18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Produkty Apple dla całej rodziny

stery_srh • 2012-09-09, 22:59
W krzywym zwierciadle.

Choć w sumie jest w tym ziarnko prawdy. ;-)

stery_srh

2012-09-10, 23:11
siwybis napisał/a:

Możecie mi ludzie kochani wyjaśnić po jaki ch*j dorabiacie do każdej marki swoją popie**oloną ideologię?...


I to pisze gość, który parę dni temu walnął taki wpis:

Link do powyżego wpisu.
Zalatuje tu hipokryzją. ;-)
W ogóle to ch*j wie o co ci chodzi - ale widać, że coś cię męczy. :roll:
Dżoker dobrze podsumował twój wpis.

Wasili666 napisał/a:

I kolejny badziew na Sadolu. :homer:


Wybacz mistrzu. ;-)

Pewnie fajnie jest ponarzekać, ale weź pod uwagę to, że gdyby każdy na sadolu był taki aktywny jak ty, to nie miałbyś pod czym wylewać swoich żali.

rby23

2012-09-10, 23:18
Cytat:

Możecie mi ludzie kochani wyjaśnić po jaki ch*j dorabiacie do każdej marki swoją popie**oloną ideologię? W samochodach to samo, większość to 4 koła, silnik, karoseria ale dla pok***ionego gatunku ludzkiego zaraz musi to być powód do podziałów, konfliktów i cholera wie jeszcze czego. Nie potraficie po prostu używać??? Dla wszystkich co im się pod deklem popie**oliło to Oświęcim powinien na cztery piece zapie**alać.

Wiadro ch*jów w dupsko życzę.
Amen.



Nie stac cie ? :)

Nerd

2012-09-10, 23:43
siwybis napisał/a:

Możecie mi ludzie kochani wyjaśnić po jaki ch*j dorabiacie do każdej marki swoją popie**oloną ideologię? W samochodach to samo, większość to 4 koła, silnik, karoseria ale dla pok***ionego gatunku ludzkiego zaraz musi to być powód do podziałów, konfliktów i cholera wie jeszcze czego. Nie potraficie po prostu używać??? Dla wszystkich co im się pod deklem popie**oliło to Oświęcim powinien na cztery piece zapie**alać.

Wiadro ch*jów w dupsko życzę.
Amen.


Ale piece z Bongarsa, a nie jakieś inne ch*jowe italmarco lub k***a jego mac Logiudice

stery_srh napisał/a:


Pewnie fajnie jest ponarzekać, ale weź pod uwagę to, że gdyby każdy na sadolu był taki aktywny jak ty, to nie miałbyś pod czym wylewać swoich żali.


To tak jakbyś lekarzowi wspominał, ze nie miałby pracy, gdyby nie pacjenci. A chyba k***a logiczne, ze gdyby tych j***nych k***a pacjentów (wsród których ja rownież widnieje) nie było to zawód lekarza nie istniały,ale wcale nie z powodu,ze nie miałby klientów, tylko,ze nikt nie mógłby być lekarzem, gdyż nikogo by nie było. Jest sadistic, ma pod czym wylewać żale. Nie byłoby sadistica tez pewnie by wylewał żale, ale gdzie indziej i ch*j, bo takiego go splodzono i taki sie urodził i do nie do końca jego wina, tylko tej j***nej pseudolosowosci natury, której działanie ch*j wie kiedy poznamy.

fylypsky

2012-09-11, 10:49
"Możecie mi ludzie kochani wyjaśnić po jaki ch*j dorabiacie do każdej marki swoją popie**oloną ideologię? W samochodach to samo, większość to 4 koła, silnik, karoseria ale dla pok***ionego gatunku ludzkiego zaraz musi to być powód do podziałów, konfliktów i cholera wie jeszcze czego. Nie potraficie po prostu używać??? Dla wszystkich co im się pod deklem popie**oliło to Oświęcim powinien na cztery piece zapie**alać.

Wiadro ch*jów w dupsko życzę.
Amen."

yyyy ale o co chodzi ?: >

torro

2012-10-16, 21:17