr durr biały menszczyzna jest psześladowany i wysmiewany
Też sadole: haha, j***ć katoli

zotrix

2023-07-17, 15:21
Batman_ napisał/a:

5114 49



do przedszkola wracaj bo nie masz pojęcia o czym piszesz

darek1234

2023-07-17, 20:21
SkoPio1 napisał/a:

buddyzm – 6.6% (7,13%)



Buddyzm nie jest religią

Halrnan napisał/a:

ubeckie k***y z wyborczej i innych stalinowskich nor - ciekawe ile mają kont na sadolu na takie okazje, by tworzyć wrażenie powszechnego antyklerykalizmu.



pie**olisz. Widać jak na dłoni ile dzieciaków chodzi na religię, zajrzyj do statystyk choćby w łódzkim, albo popytaj w szkołach