18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prof. Wolniewicz ''antyrasiści'' tropią tylko białych!

Patriotyczny • 2015-04-05, 18:47
Ponad 2 minuty na temat organizacji ''antyrasistowskich'', które zgłaszają komentarze z Sadistica i nie tylko, jako ''mowę nienawiści''. Prof. dr hab filozofii Bogusław Wolniewicz, wyjaśni nam z kim tak naprawdę mamy do czynienia. Radzę każdemu Sadolowi zapamiętać te słowa do końca życia i w razie czego jakby padł ofiarą tych anty-białych prześladowań, to powoływać się na nie.

Proszę uprzejmie nie usuwać tego, ponieważ to bezcenne słowa, uzupełniające debatę na Sadisticu w kontekście ostatnich akcji, tak zwanych organizacji ''antyrasistowskich'', które tropią tylko ''białych rasistów'' i ''antysemitów'', za to nigdy Murzynów rasistów i Żydów antypolaków. To bardzo istotne, kiedy chce się naprawdę walczyć z rasizmem, a nie tylko prześladować białych ludzi.

FranCessc

2015-04-05, 22:48
Grzesiu jeśli chcesz wymagać czegokolwiek od innych użytkowników to najpierw sam spróbuj się wysilić i napisz coś inteligentnego (tak wiem, za dużo wymagam) co poprze Twoją ,,rację". A tymczasem, drogie dziecko, przytul się do poduszki/chłopaka i idź spać. A już najlepiej by było, gdybyś nigdy więcej nie wyrażał swoich opinii publicznie. Bo trollowanie jest śmieszne, ale do czasu.

defcon1

2015-04-05, 23:13
Wolniewicz jest fanatykiem demokracji i marksistą, ale to normalne dla jego pokolenia. Ja i tak mam dla niego ogromny szacunek i słucham zawsze z zainteresowaniem, posiada bardzo wnikliwy umysł i niewiarygodną wiedzę na mnóstwo tematów.
Obczajcie sobie kanał na yt z rozmowami z nim: głos racjonalny - klik

Grzegorz.C

2015-04-05, 23:16
@FranCessc
Jaki trolling typie, poj***ło cię? Ludzie uważają się za lepszych od czarnych więc oczekuję dowodów na to w postaci osiągnięć własnych. To że większość Noblistów była biała jak ty nie oznacza że też jesteś noblistą.

p0lybius

2015-04-05, 23:23
"Jaki trolling typie, poj***ło cię? Ludzie uważają się za lepszych od czarnych więc oczekuję dowodów na to w postaci osiągnięć własnych."

Ok, spoko Grzesiu.

Nigdy nie napadłem na drugiego człowieka, nie chodzę z bronią po ulicy, nie zgwałciłem, nie zabiłem, nie siedziałem w pierdlu, nie pobiłem bezrbronnego, nie ukradłem niczego ze sklepu, nie dilowałem narkotykami, nie włamałem się do mieszkania, nie podprowadziłem cudzego samochodu, nie poszedłem na zasiłek, nie dostałem mieszkania za free które potem zniszczyłem- w przeciwieństwie do przeciętnego murzyna w USA.

Grzegorz.C

2015-04-05, 23:26
Ujmę to inaczej.. Jeśli typowy smoluch pracuje za najniższą stawkę, pomieszkuje z rodzicami i jeździ 10 letnim rzęchem i białas też pracuje za najniższą stawkę, pomieszkuje z rodzicami i jeździ 10 letnim rzęchem to ten białas jest na tym samym poziomie rozwoju co smoluch. Kapiszi robaczki? :P

@p0lybius
Trochę bierne że tak powiem te osiągnięcia. Nie zrobienie czegoś jeszcze nie oznacza że jesteś lepszy. Może po prostu brak ci jaj do takich akcji i żerujesz na rodzicach?

Urynoterapeuta

2015-04-05, 23:35
@Grzegorz.C byłbys tak miły i wstawil zdjecie np. swojej ręki, bo nie wierze, ze mógłbyś być bialasem, ba ty nawet byś nie zasługiwał na bycie czarnym (jacy by nie byli to swoja dumę mają). Gdzie ty się biedaku odnajdziesz w tym swiecie.

Grzegorz.C

2015-04-05, 23:38
@Uryniak
Wstaw zdjęcie ukończonej szkoły, kursu, odpicowanej chaty żeby nie było żeś hipokryta :P

Ambroży

2015-04-05, 23:51
Grzesiu mam dziwne przeczucie, że jesteś frajer pompka. Taki frajer pompka co to wpie**ala się dzień w dzień na sadisticu w komentarze pod kontrowersyjnymi filmikami po to żeby wk***iać ludzi.
Może ciebie to podnieca jak notorycznie wk***iasz ludzi? Bo naprawdę ciężko mi zrozumieć jak ci się to jeszcze nie znudziło, przecież twoje denne komentarze można tu odnaleźć praktycznie codziennie. Co ty k***a robisz że masz tyle czasu na takie ch*jowe zajęcie? Może robotę sobie znajdź?

Grzegorz.C

2015-04-06, 00:00
@Ambroży
Zajęcie jak każde inne. Obecnie mam więcej wolnego czasu, gdy sytuacja się zmieni to zapewne przystopuję a do tej pory cieszmy się swoim towarzystwem 8-)

rzemien

2015-04-06, 00:06
Może Grzesiu ma racje w tym, że w pojedynczych przypadkach nie osiągając więcej od Murzyna nie stoimy wyżej w rozwoju. I ma rację w tym, że zdobycie największej ilości nagród Nobla przez przedstawicieli rasy białej nie czyni mnie noblistą. Ale jednego Grzesiu nie może zrozumieć. To, że ja mam rottweilera łagodnego jak bernardyn, nie znaczy, że rottweilery z natury są łagodne.

P.S. Tak w sumie nie wiem czy ma to jakikolwiek sens ale jestem pijany bo opiłem się z moim dziadkiem. I nie chce mi się sprawdzać przecinków i takich tam. JESTEM DUMNY Z TEGO, ŻE JESTEM BIAŁY!!!

HO...........OR

2015-04-06, 10:28
Grzegorz.C napisał/a:

Ujmę to inaczej.. Jeśli typowy smoluch pracuje za najniższą stawkę, pomieszkuje z rodzicami i jeździ 10 letnim rzęchem i białas też pracuje za najniższą stawkę, pomieszkuje z rodzicami i jeździ 10 letnim rzęchem to ten białas jest na tym samym poziomie rozwoju co smoluch. Kapiszi robaczki? :P

Własnie typowy czarny nie pracuje albo pracuje za najniższą krajową a typowy biały ma dom rodzinę i normalna pracę. Typowy czarny ma IQ o 10-15% niższe od typowego białego.

Dla wyraźnego kontrastu do najmniej inteligentnych państw należą kraje afrykańskie.
• Zimbabwe – 66,
• Kongo – 65,
• Sierra Leone – 64,
• Etiopia – 63,
• Republika Równikowej Gwinei – 59.
Oczywiście są to biedne i zacofane kraje afrykańskie przypadek? spisek białych rasistów? nie sądzę.

Nawet genetycznie różnimy się od mieszkańców afryki uczeni uważają, że każdy ze współcześnie żyjących Europejczyków i mieszkańców Azji Wschodniej (niepochodzących z Afryki) nosi w sobie od 1 do 4 proc. materiału genetycznego, który dostaliśmy prosto od Neandertalczyków.

Grzegorz.C

2015-04-06, 10:36
@HODOR
Ale czy ja temu gdzieś zaprzeczyłem? Być może tak to zabrzmiało ale nie to miałem na myśli. Ty podajesz mi statystyki IQ dla całego Zimbabwe a ja jestem ciekaw ilu tutejszych użyszkodników osiąga przynajmniej ten poziom 66 pkt. Bo jeśli ktoś ma mniej to ch*j mu po tym że jest biały? No nic mu po tym! Dlatego zamiast chować się za białą elitą zachęcam do pochwalenia się własnymi osiągnięciami.

Ork.Fajny

2015-04-06, 11:03
HODOR, to coś co nazywa się testem IQ jest gównianym współczynnikiem, który świadczy o gównianości. Daj komuś tydzień wolnego i ogromny zestaw rożnych testów to gdy po tygodniu zrobi ten finalny będzie miał IQ wyższe niż miał za piewszym razem. To jest jak pasjansem, mahjongiem czy innymi grami. Można się po prostu na cepa wyuczyć zauważania pewnych korelacji.

Nawet genetycznie różnimy się od mieszkańców afryki uczeni uważają, że każdy ze współcześnie żyjących Europejczyków i mieszkańców Azji Wschodniej (niepochodzących z Afryki) nosi w sobie od 1 do 4 proc. materiału genetycznego, który dostaliśmy prosto od Neandertalczyków.
Różnimy się? A to ciekawe. Możesz przedstaw mi jakieś dane dotyczące sekwencjonowania genów i badania białek związanych z tkanką nerwową? Bo mnie ciekawy skąd bierzesz informacje na temat różnic genetycznych związanych z działaniem mózgu. Chętnie poczytam.

HO...........OR

2015-04-06, 11:10
Grzegorz.C napisał/a:

@HODOR
Ale czy ja temu gdzieś zaprzeczyłem? Być może tak to zabrzmiało ale nie to miałem na myśli. Ty podajesz mi statystyki IQ dla całego Zimbabwe a ja jestem ciekaw ilu tutejszych użyszkodników osiąga przynajmniej ten poziom 66 pkt.

Podałem tobie średnie IQ dla tych państw dla porównania średnie IQ w Polsce to 100 W Polsce ktoś z IQ poniżej 85 jest uważany za ociężałego umysłowo w czarnej afryce IQ 85 to średni iloraz inteligencji w wielu państwach.

Grzegorz.C napisał/a:

Bo jeśli ktoś ma mniej to ch*j mu po tym że jest biały? No nic mu po tym!

W białej europie taka osoba to intelektualny margines a w afryce taki ktoś to zwykły średniak.

Grzegorz.C napisał/a:

Dlatego zamiast chować się za białą elitą zachęcam do pochwalenia się własnymi osiągnięciami.

Za nikim się nie chowam. Nie wiem tylko w czym może tobie pomóc zestawienie osiągnięć jednego białasa z cała populacją czarnych?

Grzegorz.C

2015-04-06, 11:18
@up
Czytając komcie pod tematami mam wrażenie że owy margines tutaj przeważa. A rasizm to tak naprawdę odwracanie uwagi od własnej pierdołowatości. W czym mi to pomaga? W niczym ale mam nadzieję że innym pomoże i zmaleje liczba sytuacji gdzie głupi użyszkodnik sadola będzie się brechtał "hehe głupie murzyny, nie to co my biała rasa" gdy jego życie i zachowanie wygląda dokładnie tak samo jak czarnych.