18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profanacja świętej róży z limy...

Halman • 2023-07-16, 08:59

bezbożny jankes...

frytburger.z.paprykarzem

2023-07-16, 19:21
lokal.szczecin napisał/a:

nie wywoluja wojen jak islamisci, no i nie morduja.



Historię widzę to za Czarnka się uczyłeś...
Nawet Koran powstał z powodu sk***ielstwa chrześcijan.


itemeczek

2023-07-16, 20:04
flejtuch napisał/a:

Czemu zawsze te p*zdy posągi katolickie niszczą ??



Bo w kraju arabskim skonczyło by się co najmniej na jakimś publicznym biczowaniu lub gorzej

mi...........pl

2023-07-16, 20:16
Polacy!!! Do grabi najedziemy na belzebubaba z poganskiej ameryki. Pakować chleby w tobołki, napitki do skórzanych worków. Do boju!!!
Przecie to Nasza królowa padła!

Polacy!!! Do grabi najedziemy na belzebubaba z poganskiej ameryki. Pakować chleby w tobołki, napitki do skórzanych worków. Do boju!!!
Przecie to Nasza królowa padła!

flejtuch napisał/a:

Czemu zawsze te p*zdy posągi katolickie niszczą ??



Bo katolik to największa zaraża tego świata od 2 tys lat niszczy i hamuje świat. Jak wyskoczysz jeden z drugim z jakiś pie**oleniem to mam po 100 argumentów z historii świata mówiące o mojej racji!!! Gdyby nie ta poj***na religia to byśmy już mieszkali w innym wszechświecie, ale narazie przez nich to nawet nie ogarniamy obecnego.

El Caudillo

2023-07-16, 20:27
Antypolak666 napisał/a:

Nie każdy bohater nosi pelerynę.
Powinien jeszcze nasrać na tym.
Chrześcijanie na arenę!



Sranie / Arena czy ty aby nie marzysz o głównej platformie na jakiejś Love Paradzie :D ?

pixastudio

2023-07-16, 20:49
lokal.szczecin napisał/a:

ale dlaczego? mi oni nie przeszkadzaja, chcesz isc do kosciola to idz nie to nie. nie nachodza cie w domu jak jechowi i nie wywoluja wojen jak islamisci, no i nie morduja
a google mowi ze islamistow jest wiecej na swiecie czyji nie sa najliczniejsci jak piszesz.



Ksiądz katolicki przychodzi co rok a jechowych nie widziałem już z 20 lat. Wyprawy krzyżowe, święta inkwizycja? Nawet dzisiaj chrześcijanie biją się między sobą o to kto ma żarówkę wymienić w kościele na Golgocie.

Folur

2023-07-16, 20:51
lokal.szczecin napisał/a:

ale dlaczego? mi oni nie przeszkadzaja, chcesz isc do kosciola to idz nie to nie. nie nachodza cie w domu jak jechowi i nie wywoluja wojen jak islamisci, no i nie morduja
a google mowi ze islamistow jest wiecej na swiecie czyji nie sa najliczniejsci jak piszesz.



sieją homofobie, zacofanie i uwsteczniają Państwo Polskie przez wybieranie do rządu partii Jarka - mało???

pixastudio

2023-07-16, 20:52
itemeczek napisał/a:

Bo w kraju arabskim skonczyło by się co najmniej na jakimś publicznym biczowaniu lub gorzej



Pokaż mi w kraju arabskim jakieś posągi muzułmańskie :D

Trunek

2023-07-16, 21:04
flejtuch napisał/a:

Czemu zawsze te p*zdy posągi katolickie niszczą ??



Bo katolicy się nie odwiną. Jakby muslimom tak cwaniakowali, to by mieli dużą szansę wylądować na hardzie.

frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Historię widzę to za Czarnka się uczyłeś...
Nawet Koran powstał z powodu sk***ielstwa chrześcijan.



Najbardziej mnie rozwalają ci humaniści na sadisticu XD.

Jakby chrześcijanie nie opanowali Europy, to byśmy mieli standardy rzymskie: Zresztą powracały notorycznie: to u komunistów, to u nazistów, nawet te podboje chrześcijan były oparte o klasyczną konwencję dominacji(tylko że religia to ograniczała).

Prawda jest taka że bez chrześcijan byśmy mieli ch*jnie a nie cywilizacje.

majeńka napisał/a:

Za długi zestaw takich właśnie akcji święty Wojciech został świętym. Więc bądzmy konsekwentni, ten gościu dobrze zrobił.



To idź mu zrobić loda, czy jak wy tam swoich świętych czcicie.

PieronJasnySzlag

2023-07-16, 21:06
Ale tu wywaliło komuszego czerwonego ścierwa, ha tfu na was czerwone podludzie.
Za niedługo już nawet karte z bankomatu będziemy mieli podpiętą do linii ideologicznej eurokomuchów ale przygłupy i tak wszystko będą zwalać na kościół :lol:

SkoPio1

2023-07-16, 21:23
wojtas09999 napisał/a:

Zamontowali kamerę by monitować pomnik



Tak. No i?
Podaj przepis (prawa naturalnego), że tak nie wolno.

Bambrych napisał/a:



Ale jesteś spedalony i głupi. A kozojebcy?




Na drugim miejscu.

Bambrych napisał/a:



A curry jady?



Na trzecim.
:-)

Cipczan

2023-07-16, 21:54
boogiehash napisał/a:

Szkoda że to nie pomnik jot pe dwa



Spal koran i opublikuj to na YT. Jeszcze k***o zatęsknisz za polskimi świętymi.

XDominator

2023-07-16, 22:07
Batman_ napisał/a:

Bo katole to najliczniejsza zaraza na świecie



nie katole tylko muzułmanie

gen.T.Rozwadowski

2023-07-16, 22:18
majeńka napisał/a:

Za długi zestaw takich właśnie akcji święty Wojciech został świętym. Więc bądzmy konsekwentni, ten gościu dobrze zrobił.



Jebnij się w czerep.
Wojciech pejsatym psuł rynek handlu słowiańskimi niewolnikami, którego centrum znajdowało się w jego ojczyźnie - w czeskiej Pradze. Dlatego dali w łapę komu trzeba, aby Wojciecha spacyfikować.
Jesteś pejsem czy potomkiem handlarzy niewolnikami?

BękartProboszcza

2023-07-16, 22:33
Batman_ napisał/a:

Bo katole to najliczniejsza zaraza na świecie




Niestety to prawda , a dzieciarnia i klakierzy a sadola to banda sp***olin 800plus którzy już zapomnieli co to zamordyzm i sp***olenie władzy socjalistycznej . Jarek z ekipą funduje nam kolejny totalitaryzm w połączeniu z czarnymi pedofilami a matoły im jeszcze poklaskują .

WielkiIWspanialy

2023-07-16, 22:39
Batman_ napisał/a:

Bo katole to najliczniejsza zaraza na świecie



Pamiętaj, że takie posągi nie są wyłącznie symbolem religijnym, ale również kulturowym i historycznym.