18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Produkty Apple dla całej rodziny

stery_srh • 2012-09-09, 22:59
W krzywym zwierciadle.

Choć w sumie jest w tym ziarnko prawdy. ;-)

xts

2012-09-09, 23:26
etam, ciota hipster jeden z drugim biorą w abonamencie i płacą 2000pln więcej. Kredycik z odsetkami 50%

doryjan

2012-09-10, 13:14
nie ziarnko prawdy tylko wór chyba

smoke86

2012-09-10, 18:59
W jakim krzywym zwierciadle?
Przecież tak to właśnie w przytłaczającej większości przypadków wygląda.

siwybis

2012-09-10, 18:59
Możecie mi ludzie kochani wyjaśnić po jaki ch*j dorabiacie do każdej marki swoją popie**oloną ideologię? W samochodach to samo, większość to 4 koła, silnik, karoseria ale dla pok***ionego gatunku ludzkiego zaraz musi to być powód do podziałów, konfliktów i cholera wie jeszcze czego. Nie potraficie po prostu używać??? Dla wszystkich co im się pod deklem popie**oliło to Oświęcim powinien na cztery piece zapie**alać.

Wiadro ch*jów w dupsko życzę.
Amen.

Wasili666

2012-09-10, 19:10
I kolejny badziew na Sadolu. :homer:

PawełGM

2012-09-10, 19:12
Po co żonie iPad w kuchni? :-/

czebit

2012-09-10, 19:42
@up

Żeby mogła przepisów szukać :P

stefan0987

2012-09-10, 19:51
czemu te wszystkie dzieci mają skośne oczy? żona go zrobiła w bambuko.

Mr Dan

2012-09-10, 19:54
ich*j - znane tylko w Polsce

Cirion

2012-09-10, 20:31
@ siwybis

No właśnie też mnie to zawsze zastanawiało, przecież nikt nie zmusza do kupowania/nie kupowana produktów Apple, ale zawsze sie musi znaleźć jakiś hejter który obśmieje spedalony hiposterski ajfon albo z drugiej strony wyśmieje jak można z najmodniejszego i dezajnerskeigo ajfona nie korzystać.

No ale pewnie już jaskiniowcy się przemykiwali, że to jego kamień jest bardziej kamieniowany od wszystkich innych.

Dżoker

2012-09-10, 21:45
A czy to w jakiś sposób obraża apple czy coś? Po prostu pokazuje w prosty sposób w krzywym zwierciadle sytuacje w obecnych czasach u niektórych rodzin. Tatuś musi zapie**alać i wydać hajs na gówniane gadżety, a rodzina zadowolona. No przynajmniej ja tak to widzę.
I ktoś wyżej wspomniał o porównywaniu samochodów, przecież to wszystko takie samo.... no k***a mac! Mam prawo hejtować inny samochód jeśli części do niego są drogie i wj***ne gdzieś w p*zdu głęboko, że trzeba pół samochodu rozebrać. Mam prawo hejtować inny samochód jeśli gwarantuje mi niższe bezpieczeństwo niż konkurent (tu akurat ukłon w stronę Volvo za najbezpieczniejsze samochody). Mam prawo hejtować jeśli chce zapie**alać szybkim samochodem tam, gdzie mogę zapie**alać i nie zrobię komuś krzywdy, a dostanę wolne gówno. I tak wymieniać mogę w kółko. pie**olisz synu od rzeczy, jeśli nie widzisz różnicy między samochodami i dla Ciebie to tylko "4 koła, karoseria i silnik" to jesteś tępym kretynem i nawet nie powinieneś usiąść za kierownicą samochodu taty żeby dał Ci pokręcić kierownicą dla zabawy.
I przez takich ludzi jak Ty tworzą się podziały i konflikty bo jak widzę takie pie**olenie, to aż mnie ściska...

dback

2012-09-10, 22:29
Polecam lekturę Naomi Klein - No logo.
Wtedy 3x pomyślicie nad tym czy warto tak fascynować się markami ;)