18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prof. Wolniewicz ''antyrasiści'' tropią tylko białych!

Patriotyczny • 2015-04-05, 18:47
Ponad 2 minuty na temat organizacji ''antyrasistowskich'', które zgłaszają komentarze z Sadistica i nie tylko, jako ''mowę nienawiści''. Prof. dr hab filozofii Bogusław Wolniewicz, wyjaśni nam z kim tak naprawdę mamy do czynienia. Radzę każdemu Sadolowi zapamiętać te słowa do końca życia i w razie czego jakby padł ofiarą tych anty-białych prześladowań, to powoływać się na nie.

Proszę uprzejmie nie usuwać tego, ponieważ to bezcenne słowa, uzupełniające debatę na Sadisticu w kontekście ostatnich akcji, tak zwanych organizacji ''antyrasistowskich'', które tropią tylko ''białych rasistów'' i ''antysemitów'', za to nigdy Murzynów rasistów i Żydów antypolaków. To bardzo istotne, kiedy chce się naprawdę walczyć z rasizmem, a nie tylko prześladować białych ludzi.

QuaPL

2015-04-06, 12:11
Nienawidzę komunistów i nie obchodzi czy dobrze gada. Komuch jest komuchem i nie zasługuje na mój szacunek.

Mimo, że jestem daleki od lewicowych poglądów, to także jak Grzegorz.C nie czaję co jest gorszego w tym, że ktoś ma inny kolor skóry (mam nadzieję, że dobrze to odebrałem). Oczywiście potępiam to co robią (złego), ale sami na to im pozwalamy i do tego się przyczyniliśmy. Chciałbym zauważyć, że każdy słucha jakiejś muzyki: rocka, metalu, rapu itp. A bez Murzynów by tego nie było. Zaraz pewnie się znajdą tacy, co prześledzą moje komentarze i mi będą wytykać, że sam nie jestem lepszy. Ale zawsze to co pisałem, odnosiło się to do konkretnych sytuacji. Do tego tak się cieszycie, że jesteście biali, a ludzie tej samej rasy wysadzają się w powietrze, wrzeszcząc "Bóg jest wielki".

@Ambroży

To, że on teraz "nic nie robi", nie oznacza, że jest nierobem. Ja też mam teraz dużo wolnego czasu, bo pracuję na budowie i teraz jest przerwa, jak się udaje to się na chwilę gdzieś załapię, ale ogólnie mam "wolne".